ZIG ZAG

zigzagshop.eu

Cukrowa 11/16
52-316 Wrocław

533 233 539
883 944 605

Marki dostępne w dystrybucji

  • Sky Audio 

Na co zwracasz uwagę szukając paneli akustycznych do swojego wymarzonego wnętrza? Co najbardziej wpływa na Twój wybór? Jeśli liczy się dla Ciebie perfekcyjny dźwięk, nowoczesny design i wysoka jakość materiałów to marka Zig Zag jest Ci to w stanie dostarczyć. Znajdziesz u nas panele akustyczne, dekoracyjne, meble przystosowane do sprzętu audio, oświetlenie oraz wiele produktów projektowanych na specjalne zamówienie klienta.

Z naszą pomocą możesz łatwo i szybko stworzyć swój własny, nowoczesny Hi-Fi room. Każda produkowana przez nas rzecz posiada stosowne atesty, co jeszcze bardziej podkreśla jej prestiż. Oferta sklepu skierowana jest zarówno do pasjonatów sprzętu akustycznego, jak i zwolenników modernistycznych i komfortowych wnętrz.

Na stronie zigzagshop.eu znaleźć można wiele inspiracji dotyczących współczesnego projektowania. Dowiesz się tam również jak pozytywny wpływ na organizm i otoczenie mają dobrze zaprojektowane panele akustyczne. Nasze przyjazne środowisku produkty zamienią każde pomieszczenie w strefę melomana.

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj