JBL, AKG, Harman Kardon i Mark Levinson na Audio Video Show

JBL, AKG, Harman Kardon i Mark Levinson na Audio Video Show

Dodano: 2 listopad 2016

Tegoroczna wystawa Audio Video Show odbędzie się w weekend od 4 do 6 listopada. Marki koncernu Harman, wzorem roku ubiegłego, będą prezentowane w trzech lokalizacjach na terenie PGE Stadionu Narodowego - w Loży Białej, sali SkyBox 108 i na stoiskach słuchawkowych.

W sali SkyBox 108 zostanie zaprezentowany sprzęt z kategorii luxury audio: high-endowy odtwarzacz muzyczny Mark Levinson No 519 w towarzystwie dwóch referencyjnych monofonicznych wzmacniaczy mocy pracujących w klasie AB - Mark Levinson No 536 oraz referencyjnego przedwzmacniacza dual-mono Mark Levinson No 52. Zagrają w towarzystwie kolumn JBL K2 S9900. High-endowym źródłem będzie tu Mark Levinson No 519 - odtwarzacz, który łączy m.in. możliwość przewodowego i bezprzewodowego przesyłania muzyki z tradycyjnym odtwarzaniem płyt CD, pozwala podłączać napędy USB, Bluetooth z aptx i AAC i oferuje technologię Clari-Fi, cyfrowe dekodery do 24. bitów, 192kHz z PCM oraz DSD double-speed. Przetwornik wykonany jest na ESS Sabre32 Reference.

Mark Levinson No 519

Mark Levinson No 519

Mark Levinson No 536

Mark Levinson No 536

Mark Levinson No 52

Mark Levinson No 52

Mark Levinson № 536 jest monofonicznym wzmacniaczem mocy z obwodem Pure Path zaprojektowanym, aby zapewnić duży prąd i niskie sprzężenie zwrotne, które dostarczą 400W mocy w czystej klasie A w typowych warunkach odsłuchowych przy 4 Ω i pozostaną stabilne przy obciążeniu schodzącym do 2 Ω. Mark Levinson No 52 to referencyjny przedwzmacniacz dual-mono podzielony między dwie obudowy, izolując krytyczne analogowe obwody audio, aby zapewnić najczystszy możliwy sygnał ścieżki.

Kolumny JBL K2 S9900 wyposażono w wysokotonowy przetwornik kompresyjny 476Mg wykonany z folii ze stopu magnezu. Jest on pierwszym przetwornikiem wysokotonowym kompresyjnym JBL, w którym zastosowano ten rodzaj materiału, dzięki czemu uzyskano precyzyjniejszy obraz stereo, niż było to możliwe przy wykorzystaniu dotychczasowych środków technicznych.

Kolumny JBL K2 S990

Kolumny JBL K2 S990

W Loży Białej zobaczymy najnowsze produkty JBL, Harman Kardon i AKG. Wśród nich między innymi w pełni wodoodporne (IPX7) głośniki przenośne JBL Charge 3 oraz JBL Clip 2, odporną na zachlapania (IPX5) linię głośników przenośnych JBL, głośniki bezprzewodowe, kina domowe i nowości marek JBL i Harman Kardon, a także linie słuchawek AKG serii N.

JBL Charge 3

JBL Charge 3

Na stoiskach słuchawkowych zaprezentowane zostaną: nowa seria słuchawek JBL E (E25BT, E45BT, E55BT), słuchawki sportowe (JBL Under Armour Sport Wireless, JBL Reflect Contour, JBL Reflect Response, JBL Reflect Mini BT, JBL Reflect Aware), a także flagowy model AKG N90Q, który nagrodzony został w tym roku nagrodą EISA 2016-2017.

AKG NQ90

AKG NQ90

Źródło: Suport

Newsy sprzętowe

Mikrowieża Blaupunkt MS35BT EDITION

Dodano: 20 luty 2017
Mikrowieża Blaupunkt MS35BT EDITION
Blaupunkt wprowadza na rynek limitowaną edycję mikrowieży z Bluetooth MS35BT EDITION. Jest ona pod względem parametrów identyczna jak model MS35BT.

Projektor Epson EB-1460Ui

Dodano: 16 luty 2017
Projektor Epson EB-1460Ui
Nowy i intuicyjny w obsłudze projektor Epson EB-1460Ui ma ułatwiać współpracę i łączność w salach konferencyjnych. Wszystko to dzięki Wi-Fi i programowi Skype.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie
 
Audio - marzec 2017

Strefa Magazynu

Audio 2/2017

W tym numerze tylko tematy stereofoniczne, ale o bardzo dużej rozpiętości gatunkowej i cenowej. Rozgrzewany się testem słuchawek w cenie ok. 1000 zł, aż dziesięć modeli...

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
"Raty 0%" w Top Hi-Fi & Video Design

"Raty 0%" w Top Hi-Fi & Video Design

Do końca lutego przy niewielkim wkładzie finansowym kupisz swój wymarzony sprzęt audio. W salonach Top Hi-Fi & Video...