Efektowny koncert Roda Stewarta

Newsy

13,5 metra wysokości, 32,5 metra szerokości, 20,56 metra głębokości - takie wymiary będzie miała scena podczas koncertu Roda Stewarta, który odbędzie się 11 czerwca na toruńskiej Motoarenie. W jej tylnej części pojawią się dodatkowo dwa gigantyczne telebimy, które stworzą niesamowity efekt w trakcie koncertu szkockiego artysty.
Dodano: 31 maj 2011

Koncert Roda Stewarta zbliża się coraz większymi krokami. Jeden z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku wystąpi w Toruniu już 11 czerwca. Nic więc dziwnego, że organizatorom przybywa obowiązków, między innymi tych natury technicznej, które związane są bezpośrednio z obecnością Szkota na scenie. - W ubiegłym roku organizowaliśmy na Motoarenie koncert Jose Carrerasa. Wtedy informowaliśmy o zaawansowanej technice tego wydarzenia. W przypadku Roda Stewarta wszystko będzie wyglądać jeszcze bardziej imponująco. Scena, na której wystąpi Szkot, będzie większa od przygotowanej w zeszłym roku na występ hiszpańskiego tenora - tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Urzędem Miasta w Toruniu organizuje koncert Roda Stewarta na Motoarenie w Toruniu.

Scena w trakcie koncertu Roda Stewarta będzie mieć 32,5 metra szerokości, 13,5 metra wysokości i 20,56 metra głębokości. – Z tyłu pojawią się dwa ogromne telebimy. Jeden będzie mieć rozmiary 13,82 na 8,06 metra. Przed nim zostanie postawiony drugi telebim tylko w przeciwieństwie do pierwszego będzie usytuowany pionowo. Na ekranach pojawi się specjalna wizualizacja video, która powinna być bardzo efektowna dla publiczności. Z jednej strony widzowie zobaczą małego Roda Stewarta na scenie, a z drugiej gigantycznego na ekranach znajdujących się za jego plecami - wyjaśnia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Poza tym, na scenie zostanie zainstalowanych osiem słupów oświetleniowych. - Dzięki temu zobaczymy naprawdę ciekawą grę świateł. Warto również dodać, że przez cały czas trwania koncertu pod dachem sceny na krzesełkach zostaną podwieszone dwie osoby, które będą mieć do dyspozycji specjalne reflektory. Za ich pomocą będą śledzić wszystko, co na scenie wyłożoną w całości podłogą Marleya będzie robić Rod Stewart - tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Przypomnijmy, że koncert Roda Stewarta odbędzie się 11 czerwca na toruńskiej Motoarenie. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabywać za pośrednictwem strony Tickerpro.pl a także w sklepach MEDIA MARKT, SATURN i EMPIK na terenie całego kraju. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie koncertu Rodstewart.com.pl.

materiały prasowe

Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj