Wyniki - dzień 1

Nagroda główna

  • Ołdrzychowice Kłodzkie1. Grzegorz Bartulski

Prenumerata Audio

  • Lublin2. Sławomir Chmiel
  • Elbląg3. Joanna Baczyńska

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Warszawa4. Piotr Wlaźnik
  • Biała Podlaska5. Piotr Niewczas
  • Trzemeszno6. Sławomir Kmiecikowski
  • Gliwice7. Bartłomiej Wielgosz
  • Poznań8. Adrian Ostrowicki

Wyniki - dzień 2

Nagroda główna

  • Szczecin1. Przemysław Kunicki

Prenumerata Audio

  • Kętrzyn2. Rafał Krehein
  • Nowa Sól3. Bartosz Brysik

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Kielce4. Artur Drewin
  • Wejherowo5. Michał Biegański
  • Ruda Śląska6. Adam Szymała
  • Gliwice7. Bartłomiej Wielgosz
  • Siemianowice Śl.8. Michał Pezda

Wyniki - dzień 3

Nagroda główna

  • Dęblin1. Wojciech Mięsiak

Prenumerata Audio

  • Lębork2. Radosław Szymichowski
  • Pysznica3. Janusz Kowalczuk

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Nałęczów4. Krzysztof Cholaj
  • Kępno5. Piotr Ostrowski
  • Kraków6. Mateusz Trzciński
  • Ruda Śląska7. Adam Szymała
  • Twardogóa8. Mirosław Zapłotnik

Wyniki - dzień 4

Nagroda główna

  • Ostrów Mazowiecka1. Michał Kozak

Prenumerata Audio

  • Aalborg2. Jarek Szaryk
  • Otrębusy3. Tomasz Jakobielski

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Wrocław4. Łukasz Deoniziak
  • Rzeszów5. Jacek Kałkun
  • Jelenia Góra6.Janusz Zdyb
  • Piechowice7. Wojciech Respondek
  • Zbąszynek8. Marek Grzeszczak

Wyniki - dzień 5

Nagroda główna

  • Wałbrzych1. Sławomir Wiśniewski

Prenumerata Audio

  • Zamość2. Leszek Korol
  • Wałbrzych3. Michał Bukolt

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Poznań4. Ireneusz Rudnicki
  • Krosno5. Sebastian Wierzbiński
  • Maków Mazowiecki6. Łukasz Janczewski
  • Warszawa7. Łukasz Jakubowski
  • Czechowice-Dziedzice8. Paweł Grygierczyk

Wyniki - dzień 6

Nagroda główna

  • Opole1. Hubert Słomski

Prenumerata Audio

  • Gryfice2. Daniel Rengifo Diaz
  • Warszawa3. Mariusz Białecki

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Warszawa4. Zbigniew Biliński
  • Wrocław5. Michał Lewiński
  • Gdańsk6. Jacek Wierzbicki
  • Zielona Góra7. Andrzej Puchacz
  • Łomża8. Sławomir Borawski

Wyniki - dzień 7

Nagroda główna

  • Warszawa1. Arkadiusz Pierzchała

Prenumerata Audio

  • Łódź2. Włodzimierz Pietruszewski
  • Tychy3. Łukasz Górecki

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Częstochowa4. Jerzy Buksiński
  • Sokółka5. Piotr Werner
  • Siemianowice Śląskie6. Andrzej Adamek
  • Świecie7. Rafał Reszka
  • Kętrzyn8. Rafał Krehein

Wyniki - dzień 8

Nagroda główna

  • Milanówek1. Bogusława Cyranowicz

Prenumerata Audio

  • Kraków2. Grzegorz Łodyga
  • Nowa Ruda3. Marek Siwiec

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Łobzów4. Konrad Banaś
  • Grodzisk Mazowiecki5.Waldemar Bohdan
  • Lubartów6. Paweł Ozon
  • Wrocław7. Paweł Osieka
  • Dąbrowa Górnicza8. Rafał Rybak

Wyniki - dzień 9

Nagroda główna

  • Bogatynia1. Piotr Janiak

Prenumerata Audio

  • Lubań2. Waldemar Bagiński
  • Leżajsk3. Adrian Marcinowski

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Częstochowa4. Jerzy Buksiński
  • Toruń5. Artur Żero
  • Łódź6. Michał Liro
  • Łódź7. Piotr Skolimowski
  • Wadowice8. Artur Trela

Wyniki - dzień 10

Nagroda główna

  • Kęty1. Dariusz Oczko

Prenumerata Audio

  • Włoszczowa2. Michał Prymas
  • Zduńska Wola3. Mariusz Krawczyk

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Wrocław4. Adrian Łącki
  • Tarnowskie Góry5. Tomasz Niewiadomski
  • Warszawa6. Alek Suchojad
  • Bytom7. Marek Biernacki
  • Lębork8. Janusz Redzimski

Wyniki - dzień 11

Nagroda główna

  • Wałbrzych1. Grzegorz Kowalski

Prenumerata Audio

  • Ostrów Wielkopolski2. Rafał Miśkiewicz
  • Starogard Gdański3. Jarosław Wiński

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Zabrze4. Daniel Lewandowski
  • Gdańsk5. Krzysztof Hewelt
  • Tarnów6. Zbigniew Żmuda
  • Poznań7. Dorota Grzonka
  • Warszawa8. Ewa Paderewska-Zganiacz

Wyniki - dzień 12

Nagroda główna

  • Wrocław1. Tomasz Jasiński

Prenumerata Audio

  • Olsztyn2. Maciej Piotrowski
  • Toruń3. Sylwia Żero

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Mogilno4. Liliana Szwedo
  • Kutno5. Michał Toć
  • Starogard Gdański6. Jarosław Wiński
  • Działdowo7.Artur Frankowski
  • Praszka8. Zbyszek Kochalski

Wyniki - dzień 13

Nagroda główna

  • Konin1. Bartosz Walczak

Prenumerata Audio

  • Jasienica2. Marek Sablik
  • Zgorzelec3. Marcin Paluchowski

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Poznań4. Michał Bajon
  • Łódź5. Katarzyna Skierska
  • Toruń6. Tomasz Bartoszek
  • Sanok7. Lesław Leśniak
  • Warszawa8. Olgierd Moczulski

Wyniki - dzień 14

Nagroda główna

  • Wrocław1. Marek Nowak

Prenumerata Audio

  • Warszawa2. Bogusława Chłopek
  • Wrocław3. Sławomir Duda-Klimaszewski

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Panieńszczyzna4. Piotr Sobczak
  • Kruszyn Krajeński5. Patryk Tamas
  • Bielsko-Biała6. Szymon Lenert
  • Tczew7. Janusz Wysocki
  • Częstochowa8. Miłosz Brzozowski

Wyniki - dzień 15

Nagroda główna

  • Zgorzelec1. Marcin Paluchowski

Prenumerata Audio

  • Mińsk Mazowiecki2. Marek Lech
  • Żarów3. Dariusz Bocian

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Skawica4. Sławomir Pacyga
  • Tarnowskie Góry5. Janusz Ogrodnik
  • Poznań6. Tomasz Manikowski
  • Warszawa7. Roman Zganiacz
  • Słupca8. Tomasz Gruszczyński

Wyniki - dzień 16

Nagroda główna

  • Poznań1. Dorota Grzonka

Prenumerata Audio

  • Grudziądz2. Tomasz Maciąg
  • Kraków3. Jacek Korohoda

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Piła4. Adam Kowalczuk
  • Warszawa5. Marcin Pełszyk
  • Gdańsk6. Krzysztof Cebulski
  • Poznań7. Artur Stański
  • Swarzędz8. Przemysław Kachel

Wyniki - dzień 17

Nagroda główna

  • Wejherowo1. Michał Biegański

Prenumerata Audio

  • Tarnowskie Góry2. Janusz Ogrodnik
  • Marki3. Sławomir Ochocki

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Gdańsk4. Maciek Nicgorski
  • Lublin5. Andrzej Drozd
  • Kamionka6. Hubert Kobyłka
  • Łódź7. Paweł Wiśniewski
  • Opole8. Hubert Słomski

Wyniki - dzień 18

Nagroda główna

  • Białystok1. Marek Maryszczuk

Prenumerata Audio

  • Kutno2. Przemysław Olejnik
  • Świecie3. Rafał Reszka

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Łódź4. Włodzimierz Pietruszewski
  • Piskorka5. Radek Toporowski
  • Bełchatów6. Artur Łątka
  • Bydgoszcz7. Marcin Górski
  • Warszawa8. Mariusz Majewski

Wyniki - dzień 19

Nagroda główna

  • Godziszewo1. Dawid Mikołajun

Prenumerata Audio

  • Piastów2. Zbigniew Staniów
  • Jastrzębie - Zdrój3. Roman Osyra

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Tomaszów Mazowiecki4. Jacek Milczarek
  • Krupski Młyn5. Janusz Lechowicz
  • Łodź6. Jacek Ogórek
  • Sulechów7. Krzysztof Kaczmar
  • Czersk8. Tomasz Pruski

Wyniki - dzień 20

Nagroda główna

  • Gdańsk1. Marcin Iszora

Prenumerata Audio

  • Kielce2. Piotr Lenartowicz
  • Warszawa3. Alek Suchojad

Zaproszenie na Audio Show 2015

  • Poznań4. Andrzej Kmieciak
  • Gdańsk5. Wojciech Rudnicki
  • Warszawa6. Marek Długosz
  • Warszawa7. Michał Naja
  • Wrocław8. Waldek Stasiak
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio