Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Odsłuchy kolumn Avantgarde Acoustics Zero TA XD w salonie Mega Hz

Odsłuchy kolumn Avantgarde Acoustics Zero TA XD w salonie Mega Hz

Dodano: 12 marzec 2018

Katowicki salon audio-video Mega Hz zaprasza na prezentację głośników Avantgarde Acoustics Zero TA XD.

Najnowszy model niedużych głośników tubowych jest rozwinięciem wprowadzonych w 2013 roku konstrukcji aktywnych Zero 1. Avantgarde powraca tu do koncepcji półaktywnej (TA) znanej z modeli Uno, Duo i Trio.

Symbol XD oznacza, że moduł basowy i elektronika nim sterująca działają na takiej samej zasadzie jak w pozostałych modelach Avatgarde. W przeciwieństwie od całkowicie aktywnych i droższych Zero 1 XD głośniki TA XD mają możliwość podłączenia dowolnego wzmacniacza za pomocą klasycznych przewodów głośnikowych.

W kolumnach Zero TA XD znajdziemy również zaawansowane układy DSP, dzięki którym można dokonać dokładnych ustawień głośników w zakresie od 20 do 500 Hz, a co za tym idzie, dowolnie ukształtować przebieg częstotliwościowy modułu niskotonowego, skorzystać z dużej liczby fabrycznych filtrów, a także ustawić parametry, jak kompresja dynamiczna i opóźnienie czasowe.

Czytaj również test kolumn Avantgarde Acoustics Zero TA XD

Szczegóły pod nrem telefonu 32 206 81 99.

Kolumny Avantgarde Acoustics Zero TA XD

Źródło: Mega Hz

Newsy sprzętowe

Soundbar HEOS HomeCinema HS2 + subwoofer

Dodano: 20 kwiecień 2018
Soundbar HEOS HomeCinema HS2 + subwoofer
Denon® dołączył do swojego portfolio nowy, bezprzewodowy soundbar HEOS HomeCinema HS2 oraz subwoofer - najnowszy dodatek do bezprzewodowej rodziny produktów HEOS.

Kolumny Taga Harmony Platinum v.3

Dodano: 20 kwiecień 2018
Kolumny Taga Harmony Platinum v.3
Taga Harmony zaprezentowała trzecią generację kolumn Platinum. Znajdziemy w nich tylko kilka elementów wykorzystanych w poprzedniej serii. Znane nam są już kształty obudów TLIE. Oprócz tego porty bassreflexu BOM, górna nakładka przetwornika wysokotonowego TTP i terminale głośnikowe.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie
Zobacz także
Po co w zespołach głośnikowych jest zwrotnica? Dlaczego podstawkowe zespoły głośnikowe nazywamy monitorami? Czy 50-watowym wzmacniaczem można uszkodzić 200-watowe kolumny? Na czym polega bi-amping i jakie są jego warianty?
Audio - kwiecień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W numerze kwietniowym mamy szczególną kompozycja testów - trzy z nich dotyczą mniej-więcej tego samego, relatywnie przystępnego zakresu cenowego, ok. 3000 zł, i jednocześnie "konkurencyjnych" kategorii sprzętu - słuchawek, głośników bezprzewodowych i klasycznych ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Focal Kanta 2 oraz Naim NAP250 + NAC-N 272 - prezentacja w salonie Kezard

Focal Kanta 2 oraz Naim NAP250 + NAC-N 272 - prezentacja w salonie Kezard

Firma FNCE razem z salonem audio-video Kezard z Gdyni zapraszają na prezentację rewelacyjnego zestawu klasy High End, kt...