Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

Dodano: 18 październik 2017

Strefa HFS została oficjalnym dystrybutorem urządzeń greckiej firmy Simply Analog produkującej akcesoria gramofonowe bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze.

Oferta greckiego producenta obejmuje akcesoria do czyszczenia płyt winylowych na mokro oraz na sucho, ściereczki antystatyczne oraz bezalkoholowe płyny do czyszczenia igieł gramofonowych.

Dodatkowo w portfolio Simply Analog znajdziemy wszelkiego rodzaju okładki, w tym zewnętrzne, przezroczyste, wykonane z grubej i sztywnej folii, oraz wewnętrzne dwuwarstwowe - wszystkie dla każdego rozmiaru płyt: 12 cali, 7 cali a nawet 10 cali.

Specjalnością greckiej manufaktury jest Deluxe Box, czyli gotowe pudełko zawierające: komplet szczotek, płyn do czyszczenia płyt oraz igły oraz ściereczkę z mikrofibry.

Wszystkie produkty Simply Analog spełniają wymogi dyrektywy Parlamentu Europejskiego RoHS i nie zawierają szkodliwych pierwiastków m.in. takich jak ołów, rtęć czy kadm i innych wymienionych w dyrektywie toksyn.

Więcej na www.simplyanalog.pl.

Źródło: Strefa HFS

Newsy sprzętowe

Dwie nowe serie telewizorów Sony

Dodano: 16 luty 2018
Dwie nowe serie telewizorów Sony
Jeszcze w tym roku Sony ma wprowadzić do sprzedaży nowe serie telewizorów. Najbardziej zaawansowana z nich to XF75. Należące do niej odbiorniki wyświetlają obraz 4K HDR i obsługują formaty HDR10 oraz Hybrid Log Gamma.

Nowa aplikacja kontrolna firmy Zappiti

Dodano: 15 luty 2018
Nowa aplikacja kontrolna firmy Zappiti
Firma Zappiti, producent multimedialnych odtwarzaczy plików, zaprezentowała nową aplikację sterującą o nazwie Zappiti Music, współpracującą z odtwarzaczami Zappiti. Umożliwia ona oglądanie filmów i słuchanie muzyki.
Pozostałe newsy branżowe Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - luty 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze stereo były, są i będą; zmieniają się ich dodatkowe funkcje, ale podstawowa jest oczywista i konieczna - wzmacniać sygnał ze źródła, aby podać go do głośników. Są wzmacniacze tanie i bardzo drogie, ale większość audiofilów szuka czegoś wartościowego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Gramofon TEAC TN-350

Gramofon TEAC TN-350

TEAC poszerza swoją ofertę o nowy gramofon – TN-350. Gramofon został wyposażony w przedwzmacniacz i przetwornik analogow...