Słuchawki Oppo PM-1 i PM-3 w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design

Słuchawki Oppo PM-1 i PM-3 w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design

Dodano: 21 sierpień 2017

Oferta salonów sieci Top Hi-Fi & Video Design poszerzyła się o dwa modele słuchawek Oppo: PM-1 i PM-3. Obydwie konstrukcje są wyposażone w planarne przetworniki, dzięki którym zapewniają najwyższą możliwą jakość dźwięku.

Oppo PM-1 i PM-3 to wysokiej klasy słuchawki, które dzięki planarnym przetwornikom wysokiej jakości dźwięk. Luksusowy charakter PM-1 podkreśla skórzane wykończenie, atutem mobilnych słuchawek PM-3, oprócz wysokiej jakości wykończenia, jest przewód z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania.

Słuchawki Oppo PM-1

Spiralne cewki pracują w trybie push-pull, co gwarantuje kontrolę ruchu membrany. W uzyskaniu wysokiej efektywności pomaga specjalnie opracowany system magnetyczny FEM.

Słuchawki nosi się komfortowo. Są one lekkie, ważą tlko 395 gramów. Dalsze korzyści przynosi luksusowe wykończenie. Muszle słuchawek i pałąk nagłowny pokryte są jagnięcą skórą.

Do słuchawek są dołączone dwa przewody - jeden o długości 3 m, drugi o długości 1 m. Pierwszy idealnie sprawdzi się w domu, krótszy natomiast jest doskonałym rozwiązaniem podczas korzystania ze słuchawek np. podczas podróży.

Słuchawki Oppo PM-1

Słuchawki Oppo PM-3

Głównym elementem Oppo PM-3 są planarne przetworniki, podobne do tych z modelu PM-1. Konstrukcja ta zapewnia naturalne, czyste brzmienie, a przy tym jest odporna na zmienne warunki termiczne.

Oppo wyróżniają się niską impedancją (26 Ω) i wysoką efektywnością (102 dB przy 1 mW). Są też wygodne w użytkowaniu, co jest m.in. zasługą jeszcze niższej niż w PM-1 wagi (320 g). Dodatkowo dzięki zamkniętej konstrukcji słuchawki zapewniają bardzo dobrą izolację od dźwięków otoczenia. Funkcjonalność modelu zwiększa przewód z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania.

Słuchawki Oppo PM-3

Źródło: Top Hi-Fi.pl

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Amplituner stereo Onkyo TX-8250

Dodano: 21 wrzesień 2017
Amplituner stereo Onkyo TX-8250
Onkyo wprowadza do swojej oferty amplituner stereo model TX-8250, który jest połączeniem nalogowego wzmacniacza z nowoczesnymi przetwornikami cyfrowo/analogowymi AKM (AK4452VN), funkcjami sieciowymi i bezprzewodowym multiroomem.

Soundbar 4K Ultra HD JBL Bar 3.1

Dodano: 18 wrzesień 2017
Soundbar 4K Ultra HD JBL Bar 3.1
JBL Bar 3.1 to nowy soundbar 4K Ultra HD z układem kanałów 3.1 oraz bezprzewodowym subwooferem. Charakteryzuje go dźwięk przestrzenny, obsługa Dolby® Digital oraz łączna moc systemu 450 W.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - wrzesień 2017

Strefa Magazynu

Audio 9/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Kolumny Tonsil Altus 280 wchodzą do sprzedaży

Kolumny Tonsil Altus 280 wchodzą do sprzedaży

Tonsil wprowadza do sprzedaży swój nowy model kolumn, a mianowicie Altus 280.