Efektowny koncert Roda Stewarta

Efektowny koncert Roda Stewarta

Newsy

Dodano: 31 maj 2011
13,5 metra wysokości, 32,5 metra szerokości, 20,56 metra głębokości - takie wymiary będzie miała scena podczas koncertu Roda Stewarta, który odbędzie się 11 czerwca na toruńskiej Motoarenie. W jej tylnej części pojawią się dodatkowo dwa gigantyczne telebimy, które stworzą niesamowity efekt w trakcie koncertu szkockiego artysty.

Koncert Roda Stewarta zbliża się coraz większymi krokami. Jeden z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku wystąpi w Toruniu już 11 czerwca. Nic więc dziwnego, że organizatorom przybywa obowiązków, między innymi tych natury technicznej, które związane są bezpośrednio z obecnością Szkota na scenie. - W ubiegłym roku organizowaliśmy na Motoarenie koncert Jose Carrerasa. Wtedy informowaliśmy o zaawansowanej technice tego wydarzenia. W przypadku Roda Stewarta wszystko będzie wyglądać jeszcze bardziej imponująco. Scena, na której wystąpi Szkot, będzie większa od przygotowanej w zeszłym roku na występ hiszpańskiego tenora - tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Urzędem Miasta w Toruniu organizuje koncert Roda Stewarta na Motoarenie w Toruniu.

Scena w trakcie koncertu Roda Stewarta będzie mieć 32,5 metra szerokości, 13,5 metra wysokości i 20,56 metra głębokości. – Z tyłu pojawią się dwa ogromne telebimy. Jeden będzie mieć rozmiary 13,82 na 8,06 metra. Przed nim zostanie postawiony drugi telebim tylko w przeciwieństwie do pierwszego będzie usytuowany pionowo. Na ekranach pojawi się specjalna wizualizacja video, która powinna być bardzo efektowna dla publiczności. Z jednej strony widzowie zobaczą małego Roda Stewarta na scenie, a z drugiej gigantycznego na ekranach znajdujących się za jego plecami - wyjaśnia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Poza tym, na scenie zostanie zainstalowanych osiem słupów oświetleniowych. - Dzięki temu zobaczymy naprawdę ciekawą grę świateł. Warto również dodać, że przez cały czas trwania koncertu pod dachem sceny na krzesełkach zostaną podwieszone dwie osoby, które będą mieć do dyspozycji specjalne reflektory. Za ich pomocą będą śledzić wszystko, co na scenie wyłożoną w całości podłogą Marleya będzie robić Rod Stewart - tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Przypomnijmy, że koncert Roda Stewarta odbędzie się 11 czerwca na toruńskiej Motoarenie. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabywać za pośrednictwem strony Tickerpro.pl a także w sklepach MEDIA MARKT, SATURN i EMPIK na terenie całego kraju. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie koncertu Rodstewart.com.pl.

materiały prasowe

Black Record Store
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
<span>FEIST</span> Pleasure

FEIST Pleasure

<span>FATHER JOHN MISTY</span> Pure Comedy

FATHER JOHN MISTY Pure Comedy

<span>CAMILLE THURMAN</span> Inside the Moment

CAMILLE THURMAN Inside the Moment

<span>CHRIS POTTER, DAVID VIRELLES, JOE MARTIN, MARCUS GILMORE</span> The Dreamer Is the Dream

CHRIS POTTER, DAVID VIRELLES, JOE MARTIN, MARCUS GILMORE The Dreamer Is the Dream

<span>RON CARTER & RICHARD GALLIANO </span> An Evening with

RON CARTER & RICHARD GALLIANO An Evening with

<span>ANDRIS NELSONS</span> Bruckner: Symphony No. 3

ANDRIS NELSONS Bruckner: Symphony No. 3

 Jan Sebastian Bach. Cantatas for Soprano

Jan Sebastian Bach. Cantatas for Soprano

<span>CONCERTO MELANTE</span> Telemann: Ein feste Burg ist unser Gott

CONCERTO MELANTE Telemann: Ein feste Burg ist unser Gott

 

 

 
Audio - lipiec - sierpień 2017

Strefa Magazynu

Audio 7-8/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio