Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Papa Roach i UnSun w Warszawie

Papa Roach i UnSun w Warszawie

Koncerty

Dodano: 18 wrzesień 2009
W niedzielę 27 września w warszawskim klubie "Stodoła" wystąpi Papa Roach. Znamy także support zespołu. Będzie to zespół UnSun.

W niedzielę 27 września w warszawskim klubie "Stodoła" wystąpi Papa Roach. Znamy także support zespołu. Będzie to zespół UnSun.

PAPA ROACH:

Papa Roach to amerykańska grupa rockowa, założona w 1993 roku w Vacaville w Kaliforni przez Jacoby`ego Shaddixa i Davida Bucknera. Już ich pierwsza płyta, nagrana za 700 dolarów, przyczyniła się do wzrostu popularności zespołu. Początkowo największym sukcesem był koncert przed tysięczną publicznością.

Po pewnym czasie grupa zaczęła koncertowac u boku zespołów takich jak Incubus, Fear Factory, Everlast czy Sevendust. Prawdziwy rozgłos zyskała jednak dzięki singlowi "Last Resort", pochodzącemu z albumu "Infest" z roku 2000. Tym samym okres supportowania skończył się raz na zawsze.

Członkami grupy Papa Roach są Jacoby Shaddix, Jerry Horton oraz Tobin Esperance. Na początku 2008 roku zespół opuścił perkusista Dave Buckner, a do zespołu dołączył Tony Palermo, były perkusista grupy Unwritten Law.

Jak dotąd zespół sprzedał ponad 10 milionów płyt na całym świecie, niektóre z nich pokryły się platyną. Wokalista grupy - Jacoby Shaddix, miał okazję sprawdzić się także jako prowadzący popularny program w stacji MTV - "Scarred".

Warszawski koncert w Stodole będzie pierwszym i jedynym koncertem tej grupy w Polsce.

UNSUN:

unsun_minZespół UnSun powstał z inicjatywy jednego z czołowych polskich gitarzystów- Maurycego "Mausera" Stefanowicza (znanego doskonale z gry w Vader). Początkowo był to duet, który Mauser tworzył wraz z Ayą (prywatnie żoną gitarzysty) – jej wysoce melodyjne partie wokalne były doskonałym uzupełnieniem ciężkich gitarowych brzmień.

Połączeni dzięki pasji grania intensywnej muzyki - Aya i Mauser, od momentu ich pierwszej próby wiedzieli, że wspólne tworzenie muzyki jest ich przeznaczeniem. Gdy przekonali się o wielkości i mocy super nowej, jaką stał się UnSun, Mauser wiedział już, że nie będzie to jego kolejny poboczny projekt, ale nowa droga eksplorowania muzyki. Wkrótce do zespołu dołączył Vaaver (grający także w Indukti) jako perkusista i Heinrich (Vesania, Rootwater) jako basista, również doskonali muzycy, którzy propozycje grania w UnSun przyjęli z ogromnym entuzjazmem.

Na początku 2006 roku UnSun już z pełnym składem nagrał swoje pierwsze demo, które bardzo szybko zwróciło uwagę wielu liczących się wytworni Europy. W 2007 roku podpisał kontrakt z Mystic Production z Polski. Rok później, w StudioX, nagrał swoją pierwszą debiutancką płytę "The End Of Life", której światowa premiera odbyła się 22 września 2008 roku. Płyta została wydana przez CENTURY MEDIA RECORDS, nowego światowego partnera zespołu UnSun, z którym zespół podpisał wielopłytowy kontrakt gwarantujący, że muzyka Un Sun trafi do każdego zakątka na kuli ziemskiej.

materiały prasowe

Papa Roach - Last Resort

UuSun - Whispers

|
Black Record Store
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
<span>MARLENE DIETRICH</span> W Warszawie

MARLENE DIETRICH W Warszawie

<span>AVISHAI COHEN</span> 1970

AVISHAI COHEN 1970

<span>CEZARIUSZ GADZINA</span> Mosty

CEZARIUSZ GADZINA Mosty

<span>SHIOKAWA/SCHIFF</span> Bach Busoni Beethoven

SHIOKAWA/SCHIFF Bach Busoni Beethoven

<span>STACEY KENT</span> I Know I Dream

STACEY KENT I Know I Dream

<span>GREGORY PORTER</span> Nat King Cole & Me

GREGORY PORTER Nat King Cole & Me

<span>JACEK KOCHAN</span> Parentes

JACEK KOCHAN Parentes

<span>HEFI QUARTET</span> Parallax Error

HEFI QUARTET Parallax Error

 

 

Audio - luty 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze stereo były, są i będą; zmieniają się ich dodatkowe funkcje, ale podstawowa jest oczywista i konieczna - wzmacniać sygnał ze źródła, aby podać go do głośników. Są wzmacniacze tanie i bardzo drogie, ale większość audiofilów szuka czegoś wartościowego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio