T+A na Audio Video Show 2016

T+A na Audio Video Show 2016

Dodano: 26 październik 2016

Warszawski salon Hi-Ton Home of Perfection zaprasza na dwie prezentacje, które odbędą się w ramach wystawy Audio Video Show 2016 w Warszawie.

W sali 226 PGE Narodowego zagra hi-endowy system hi-fi złożony z urządzeń niemieckiej firmy T+A. Będą to flagowe komponenty z serii HV (High Voltage) - odtwarzacz SACD/DAC PDP 3000 HV, przedwzmacniacz P 3000 HV oraz dwie końcówki mocy A 3000 HV wspomagane dwoma zewnętrznymi zasilaczami PS 3000 HV.

T+A: PDP 3000 HV, P 3000 HV, A 3000 HV, PS 3000 HV

Topowy system T+A pojawi się na wystawie Audio Video Show po raz pierwszy. Wcześniej był prezentowany w Polsce tylko raz, co nie powinno dziwić z uwagi na ekstremalnie wysoką cenę. Producent zapewnia, że równie wysoka jest jakość wykonania i brzmienia tego kompletu, potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Wisienką na torcie będą prezentowane premierowo kolumny T+S Solitaire CWT 1000-8 SE Carbon. Cały system będzie kosztował ponad pół miliona złotych, a jego dokładną kalibracją - w tym ustawieniem układu korekcji akustyki pomieszczenia i doborem okablowania oraz akcesoriów zasilających - zajmą się specjaliści z T+A, którzy wybrali wszystkie elementy systemu specjalnie pod kątem prezentacji na Audio Video Show 2016.T+S Solitaire CWT 1000-8 SE

 

Kolumny T+S Solitaire CWT 1000-8 SE.

Dla miłośników bardziej "osiągalnego" sprzętu przygotowano drugi system oferujący podobny, firmowy charakter brzmienia, ale w znacznie niższej cenie. W sali 228 zaprezentowane zostaną urządzenia z najnowszej serii E 1000 - odtwarzacz MP 1000 E, wzmacniacz PA 1000 E oraz wielofunkcyjny amplituner all-in-one R 1000 E. Wszystkie wprowadzone niedawno na rynek modele są połączeniem charakterystycznej dla T+A wysokiej jakości brzmienia i wykonania z nowoczesnymi funkcjami streamingowymi, rozbudowanymi opcjami połączeniowymi i jeszcze bardziej dopracowanymi detalami.

System uzupełnią jedne z najnowszych kolumn T+A z serii Pulsar - ST 20. Trójdrożne podłogówki wyposażono w dwa 15-cm głośniki niskotonowe, jeden przetwornik średniotonowy o średnicy 12 cm oraz 25-mm kopułkę. Układ ten zapewnia pełne, zrównoważone akustycznie brzmienie przy zachowaniu smukłej, eleganckiej bryły zewnętrznej. Cały system zasilany będzie prototypowymi kondycjonerami i kablami sieciowymi marki Acoustic Dream. W salach Hi-Tonu nie zabraknie oczywiście innych urządzeń marki T+A takich, jak najnowszy przetwornik DAC 8 DSD czy elektronika z serii R 2000 plasującej się pomiędzy serią E 1000 a topową HV-ką.

DAC 8 DSD

DAC 8 DSD

 T+A z serii Pulsar ST 20

 T+A z serii Pulsar ST 20

Zwiedzający będą również mogli posłuchać własnej muzyki, która odtwarzana będzie głównie z plików i płyt kompaktowych. Gościem specjalnym pokazów Hi-Tonu będzie założyciel i obecny szef T+A Elektroakustik Siegfried Amft.

Hi-Ton Home of Perfection jest oficjalnym dystrybutorem marek T+A Elektroakustik, SSC, Audel i ME Geithain.

Źródło: Hi-Ton Home of Perfection

Newsy sprzętowe

Mikrowieża Blaupunkt MS35BT EDITION

Dodano: 20 luty 2017
Mikrowieża Blaupunkt MS35BT EDITION
Blaupunkt wprowadza na rynek limitowaną edycję mikrowieży z Bluetooth MS35BT EDITION. Jest ona pod względem parametrów identyczna jak model MS35BT.

Projektor Epson EB-1460Ui

Dodano: 16 luty 2017
Projektor Epson EB-1460Ui
Nowy i intuicyjny w obsłudze projektor Epson EB-1460Ui ma ułatwiać współpracę i łączność w salach konferencyjnych. Wszystko to dzięki Wi-Fi i programowi Skype.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie
 
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
"Raty 0%" w Top Hi-Fi & Video Design

"Raty 0%" w Top Hi-Fi & Video Design

Do końca lutego przy niewielkim wkładzie finansowym kupisz swój wymarzony sprzęt audio. W salonach Top Hi-Fi & Video...