Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

Dodano: 18 październik 2017

Strefa HFS została oficjalnym dystrybutorem urządzeń greckiej firmy Simply Analog produkującej akcesoria gramofonowe bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze.

Oferta greckiego producenta obejmuje akcesoria do czyszczenia płyt winylowych na mokro oraz na sucho, ściereczki antystatyczne oraz bezalkoholowe płyny do czyszczenia igieł gramofonowych.

Dodatkowo w portfolio Simply Analog znajdziemy wszelkiego rodzaju okładki, w tym zewnętrzne, przezroczyste, wykonane z grubej i sztywnej folii, oraz wewnętrzne dwuwarstwowe - wszystkie dla każdego rozmiaru płyt: 12 cali, 7 cali a nawet 10 cali.

Specjalnością greckiej manufaktury jest Deluxe Box, czyli gotowe pudełko zawierające: komplet szczotek, płyn do czyszczenia płyt oraz igły oraz ściereczkę z mikrofibry.

Wszystkie produkty Simply Analog spełniają wymogi dyrektywy Parlamentu Europejskiego RoHS i nie zawierają szkodliwych pierwiastków m.in. takich jak ołów, rtęć czy kadm i innych wymienionych w dyrektywie toksyn.

Więcej na www.simplyanalog.pl.

Źródło: Strefa HFS

Newsy sprzętowe

Nowe złączki bananowe Taga Harmony TCB-008

Dodano: 19 czerwiec 2018
Nowe złączki bananowe Taga Harmony TCB-008
TAGA Harmony wprowadza do sprzedaży nowe złącza bananowe jakości premium - TCB-008.

Przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme 2

Dodano: 18 czerwiec 2018
Przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2 to nowy przenośny głośnik Bluetooth - wodoodporny, z wbudowanym mikrofonem i z umieszczonym na pasku otwieraczem do butelek. Prawda, że wygodne?
Pozostałe newsy branżowe Zobacz wszystkie
Zobacz także
Czy głośnik centralny musi być ekranowany? Co to jest HDCD, XRCD? Co to jest konstrukcja dual-mono i jakie są jej zalety? Czy obudowa z membraną bierną to obudowa zamknięta?
Audio - czerwiec 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Znowu kolumny.... Ale tym razem polecam test pięciu modeli za ok. 4000 zł nie tylko dlatego, że można w nim znaleźć propozycje warte uwagi, ale też dlatego, że znalazły się w nim konstrukcje, które swoim indywidualizmem, kontrowersyjnością, brzmieniem nawet ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Amplituner Lexicon RV-6

Amplituner Lexicon RV-6

Na polskim rynku właśnie pojawił się nowy amplituner Lexicon RV-6. Urządzenie obsługuje formaty dźwięku przestrzennego D...