Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Onkyo TX-RZ820 w ofercie salonu Mega Hz z Katowic

Onkyo TX-RZ820 w ofercie salonu Mega Hz z Katowic

Dodano: 12 czerwiec 2017

Salon audio-video Mega Hz Katowice zaprasza na prezentację najnowszego siedmiokanałowego amplitunera sieciowego Onkyo TX-RZ820.

Dzięki dużej wydajności i wysokiej mocy wyjściowej Onkyo może służyć jako wzmacniacz stereo, ale też potężny agregat z łatwością napędzający rozbudowany trójwymiarowy system kina domowego. Urządzenie oferuje dostęp do internetu i umożliwia stworzenie bezprzewodowego multiroomu.

Najnowszy amplituner jest w stanie dostarczyć moc (180W/6Ω) w szerokim zakresie częstotliwości akustycznych poczynając już 5 Hz, a na 100 kHz kończąc, co pozwala mu współpracować z każdą kolumną głośnikową.

Jako podzespoły mające kluczowy wpływ na końcowy efekt brzmienia wykorzystano: ponadwymiarowy, potężny transformator zasilający (710 W), wytwarzane na zamówienie dwa wysokoprądowe kondensatory filtrujące o pojemności 15000µF każdy, a także solidne wzmacniacze wyjściowe zrealizowane na tranzystorach zdolnych do generowania wysokich wartości prądu, które pozwalają końcówkom współpracować z kolumnami głośnikowymi o impedancji 4 Ω.

Onkyo TX-RZ820 w ofercie salonu Mega Hz z Katowic

Onkyo TX-RZ820 otrzymał certyfikat zgodności z wymaganiami THX Select. Oznacza to, że został poddany wielu morderczym testom sprawdzającym jego wytrzymałość i zdolność do reprodukcji perfekcyjnego dźwięku wielokanałowego zbliżonego do tego, jaki możemy usłyszeć w profesjonalnym kinie z certyfikatem THX.

Amplituner jest wyposażony w 7 portów wejściowych HDMI i 2 (Main i Zone2) porty wyjściowe (4K/60Hz Pass-through, HDR10, HLG, Dolby Vision™, BT.2020, HDCP2.2). Może być podstawą systemu bezprzewodowego multiroomu (FireConnect™, DTS Play-Fi®, Chromecast built-in), posiada AirPlay, Bluetooth, wejście PHONO, a także współpracuje z: TuneIn, Spotify Connect, Deezer i TIDAL.

Przy zakupie amplitunera z zestawem głośników Tannoy Mega Hz oferuje dodatkowo prezent na wakacje.

Źródło: Mega Hz

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Kolumny Monitor Audio Monitor 3G

Dodano: 22 styczeń 2018
Kolumny Monitor Audio Monitor 3G
Monitor Audio prezentuje nową serię urządzeń - Monitor 3G. Składają się na nią kolumny podłogowe, podstawkowe, głośnik centralny i subwoofer. Można więc złożyć z nich dowolny i muzykalny system, zarówno stereofoniczny, jak i wielokanałowy.

Słuchawki House of Marley Uplift 2 Wireless

Dodano: 19 styczeń 2018
Słuchawki House of Marley Uplift 2 Wireless
House of Marley wprowadził do sprzedaży najnowsze słuchawki bezprzewodowe – model Uplift 2 Wireless. Ta kompaktowa konstrukcja douszna wykorzystuje łączność Bluetooth i dzięki wbudowanemu akumulatorowi pozwala na ponad 10 godzin odtwarzania muzyki.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Tylko do końca stycznia "Wielkie czyszczenie magazynów" w Top Hi-Fi & Video Design

Tylko do końca stycznia "Wielkie czyszczenie magazynów" w Top Hi-Fi & Video Design

W salonach Top Hi-Fi & Video Design, pod hasłem "Wielkie czyszczenie magazynów", trwa zimowa wyprzedaż. Teraz znaczn...