Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Zostań gwiazdą Jarocina - zgłoś się do Red Bull Tourbus Rytmy Młodych

Zostań gwiazdą Jarocina - zgłoś się do Red Bull Tourbus Rytmy Młodych

Newsy

Dodano: 27 marzec 2012

W tym roku muzyczny autobus ponownie połączył swoje siły z Festiwalem Jarocin. W ramach projektu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych stanie się Małą Sceną podczas trwania tego legendarnego Festiwalu. Jeśli macie ochotę wystąpić na jedynej w swoim rodzaju mobilnej scenie muzycznej i zagrać przed jarocińską publicznością, zgłoście się do konkursu.

Na stronie Redbulltourbus.pl pojawił się formularz rejestracyjny do konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Chętni, którzy marzą o występie przed jarocińską publicznością mogą zgłaszać się na stronie do 24 kwietnia.

Spośród zgłoszonych do konkursu kapel zostanie wyłoniona czwórka, która w lipcu będzie miała zapewniony występ na Festiwalu. Dodatkowych dwadzieścia grup wybranych przez jury trafi w maju pod osąd internautów serwisu CGM i także ma szansę dostać się do finału Red Bull Tourbus Rytmy Młodych.

Konkurs Red Bull Tourbus Rytmy Młodych składa się z kilku etapów:

I etap: zespół zobowiązany jest do nadesłania do 24 kwietnia zgłoszenia za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na stronie Redbulltourbus.pl. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, skład zespołu, telefon kontaktowy oraz jeden autorski utwór w formacie mp3 (opisany tytułem oraz nazwiskami autorów muzyki i tekstu).
II etap: do 30 kwietnia jury złożone z pracowników Agencji Go Ahead oraz ekipy Red Bull Tourbus wyłoni 4 zespoły, które wystąpią na przełomie maja i czerwca podczas przystanków Red Bull Tourbus Tajne Koncerty oraz w finale konkursu w Jarocinie na scenie Małej Scenie Red Bull Tourbus. Wyniki zostaną ogłoszone na stronach Jarocinfestiwal.pl oraz Redbulltourbus.pl do 7 maja.
III etap: między 7 maja, a 31 maja w serwisie CGM zostanie przeprowadzone głosowanie internautów, którzy wybiorą 10 finalistów spośród kolejnych 20 zespołów wybranych przez  jury złożone z pracowników Agencji Go Ahead oraz ekipy Red Bull Tourbus. Wyniki zostaną ogłoszone na ww stronach oraz serwisie CGM do 1 czerwca
IV etap: 10 zespołów wybranych przez internautów wystąpi 19 lipca w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Jury wybierze 2 wyróżnione zespoły, które uzyskają prawo występu na Małej Scenie Red Bull Tourbus w Jarocinie.
V etap: występ 6 zespołów na Małej Scenie Red Bull Tourbus w Jarocinie - 20 oraz 21 lipca. Spośród tych kapel wyłonieni zostaną laureaci nagrody publiczności oraz nagrody jury. Laureaci wystąpią 22 lipca na Dużej Scenie Festiwalu. Laureat nagrody publiczności również zostanie uhonorowany.

Pełny regulamin Konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych dostępny jest na: Redbulltourbus.pl oraz Jarocinfestiwal.pl

materiały prasowe

Black Record Store
Audio Video Show 2017
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
<span>KARI SÁL</span> Betesda

KARI SÁL Betesda

<span>PAULINA PRZYBYSZ</span> Chodź tu

PAULINA PRZYBYSZ Chodź tu

<span>THE WAR ON DRUGS</span> A Deeper Understanding

THE WAR ON DRUGS A Deeper Understanding

<span>DAVID GILMOUR</span> Live at Pompeii

DAVID GILMOUR Live at Pompeii

 Elevate

Elevate

<span>POGODNO</span> Sokiści chcą miłości

POGODNO Sokiści chcą miłości

<span>ROBERT PLANT</span> Carry Fire

ROBERT PLANT Carry Fire

<span>DAVID KOLLAR</span> Notes from the Underground

DAVID KOLLAR Notes from the Underground

 

 

Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio