Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Mega Hz zaprasza na prezentację głośników Dynaudio Contour 20

Mega Hz zaprasza na prezentację głośników Dynaudio Contour 20

Dodano: 15 wrzesień 2017

Katowicki salon audio-video Mega Hz zaprasza na prezentację głośników Dynaudio Contour 20 - laureata nagrody EISA 2017 w kategorii "Podstawkowy zestaw głośników".

Klasyczny, ale i bardzo zaawansowany, podstawkowy "monitor" Dynaudio - Contour 20 - kreuje dźwięk znacznie większy, niż można się po nim spodziewać, z zadziwiająco niskim basem. W długiej tradycji serii Countour, rozpoczętej na początku lat 80., konstrukcje podstawkowe zawsze miały duże znaczenie i zdobywały pochwały. Najnowszy model udoskonalono poprzez zastosowanie wysokotonowego Esotara2, poważnie zmodyfikowanego głośnika nisko-średniotonowego i nowego projektu obudowy z aluminiowym frontem, której zaokrąglone krawędzie mają walory akustyczne i estetyczne. Dźwięk jest liryczny, soczysty i dokładny - wyjątkowa kombinacja, będąca już firmową specjalnością.

Mega Hz
ul. Słowackiego 39

Źródło: Mega Hz

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Głośnik przenośny Harman Kardon Onyx Studio 4

Dodano: 11 grudzień 2017
Głośnik przenośny Harman Kardon Onyx Studio 4
Harman Kardon Onyx Studio 4 to głośnik przenośny, który pozwala na bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki w technologii Bluetooth. Można połączyć z nim nawet dwa urządzenia źródłowe i odtwarzać muzykę na przemian.

Referencyjne słuchawki douszne Audeze LCDi4

Dodano: 11 grudzień 2017
Referencyjne słuchawki douszne Audeze LCDi4
Audeze poszerza serię słuchawek LCD o model LCDi4. Najnowsza konstrukcja wykorzystuje takie same rozwiązania jak topowe słuchawki wokółuszne LCD-4, ale w zminiaturyzowanej formie.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Audio Research przedstawił nowy wzmacniacz mocy z serii Foundation, model VT80SE. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie zo...