Świetnie sprzedają się bilety na koncert Roda Stewarta

Świetnie sprzedają się bilety na koncert Roda Stewarta

Newsy

Dodano: 21 luty 2011

Znakomicie sprzedają się bilety na czerwcowy koncert Roda Stewarta. – Skończyły się już bilety po 86 zł. Coraz mniej jest też wejściówek na pozostałe sektory.

Na koncert do Torunia przyjadą fani muzyki z całego kraju. Z samej tylko Warszawy już dzisiaj na Motoarenę wybiera się blisko tysiąc osób. Bilety kupowane są nawet w miejscowościach odległych od Torunia o ponad 450 kilometrów.

Koncert Roda Stewarta w Toruniu cieszy się dużym zainteresowaniem. Najlepiej obrazuje to sprzedaż biletów. Organizatorzy podkreślają, że wprawdzie do koncertu pozostały jeszcze prawie cztery miesiące, jednak wszyscy fani szkockiego artysty powinni pośpieszyć się z zakupem biletów. Wejściówki na to wydarzenie rozchodzą się w bardzo szybkim tempie.

"Równie dużym zainteresowaniem cieszą się wejściówki na inne sektory Motoareny. Jak przysłowiowe świeże bułeczki sprzedają się szczególnie bilety po 260 złotych, uprawniające do zajęcia miejsc na trybunach toruńskiego stadionu" - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Co warto podkreślić bilety sprzedawane są w całym kraju. Najwięcej wejściówek - co oczywiste - sprzedanych zostało w Toruniu i Bydgoszczy. Trzecie miejsce w klasyfikacji największej liczby biletów sprzedanych na koncert Roda Stewarta zajmuje Warszawa. Czwarty jest Poznań.

Kolejne pozycje w tym zestawieniu zajmują: Wrocław, Kraków, Łódź, Grudziądz i Włocławek. Pierwszą dziesiątkę zamykają Katowice. Zaskakująco dużo biletów sprzedanych zostało także w dwóch odległych od Torunia miastach: Szczecinie i Lublinie. Poza tym bilety dobrze sprzedają się również w: Gdańsku, Kaliszu, Koninie, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Płocku, Bełchatowie, Białymstoku i Tychach.

Sprzedaż biletów odbywa się w Internecie za pośrednictwem strony Ticketpro.pl, a także w sklepach EMPIK, SATURN i MEDIA MARKT na terenie całego kraju.

Więcej informacji o koncercie Roda Stewarta (11 czerwca w Toruniu) można odnaleźć na stronie internetowej www.rodstewart.com.pl

MAGAZYN AUDIO OBJĄŁ PATRONAT NAD WYDARZENIEM

materiały prasowe

Rod Stewart - First Cut Is The Deepest

Black Record Store
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
<span>DEEP PURPLE</span> InFinite

DEEP PURPLE InFinite

<span>TADEUSZ SUDNIK</span> His Friends in Art

TADEUSZ SUDNIK His Friends in Art

<span>DOMINIC MILLER</span> Silent Light

DOMINIC MILLER Silent Light

<span>THE DISORIENTALISTS</span> Who Was Essad Bey?

THE DISORIENTALISTS Who Was Essad Bey?

<span>ELIANE ELIAS</span> Dance of Time

ELIANE ELIAS Dance of Time

<span>DANIEL TOLEDO TRIO & PIANOHOOLIGAN</span> Atrium

DANIEL TOLEDO TRIO & PIANOHOOLIGAN Atrium

<span>RÓŻNI WYKONAWCY</span> Siesta 2017: Festival & Siesta w drodze

RÓŻNI WYKONAWCY Siesta 2017: Festival & Siesta w drodze

<span>TRIO MEDIAEVAL & ARVE HENRIKSEN</span> Rimur

TRIO MEDIAEVAL & ARVE HENRIKSEN Rimur

 

 

 
Audio - czerwiec 2017

Strefa Magazynu

Audio 6/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio