Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Czwarta odsłona "Audio Tour The Pologne" w poznańskim salonie Audiostrefa

Czwarta odsłona "Audio Tour The Pologne" w poznańskim salonie Audiostrefa

Dodano: 10 październik 2017

Już 21 października odbędą się w Poznaniu czwarte warsztaty z cyklu "Audio Tour The Pologne". Główną rolę podczas spotkania odegrają kolumny Pylon Audio Emerald HF.

Warsztaty odbędą się w salonie Audiostrefa. Rozpoczną się o godz. 12:00 i będą podzielone na dwie 45-minutowe części.

W czasie spotkania będą omawiane zagadnienia dotyczące najlepszych sposobów ustawienia kolumn w pokoju. Słuchacze poznają kilka tricków, dzięki którym kolumny maja szansę zagrać dokładnie tak, jak sobie wymarzyli. Omówione zostaną także zasady rządzące systemami audio, zalety i wady różnego typu wzmacniaczy, jak również sposoby okablowania systemu.

Najważniejsza będzie jednak część poświęcona odsłuchom. W trakcie prezentacji Wojciech Pacuła, redaktor naczelny "High Fidelity", omówi wybory, którymi kieruje się podczas testów produktów audio, wskaże najważniejsze cechy kolumn Pylon Audio Emerald HF, a także opowie o sposobach rejestracji dźwięku, jego obróbki i o tym, jak muzyka jest wydawana. Można będzie usłyszeć nie tylko dobrze znane płyty, lecz także absolutne unikaty.

Kolejne spotkanie odbędzie się 9 grudnia w Jarocinie, w zakładzie produkcyjnym Pylon Audio. Jest ono jednak uzależnione od finalizacji prac remontowych związanych z przenosinami firmy do nowego zakładu produkcyjnego.

Źródło: Audiostrefa

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Wolnostojące kolumny głośnikowe Magico A3

Dodano: 14 grudzień 2017
Wolnostojące kolumny głośnikowe Magico A3
Magico zaprezentował nowe kolumny wolnostojące, model A3. Zastosowano w nich w pełni usztywnioną i anodyzowaną obudowę z aluminium, głośnik wysokotonowy z berylu, karbonowe membrany z nanografenu, neodymowy układ napędowy i zwrotnicę eliptyczną Magico.

Bezprzewodowe słuchawki Jays a-Six

Dodano: 14 grudzień 2017
Bezprzewodowe słuchawki Jays a-Six
Szwedzki Jays rozszerza swoje portfolio o kolejne słuchawki - bezprzwodowy, niewielki, lekki, dokanałowy model a-Six. Kupimy je już w styczniu przyszłego roku.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Audio Research przedstawił nowy wzmacniacz mocy z serii Foundation, model VT80SE. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie zo...