Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Salon Q21 zaprasza na prezentacje mobilnych odtwarzaczy audio marki Hidizs

Salon Q21 zaprasza na prezentacje mobilnych odtwarzaczy audio marki Hidizs

Dodano: 18 wrzesień 2017

Odtwarzacze przenośne marki Hidizs, a konkretnie modele AP60 i AP100, to najnowsza propozycja pabianickiego salonu audio-video Q21.

Hidizs AP60 i Hidizs AP100 odczytują utwory zapisane w formatach DSD128, FLAC, APE, AAC, WMA, OGG i MP3. Po podłączeniu obu urządzeń do komputera lub telefonu z funkcją OTG możemy wykorzystać je jako DAC USB. AP60 wyposażono dodatkowo w protokół Bluetooth, dzięki któremu nie tylko wysyła sygnał, lecz także potrafi go odebrać po sparowaniu np. z telewizorem, dzięki czemu nawet wymagające użycia sporego prądu słuchawki mogą stać się bezprzewodowymi. AP100 ma dodatkowo cyfrowe wyjście koaksjalne.

Odtwarzacze są wyposażone w ekrany LCD, na których wyświetlają się podstawowe informacje jak czas trwania utworu, tryb odtwarzania oraz poziom głośności czy stan naładowania baterii. Widok można również zmienić na tryb wyświetlania okładki albumu.

Źródło: Q21

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Głośnik przenośny Harman Kardon Onyx Studio 4

Dodano: 11 grudzień 2017
Głośnik przenośny Harman Kardon Onyx Studio 4
Harman Kardon Onyx Studio 4 to głośnik przenośny, który pozwala na bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki w technologii Bluetooth. Można połączyć z nim nawet dwa urządzenia źródłowe i odtwarzać muzykę na przemian.

Referencyjne słuchawki douszne Audeze LCDi4

Dodano: 11 grudzień 2017
Referencyjne słuchawki douszne Audeze LCDi4
Audeze poszerza serię słuchawek LCD o model LCDi4. Najnowsza konstrukcja wykorzystuje takie same rozwiązania jak topowe słuchawki wokółuszne LCD-4, ale w zminiaturyzowanej formie.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Audio Research przedstawił nowy wzmacniacz mocy z serii Foundation, model VT80SE. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie zo...