Tańsze bilety i karnety na Open Mind Festival tylko do jutra

19 lipca 2010 Koncerty
Tylko do 20 lipca obowiązują promocyjne ceny karnetów i biletów jednodniowych na Open Mind Festival, który odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia w Klubie Stodoła w Warszawie.

Tylko do 20 lipca obowiązują promocyjne ceny karnetów i biletów jednodniowych na Open Mind Festival, który odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia w Klubie Stodoła w Warszawie. Do jutra można kupić 3-dniowe karnety w cenie 99 zł i 120 zł z polem namiotowym, a bilety jednodniowe w cenie 69 zł.

Od środy 21 lipca bilety jednodniowe będą kosztować 99 zł., a karnety na 3 dni koncertowe 120 zł i 140 zł karnety z polem namiotowym.

Ceny karnetów i biletów VIP nie ulegają zmianie: karnet 3-dniowy kosztuje 299 zł, a bilet jednodniowy 189 zł. Cena pakietu VIP zawiera catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce VIP na balkonie.

Open Mind Festival to różne formy wypowiedzi muzycznej, alternatywnej wobec tradycyjnej twórczości. Podczas trzydniowej imprezy w Klubie Stodoła wystąpią: The Cult, Epica, Ill Niño, Obituary, The 69 Eyes i goście specjalni. Program festiwalu dopełnią warsztaty muzyczne prowadzone przez znane postaci sceny metalowej. Dla uczestników imprezy będzie dostępne pole namiotowe, które zostanie zorganizowane w bezpośrednim sąsiedztwie klubu.

Gwiazdy Open Mind Festival:

The Cult - jeden z najbarwniejszych zespołów na rockowym firmamencie, obecny na scenie od niemal 30 lat. Legendarny brytyjski kwartet ma na swoim koncie takie ponadczasowe przeboje jak: "Fire Woman", "She Sells Sanctuary", "Love Removal Machine" czy "Sonic Temple". Charyzmatyczny wokalista zespołu, Ian Astbury, znalazł się na liście 100 najlepszych wokalistów wszech czasów wg magazynu Hit Parader. W przerwie działalności grupy występował z inną legendą - The Doors.

Epica - pochodzący z Holandii zespół wykonujący rock i metal symfoniczny. Ich wizytówką i autorką większości tekstów jest obdarzona zniewalającym mezzo-sopranem piękna Simone Simons. Holendrzy mistrzowsko łączą tradycje symfoniczne z gothic metalem i zdradzającym operowe wykształcenie wyrazistym wokalem Simone. Dzięki temu Epica brzmi ciężko, melancholijnie i jednocześnie bardzo majestatycznie.

Obituary - jeden z najbardziej oryginalnych, złowieszczych i przebojowych zespołów death metalowych. Zespół nie tylko tworzył podwaliny gatunku, ale też jest jedną z grup odnoszących największe sukcesy komercyjne. Pochodzący z Florydy muzycy mają na koncie 8 albumów studyjnych oraz dwa wydawnictwa DVD.

The 69 Eyes - zespół grający gotyckiego rocka, nazywany przez fanów „fińskimi wampirami”. Muzycy współpracowali m.in. z Ville Vallo z H.I.M. oraz z producentami takich grup jak Slayer, Monster Magnet czy Cradle of Filth. Do tej pory zespół wydał 10 płyt, grał koncerty od Meksyku po Japonię i występował m.in. z Within Temptation.

Ill Niño - żywiołowi Amerykanie grający nowoczesny metal z wpływami latynoskimi. Na ich ostatniej płycie „Enigma”, niemal równorzędnymi instrumentami z gitarami i perkusją były tradycyjne bębny afrykańskie i latynoskie, jak djembe i conga. Muzycy przygotowują właśnie nowy album, który będzie nosił tytuł „Dead New World”.

Program Festiwalu:

• 12 sierpnia: The Cult + goście specjalni
• 13 sierpnia: Obituary, The 69 Eyes + goście specjalni
• 14 sierpnia: Epica, Ill Niño + goście specjalni

Otwarcie bram: 17.00
Start koncertów: 18.30

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu