Premiera NAIM STATEMENT we wrocławskim salonie Fusic

Premiera NAIM STATEMENT we wrocławskim salonie Fusic

Dodano: 2 luty 2015

Salon Fusic z Wrocławia zaprasza na prezentację z udziałem gwiazdy tegorocznej wystawy audio w Las Vegas - The Statement marki NAIM Audio.

Właściciel salonu, Daniel Duda, jest miłośnikiem marki NAIM i wspiera produkty tej firmy od lat. Prywatnie używa elektroniki NAIM i po kłopotach organizacyjnych na Audio Show (prezentacja Statement nie doszła niestety do skutku) postanowił podjąć się realizacji premiery NAIM Statement w Polsce.

Prezentację udało się zorganizować dzięki wieloletniej współpracy z Panem Piotrem Guzkiem, organizatorem cyklu imprez pod szyldem "Audiofil" we Wrocławiu. Będzie to już piąty rok tej imprezy, w trakcie których 11 pokazów zorganizowanych zostało przy współpracy wspomnianych, zaprzyjaźnionych miłośników sprzętu audio i melomanów.

Piote Guzek Impresariat

Do prezentacji zostanie dostarczony sprzęt marki NAIM, kolumny głośnikowe marki TAD oraz okablowanie NAIM, Chord i Wireworld przez polskiego Dystrybutora tych marek - Audio Center Polska. Stolik do prezentacji przekaże firma Rogoz Audio, gramofon wrocławska firma Moje Audio.

Naim Superline

Naim Superline

Naim CDX2

Naim CDX2

Naim LCD

Naim LSD

Naim NDX

Naim NDX

Za strojenie systemu będą odpowiadali Jason Gould, Daniel Duda oraz Robert Małas. O szczegółach dotyczących najnowszego "dziecka" marki NAIM opowie przedstawiciel tej firmy - Jason Gould. Imprezę poprowadzi wspaniały orędownik najwyższej jakości dźwięku, wielki miłośnik muzyki - Pan Piotr Guzek.

Miejsce prezentacji zostało wybrane nieprzypadkowo - będzie to Hotel Qubus (ul. Św. Marii Magdaleny 2). Po kilku latach doświadczeń i prób w wielu salach wybrane zostały w tym roku dwie najlepsze akustycznie we Wrocławiu sale konferencyjne. Ta w Hotelu Qubus jest jedną z nich. Impreza zaplanowana jest na 7-8.02.2015 roku i będzie się odbywała w godz. 12-20.

Specyfikacja prezentowanych urządzeń:

NAIM Statement - wzmacniacz
Naim CDX2 z zasilaczem Naim Supercap - odtwarzacz CD
Naim Superline - przedwzmacniacz gramofonowy
Naim NDX z zasilaczem XPS - odtwarzacz strumieniowy
TAD Compact Reference (CR1) - kolumny głośnikowe
The Funk Firm LSD + ramię FXR - gramofon
Wireworld, Chord oraz Naim - okablowanie
Rogoz Audio - stolik

TAD Compact Reference (CR1)

TAD Compact Reference (CR1)

W ramach prezentacji będzie można nie tylko dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o marce NAIM i modelu Statement ale również posłuchać wielu fantastycznych nagrań. Muzyka będzie odtwarzana z trzech źródeł: odtwarzacza CD, gramofonu i odtwarzacza strumieniowego. Pokaże to nie tylko możliwości systemu, lecz także różnicę pomiędzy tymi źródłami dźwięku wynikającą z technologii samego źródła, ale również formatu zapisu.

Na miejscu będzie można nabyć wydawnictwa płytowe NAIM Label oraz setki płyt używanych z kolekcji sprzedawanej na co dzień w saloonie audio FUSIC przy ul. Bolesławieckiej 1.

Wstęp na prezentację systemu NAIM Statement jest wolny. Wszelkie pytania w sprawie prezentacji prosimy kierować do Daniela Dudy - dd@fusic.pl.

Salon Fusic
www.fusic.pl

Logo Fusic

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Kabel sygnałowy Black Rhodium Overture

Dodano: 18 październik 2017
Kabel sygnałowy Black Rhodium Overture
Black Rhodium wprowadził do swojej oferty nową wersję stereofonicznego kabla sygnałowego Overture, który wkrótce znajdzie się również na naszym rynku.

Słuchawki dokanałowe Mee Audio X6

Dodano: 18 październik 2017
Słuchawki dokanałowe Mee Audio X6
Kolejne bezprzewodowe słuchawki powstałe z myślą o sportowcach trafiają na rynek. Tym razem firmowane przez Mee Audio.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - październik 2017

Strefa Magazynu

Audio 10/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Kolumny głośnikowe Focal Kanta No2

Kolumny głośnikowe Focal Kanta No2

Do sprzedaży wchodzi Kanta No2 - najnowsza trójdrożna konstrukcja podłogowa Focala.