Zawartość postępu w postępie

Zawartość postępu w postępie

Nachwaliłem się S5, bo zasłużyły sobie - tak neutralnie grających kolumn czy tak liniowej charakterystyki nie słyszy się i nie widzi na co dzień. Ale zawsze, kiedy opadną emocje, przychodzi refleksja, jak fala powrotna - chęć poszukania jakichś braków, nawet przysłowiowej dziury w całym, tak dla sportu, dla ćwiczenia krytycznego spojrzenia i słyszenia.
Masowa żądza małości, czyli znowu muszę się przejechać

Masowa żądza małości, czyli znowu muszę się przejechać

Naszymi gustami rządzą różne nurty, często przeciwne. Stara jak świat jest dychotomia, która dyktuje nam podziw dla tego, co wielkie, albo dla tego, co malutkie. To, co średnie, jest najmniej ciekawe, chociaż zwykle najpraktyczniejsze i w gruncie rzeczy najwartościowsze. Na szczęście "średniactwo" (gabarytowe) często z wielu powodów wygrywa, mimo że nasze sympatie zwykle zmierzają ku skrajnościom.
Legenda licencji, licencja legendy. Licencja kosztuje, legendę kreuje

Legenda licencji, licencja legendy. Licencja kosztuje, legendę kreuje

W naszym świecie audio jest miejsce dla wielu nurtów i wielu opinii. Zróżnicowanie jest tak ogromne, jakiego nie można spotkać w żadnej innej branży.
Technics z kosmosu

Technics z kosmosu

Mijający czas zamazał część wspomnień, a inne wypaczył. Przywołać je wszystkie - niepodobna. Każdy ma własne doświadczenia i skojarzenia, ale w imieniu wszystkich miłośników Hi-fiz całą pewnością można napisać jedno - marka Technics to ważna część naszej tradycji.

FAQ

Leksykon

Reportaże i wywiady

 

 

Audio - maj 2017

Strefa Magazynu

Audio 5/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio