Nichicon Muse Acoustic w ofercie TME

Polski dystrybutor części elektronicznych Transfer Multisort Elektronik w swojej ofercie ma kondensatory elektrolityczne marki Nichicon, umożliwiające uzyskanie świetnych efektów dla audiofilów.

Dodano: 19 marzec 2019

Podzespoły te należą do serii MUSE acoustic, którą producent oznacza najwyższej jakości precyzyjne kondensatory elektrolityczne. Ich przeznaczeniem są aplikacje audio pozwalające uzyskać doskonałe parametry dźwięku. W katalogu TME znalazły się również elementy serii Fine Gold oraz KZ w szerokim zakresie pojemności, przeznaczone do profesjonalnej klasy sprzętu grającego oraz audio-wideo (odtwarzacze Blu-ray, DVD etc.).

Za pośrednictwem polskiego dystrybutora elementy te można kupić nawet w niewielkich ilościach (na przykład w celu testowania i prototypowania). Sprawdzą się także w spersonalizowanych systemach domowego HiFi. 

Więcej informacji na temat produktów znajduje się na stronie www.tme.eu.pl.

***

Transfer Multisort Elektronik to globalny dystrybutor części elektronicznych. W swojej ofercie ma ponad 250 000 pozycji katalogowych od 950 producentów. Firma TME każdego dnia wysyła 5000 paczek, a w 2018 roku sprzedała 2 miliardy komponentów na całym świecie.

Newsy sprzętowe

Soundbar Samsung Q70R

To nie pierwszy soundbar, który powstał jako wynik współpracy Samsunga i specjalistów ...

Słuchawki bezprzewodowe JBL...

Słuchawki sportowe to kolejna nowość, jaką ma dla nas JBL. Tym razem model nazywa się ...

Głośnik Bluetooth Audio Pro...

Audio Pro wprowadza do swojej oferty najnowszy głośnik Bluetooth, model BT5. Kompaktowy, ...
Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach promocyjnych w salonie Q21

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach promocyjnych w salonie Q21

Dodano: 20 sierpień 2019
Salon Q21 przygotował dla swoich klientów kolejną promocyjną ofertę. Tym razem w atrakcyjnych cenach znalazły się zestawy stereo.
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i...
Zobacz także
Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...