Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Prezentacje słuchawek HiFiMAN Sundara w salonie Q21

Prezentacje słuchawek HiFiMAN Sundara w salonie Q21

Dodano: 19 luty 2018

Salon Q21 niedawno zapraszał na odsłuchy najnowszych słuchawek Focal, teraz organizuje prezentacje modelu Sundara, propozycji HiFiMAN.

Sercem słuchawek jest nowa membrana o 80 procent lżejsza od tej zastosowanej w modelu HE-400, a to oznacza nową jakość dźwięku. Przede wszystkim możemy spodziewać się szerszego realnego pasmo przenoszenia, szybszego i dokładniejszego dźwięku oraz bogactwa detali, wybrzmień i ciepła.

Słuchawki mają nowy hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą. Sundara dzięki nowym, bardzo lekkim membranom charakteryzuje się skutecznością 94dB, co pozwala na swobodne podłączenie ich do przenośnego odtwarzacza muzyki lub telefonu wyposażonego w mocne wyjście słuchawkowe. Chociaż oczywiście pełnię swoich możliwości pokaże przy współpracy z dobrym wzmacniaczem słuchawkowym.

Prezentacje słuchawek HiFiMAN Sundara w salonie Q21

HiFiMAN Sundara w salonie Q21 - odsłuchy

Pełna specyfikacja techniczna słuchawek znajduje się na www.q21.pl.

Źródło: Q21

 

Newsy sprzętowe

Wzmacniacze Gato Audio z funkcjami sieciowymi

Dodano: 24 czerwiec 2018
Wzmacniacze Gato Audio z funkcjami sieciowymi
Firma Gato Audio wprowadza do swojej oferty nowe wzmacniacze zintegrowane oraz przedwzmacniacz, będące nowymi wersjami urządzeń znanych z obecnego katalogu duńskiego producenta. Są to modele DIA-250S NPM, DIA-400S NPM oraz PRD-3S NPM – wszystkie wyposażone w funkcje sieciowe.

Amplitunery Denon AVR-X2500H i AVR-X1500H

Dodano: 24 czerwiec 2018
Amplitunery Denon AVR-X2500H i AVR-X1500H
Seria X amplitunerów AV Denona poszerzyła się o dwa nowe modele - AVR-X2500H oraz AVR-X1500H. Urządzenia oferują możliwość kontroli głosowej Amazon Alexa, dekodowanie formatów Dolby Atmos, DTS:X oraz DTS Virtual:X, a także pełna kompatybilność z bezprzewodową siecią domową dzięki zastosowaniu technologii HEOS, w tym streaming muzyki poprzez AirPlay oraz Bluetooth.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie
Zobacz także
Czy głośnik centralny musi być ekranowany? Co to jest HDCD, XRCD? Co to jest konstrukcja dual-mono i jakie są jej zalety? Czy obudowa z membraną bierną to obudowa zamknięta?
Audio - czerwiec 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Znowu kolumny.... Ale tym razem polecam test pięciu modeli za ok. 4000 zł nie tylko dlatego, że można w nim znaleźć propozycje warte uwagi, ale też dlatego, że znalazły się w nim konstrukcje, które swoim indywidualizmem, kontrowersyjnością, brzmieniem nawet ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Amplituner Lexicon RV-6

Amplituner Lexicon RV-6

Na polskim rynku właśnie pojawił się nowy amplituner Lexicon RV-6. Urządzenie obsługuje formaty dźwięku przestrzennego D...