XLO ER-11

XLO ER-11

Kabli XLO nie da się pomylić z żadnymi innymi - ich kształt, specyficzna budowa i kolory są jedyne w swoim rodzaju.

Model ER-11 XLO wykonano z plecionki multi-Litz, z miedzi OFHC. Dielektryki to odmiana polietylenu i Surlynu - jednego z nowszych opracowań DuPont. Jak we wszystkich najlepszych firmach, tak i w XLO nie zmienia się tego co dobre, dlatego ER-11 ma już niemal dziesięć lat. Kabel sprzedawany jest z roli, jednak jego zakańczaniem zajmuje się dystrybutor. Wyposaża go w znakomite, najlepsze w teście, widły z bezpośrednio złoconej miedzi - własnej produkcji.

Krawędzie ataku są nieco zaokrąglone. Nie od razu to słychać, ponieważ jego charakter sugeruje coś przeciwnego - dużą ilość informacji o górze i średnicy. W porównaniu z referencją słychać, że przekaz w skali mikro jest homogenizowany, jednak jego entuzjazm w skali makro skutecznie tuszuje tę sprawę. Przy większych planach, jak instrumenty, głos itp. w ogóle tego nie słychać i wydaje się, że to faktury są uśredniane, a nie obrys dźwięku.

Słuchając go więc po raz pierwszy, nie należy się sugerować masą informacji, jaką dostaniemy. Przy szczegółach słychać, ile kabel XLO ER-11 kosztuje i że nie jest to ostatnie słowo w dziedzinie mikroinformacji. Ale trochę się czepiam i wywlekam rzeczy, które gdzie indziej mają jeszcze większą skalę.

XLO ER-11

  • Produkowany Tak
  • Materiał przewodnika OFC
  • Typ przewodnika S
 
 

Podstawowe dane

  • 70 zł

Galeria zdjęć

WIREWORLD LUNA 5

WIREWORLD
LUNA 5

Cena: 30 zł

REAL CABLE BM400

REAL CABLE
BM400

Cena: 30 zł

AUDIONOVA MOONWALK

AUDIONOVA
MOONWALK

Cena: 58 zł

 

 

Audio - lipiec - sierpień 2017

Strefa Magazynu

Audio 7-8/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
OPERA LOUDSPEAKERS Quinta SE

OPERA LOUDSPEAKERS
Quinta SE

Wśród wszystkich konstrukcji tego testu Opera Quinta SE wcale nie jest "naj" pod żadnym oczywistym względem. Nie jest na...

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio