Ostatki w Fabryce Trzciny: Fredrika Stahl i Koko Bend

01 marca 2011 Koncerty

Światowa gwiazda muzyki jazzowej Fredrika Stahl oraz słynny warszawski KOKO BEND wystąpią podczas karnawałowej imprezy ostatkowej promującej serię płyt Sygnowano Fabryka Trzciny.

Ostatki przypadające w tym roku na Dzień Kobiet będą miały niezwykłą oprawę. Na zaproszenie agencji STX JAMBOREE, Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny oraz marki Carlo Rossi już we wtorek, 8 marca właśnie w Fabryce Trzciny przy ul. Otwockiej wystąpi Fredrika Stahl - jedna z najbardziej pożądanych gwiazd muzyki jazzowej młodego pokolenia. Artystka będzie gwiazdą kolejnej z cyklu popularnych imprez promujących kompilacje Sygnowano Fabryka Trzciny.

Podczas wyjątkowego koncertu wokalistka wykona swoje najpopularniejsze kompozycje. Przed i po koncercie Fredriki Stahl karnawałową zabawę taneczną zapewnia słynny warszawski KOKO BEND.

Fredrika Stahl jest obecnie jedną z najgłośniejszych młodych gwiazd muzyki jazzowej. Dzięki swojemu niespotykanemu talentowi, niepowtarzalnemu brzmieniu głosu, ogromnej muzykalności oraz wyjątkowej umiejętności oddziaływania na emocje słuchaczy często porównywana jest do takich gwiazd jak Norah Jones, Lisa Ekdahl, Tracy Chapman, Regina Spektor czy Emiliana Torrini.
 
Artystka nie daje się łatwo zaszufladkować w jednym gatunku muzycznym. W wywiadach nie ukrywa co prawda, że najbliższy jej sercu jest jazz, to w jej piosenkach bez trudu można odnaleźć elementy muzyki pop, soul, blues, czy nawet swingu.
 
Urodzona w Szwecji, mieszkająca we Francji Fredrika Stahl nagrała dotychczas trzy znakomicie przyjęte albumy: A Fraction Of You (2006), Tributaries (2008) oraz najnowszy "Sweep Me Away" (2010). Piosenkarka także z powodzeniem koncertuje na całym świecie dając rocznie ponad 100 występów. W ubiegłym roku Francuzka została zaproszona do współpracy przy nagraniu nowej wersji piosenki Twinkle Twinkle Little Star wykorzystanej w kampanii reklamowej jednej ze znanych marek samochodowych, co przyniosło artystce ogromną popularność na całym świecie.

Przed koncertem i po nim taneczną zabawę do białego rana zapewni słynny KOKO BEND, czyli jedni z najlepszych warszawskich DJ`ów - KARIM, SEREK i ŻEPA.

koko_max

KOKO BEND to kolektyw, który powstał w 2003 roku w podwarszawskich Broniszach.  Ich pierwsza płyta wydana na Wyspach Bergamutach rozeszła się w nakładzie milionów egzemplarzy i zanim znalazła się na sklepowych półkach pokryła się platyną, diamentami i delikatną warstwą mąki krupczatki typu 500LUX. Panowie wrócili potem do kraju, aby nagrać swój kolejny krążek i wyruszyć w trzyletnią ogólnopolską trasę koncertową, jak i odwiedzić swojego mentora muzycznego Michała Milowicza. Występ KOKO BEND to niezwykły szoł, który ściąga nie tylko ogromną publiczność, ale również straż pożarną, policję i karetki.
 
Początek imprezy o godzinie 20:00. Koncert Fredriki Stahl rozpocznie się o 21:00.

Bilety na koncert można jeszcze kupować w cenie 85 zł w kasie Fabryki Trzciny oraz w systemach sprzedaży Eventim (eventim.pl), Shortcut (shortcut.pl), Ticketpro (ticketpro.pl). W cenie biletu open bar na wino Carlo Rossi.

materiały prasowe

Fredrika Stahl- Pourquoi pas moi?

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu