STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

Strefa HFS została oficjalnym dystrybutorem urządzeń greckiej firmy Simply Analog produkującej akcesoria gramofonowe bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze.

Dodano: 18 październik 2017

Oferta greckiego producenta obejmuje akcesoria do czyszczenia płyt winylowych na mokro oraz na sucho, ściereczki antystatyczne oraz bezalkoholowe płyny do czyszczenia igieł gramofonowych.

Dodatkowo w portfolio Simply Analog znajdziemy wszelkiego rodzaju okładki, w tym zewnętrzne, przezroczyste, wykonane z grubej i sztywnej folii, oraz wewnętrzne dwuwarstwowe - wszystkie dla każdego rozmiaru płyt: 12 cali, 7 cali a nawet 10 cali.

Specjalnością greckiej manufaktury jest Deluxe Box, czyli gotowe pudełko zawierające: komplet szczotek, płyn do czyszczenia płyt oraz igły oraz ściereczkę z mikrofibry.

Wszystkie produkty Simply Analog spełniają wymogi dyrektywy Parlamentu Europejskiego RoHS i nie zawierają szkodliwych pierwiastków m.in. takich jak ołów, rtęć czy kadm i innych wymienionych w dyrektywie toksyn.

Więcej na www.simplyanalog.pl.

Źródło: Strefa HFS

Newsy sprzętowe

MEE Audio Connect Hub

MEE Audio Connect Hub to nadajnik i odbiornik sygnału Bluetooth w jednym urządzeniu. Jest ...

Głośnik bezprzewodowy Harman...

Harman Kardon Onyx Studio 5 to kolejny bezprzewodowy głośnik, który pojawia się na rynku. ...
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala. Całość składa się w dwóch kolumn Focal Aria 926 Black High...