Świetnie sprzedają się bilety na koncert Roda Stewarta

21 lutego 2011 Newsy

Znakomicie sprzedają się bilety na czerwcowy koncert Roda Stewarta. – Skończyły się już bilety po 86 zł. Coraz mniej jest też wejściówek na pozostałe sektory.

Na koncert do Torunia przyjadą fani muzyki z całego kraju. Z samej tylko Warszawy już dzisiaj na Motoarenę wybiera się blisko tysiąc osób. Bilety kupowane są nawet w miejscowościach odległych od Torunia o ponad 450 kilometrów.

Koncert Roda Stewarta w Toruniu cieszy się dużym zainteresowaniem. Najlepiej obrazuje to sprzedaż biletów. Organizatorzy podkreślają, że wprawdzie do koncertu pozostały jeszcze prawie cztery miesiące, jednak wszyscy fani szkockiego artysty powinni pośpieszyć się z zakupem biletów. Wejściówki na to wydarzenie rozchodzą się w bardzo szybkim tempie.

"Równie dużym zainteresowaniem cieszą się wejściówki na inne sektory Motoareny. Jak przysłowiowe świeże bułeczki sprzedają się szczególnie bilety po 260 złotych, uprawniające do zajęcia miejsc na trybunach toruńskiego stadionu" - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Co warto podkreślić bilety sprzedawane są w całym kraju. Najwięcej wejściówek - co oczywiste - sprzedanych zostało w Toruniu i Bydgoszczy. Trzecie miejsce w klasyfikacji największej liczby biletów sprzedanych na koncert Roda Stewarta zajmuje Warszawa. Czwarty jest Poznań.

Kolejne pozycje w tym zestawieniu zajmują: Wrocław, Kraków, Łódź, Grudziądz i Włocławek. Pierwszą dziesiątkę zamykają Katowice. Zaskakująco dużo biletów sprzedanych zostało także w dwóch odległych od Torunia miastach: Szczecinie i Lublinie. Poza tym bilety dobrze sprzedają się również w: Gdańsku, Kaliszu, Koninie, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Płocku, Bełchatowie, Białymstoku i Tychach.

Sprzedaż biletów odbywa się w Internecie za pośrednictwem strony Ticketpro.pl, a także w sklepach EMPIK, SATURN i MEDIA MARKT na terenie całego kraju.

Więcej informacji o koncercie Roda Stewarta (11 czerwca w Toruniu) można odnaleźć na stronie internetowej www.rodstewart.com.pl

MAGAZYN AUDIO OBJĄŁ PATRONAT NAD WYDARZENIEM

materiały prasowe

Rod Stewart - First Cut Is The Deepest

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu