Zostań gwiazdą Jarocina - zgłoś się do Red Bull Tourbus Rytmy Młodych

27 marca 2012 Newsy

W tym roku muzyczny autobus ponownie połączył swoje siły z Festiwalem Jarocin. W ramach projektu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych stanie się Małą Sceną podczas trwania tego legendarnego Festiwalu. Jeśli macie ochotę wystąpić na jedynej w swoim rodzaju mobilnej scenie muzycznej i zagrać przed jarocińską publicznością, zgłoście się do konkursu.

Na stronie Redbulltourbus.pl pojawił się formularz rejestracyjny do konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Chętni, którzy marzą o występie przed jarocińską publicznością mogą zgłaszać się na stronie do 24 kwietnia.

Spośród zgłoszonych do konkursu kapel zostanie wyłoniona czwórka, która w lipcu będzie miała zapewniony występ na Festiwalu. Dodatkowych dwadzieścia grup wybranych przez jury trafi w maju pod osąd internautów serwisu CGM i także ma szansę dostać się do finału Red Bull Tourbus Rytmy Młodych.

Konkurs Red Bull Tourbus Rytmy Młodych składa się z kilku etapów:

I etap: zespół zobowiązany jest do nadesłania do 24 kwietnia zgłoszenia za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na stronie Redbulltourbus.pl. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, skład zespołu, telefon kontaktowy oraz jeden autorski utwór w formacie mp3 (opisany tytułem oraz nazwiskami autorów muzyki i tekstu).
II etap: do 30 kwietnia jury złożone z pracowników Agencji Go Ahead oraz ekipy Red Bull Tourbus wyłoni 4 zespoły, które wystąpią na przełomie maja i czerwca podczas przystanków Red Bull Tourbus Tajne Koncerty oraz w finale konkursu w Jarocinie na scenie Małej Scenie Red Bull Tourbus. Wyniki zostaną ogłoszone na stronach Jarocinfestiwal.pl oraz Redbulltourbus.pl do 7 maja.
III etap: między 7 maja, a 31 maja w serwisie CGM zostanie przeprowadzone głosowanie internautów, którzy wybiorą 10 finalistów spośród kolejnych 20 zespołów wybranych przez  jury złożone z pracowników Agencji Go Ahead oraz ekipy Red Bull Tourbus. Wyniki zostaną ogłoszone na ww stronach oraz serwisie CGM do 1 czerwca
IV etap: 10 zespołów wybranych przez internautów wystąpi 19 lipca w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Jury wybierze 2 wyróżnione zespoły, które uzyskają prawo występu na Małej Scenie Red Bull Tourbus w Jarocinie.
V etap: występ 6 zespołów na Małej Scenie Red Bull Tourbus w Jarocinie - 20 oraz 21 lipca. Spośród tych kapel wyłonieni zostaną laureaci nagrody publiczności oraz nagrody jury. Laureaci wystąpią 22 lipca na Dużej Scenie Festiwalu. Laureat nagrody publiczności również zostanie uhonorowany.

Pełny regulamin Konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych dostępny jest na: Redbulltourbus.pl oraz Jarocinfestiwal.pl

materiały prasowe

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta sierpień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu