Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Raty 0% z odroczoną płatnością w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Raty 0% z odroczoną płatnością w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Dodano: 18 kwiecień 2018

W salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design oraz w sklepie internetowym www.tophifi.pl rozpoczęła się akcja promocyjna "Raty z odroczoną płatnością". Teraz możemy skorzystać z rat 10 × 0%, pierwszą ratę płacąc dopiero w lipcu 2018 r.

Wybrane produkty i zestawy produktów możemy kupić, płacąc za nie w 10 nieoprocentowanych ratach - czyli bez odsetek, bez prowizji i bez żadnych innych kosztów. Dodatkowym atutem promocji jest możliwość odroczenia spłaty rat o trzy miesiące. Pierwszą zapłacimy więc w lipcu.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w salonie Top Hi-Fi & Video Design lub na www.tophifi.pl wybrać sprzęt audio, a następnie w salonie lub na stronie internetowej zrealizować zakup. Więcej szczegółów oraz przykładowe produkty biorące udział w akcji promocyjnej można znaleźć na stronie www.tophifi.pl.

Źródło: Audio Klan

Newsy sprzętowe

Amplitunery Denon AVR-X550BT i AVR-X250BT

Dodano: 25 maj 2018
Amplitunery Denon AVR-X550BT i AVR-X250BT
Amplitunery Denon AVR-X550BT i AVR-X250BT to nowość w ofercie Denona. Są już dostępne w sprzedaży i to w przystępnych cenach nieprzekraczających 1500 zł.

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless

Dodano: 25 maj 2018
Słuchawki Koss Porta Pro Wireless
Koss wprowadza bezprzewodową wersję swoich kultowych słuchawek Porta Pro®. Słuchawki, które zadebiutowały w 1984 r., w nowej odsłonie oferują łączność Bluetooth 4.1, są wyposażone we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem oraz pojemny akumulator.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie
Zobacz także
Bi-amping Bi-wiring Charakterystyka kierunkowa - kolumny Dolby TrueHD Stosunek sygnał / szum
Audio - maj 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tradycyjne, wysokiej klasy kolumny głośnikowe, nowoczesne słuchawki bezprzewodowe i najnowsze amplitunery AV z wyższej półki - w każdym z tych trzech testów po trzy modele, a na potężną dokładkę wielki test wielkich kolumn: tubowych Blumenhoferów Gioia. I ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Słuchawki Focal Listen Wireless taniej o blisko 30 %

Słuchawki Focal Listen Wireless taniej o blisko 30 %

Słuchawki Focal Listen Wireless teraz taniej o 27 %. Promocyjną ofertę znajdziemy na stronie internetowej salonu Focal....