Nowe niższe ceny urządzeń Musical Fidelity

Musical Fidelity rusza z akcją promocyjną. Teraz ceny wybranych komponentów są obniżone o nawet 35%.

Dodano: 27 czerwiec 2018

W nowej, niższej cenie dostępne są:

• Minisystem stereo Merlin System Zestaw stereo 2.0 - stara cena: 4999 zł, nowa cena: 3295 zł
• Gramofon analogowy Round Table - stara cena: 3995 zł, nowa cena: 2995 zł
• Wzmacniacz zintegrowany stereo V90-AMP - stara cena: 1495 zł, nowa cena: 1299 zł
• Przedwzmacniacz gramofonowy LX-LPS - stara cena: 1999 zł, nowa cena: 1799 zł

Minisystem stereo Musical Fidelity Merlin jest wyposażony w wyjście słuchawkowe, wyjście subwooferowe, wyjście liniowe dla aktywnych monitorów, wejścia cyfrowe, wejście cyfrowe USB dla PC-Audio, wejście gramofonowe i oferuje streaming bezprzewodowy Bluetooth aptX).

System bazuje na dwóch 24-bitowe przetwornikach Burr-Brown i dwóch modułach wzmacniacza klasy audiofilskiej, które działają w trybie monoblok o mocy szczytowej 50W RMS na kanał. Obudowa skrywa też wzmacniacz słuchawkowy znany z modelu V-90 HPA oraz przetwornik ADS pozwalający na przegrywanie zawartości płyt winylowych do plików cyfrowych. Jest też rozpraszacz wysokich tonów, który pozwala kolumnom na zawieszenie w powietrzu stabilnej sceny dźwiękowej z wyraźnym ogniskowaniem źródeł pozornych.

Musical Fidelity Round Table to analogowy gramofon zaprojektowany tak, aby środek płyty winylowej oraz środkowy punkt napędu, wokół którego pracuje łożysko talerza, było jednocześnie idealnym środkiem samego urządzenie. Zabieg ten pozwala na perfekcyjne mechaniczne zbalansowanie całości konstrukcji.

Producent wykorzystuje niskorezonansowe, 9-calowe ramię z magnetycznym antyskatingiem na stalowych łożyskach zabudowanych w cyrkonie z gumowym tłumieniem. Poziome łożyska kulkowe wykonane w standardzie ABEC7. Są to materiały, które wykorzystywane są również w kilkukrotnie droższych konstrukcjach.

Musical Fidelity Round Table

Musical Fidelity V90-AMP jest wysokiej jakości wzmacniaczem zintegrowanym stereo, który został zaprojektowany z myślą o systemach multiroom oraz biurkowych systemach PC Audio. Urządzenie oferuje zautomatyzowaną selekcję wejść, co oznacza, że automatycznie przełącza sygnał z wejścia, które aktualnie go otrzymuje. Pozwala to na wygodne odtwarzanie muzyki bez męczącego przełączania źródeł. Co więcej, automatyzację dopełnia w pełni odłączalna, cyfrowa regulacja głośności z precyzyjnym 0,5 decybelowym krokiem.

Wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity V90-AMP

Musical Fidelity LX-LPS to przedwzmacniacz gramofonowy, który można połączyć z dwoma odtwarzaczami czarnych płyt. Urządzenie jest wyposażone w oddzielne wejścia na wkładki MM i MC. Dzięki korekcji RIAA reguluje sygnał aż do 80 000Hz, dzięki czemu przy najwyższych tonach dźwięk pozbawiony jest dzwonienia lub trzeszczenia.

Przedwzmacniacz gramofonowy Musical Fidelity LX-LPS  

Źródło: Rafko

Newsy sprzętowe

Odtwarzacz multimedialny...

Oferująca źródła sygnału audio-wideo firma Zappiti wprowadza na rynek swój najnowszy ...

AirPlay 2 dla KEF LSX

Do bezprzewodowogo systemu muzycznego LSX został właśnie wdrożony AirPlay 2 - udostępniono ...

Słuchawki SoundMAGIC z serii...

SoundMAGIC E11 to nowa seria słuchawek, którą marka przygotowała na lato. Do naszych rąk ...
Pioneer VSX-LX504 z rabatem w Q21

Pioneer VSX-LX504 z rabatem w Q21

Dodano: 17 czerwiec 2019
Najnowszy, zaawansowany amplituner wielokanałowy Pioneer VSX-LX504 pojawił się w salonie w Q21. Dla pierwszych osób zdecydowanych na kupno amplitunera salon przygotował atrakcyjną ofertę. Wystarczy...
Czas Na Awans! Promocja marki Sonus faber

Czas Na Awans! Promocja marki Sonus faber

Dodano: 17 czerwiec 2019
Czy brzmienie starych kolumn głośnikowych może się znudzić? Jeśli tak, jest na to sposób. 
Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Dodano: 10 czerwiec 2019
Salon Q21 z Pabianic organizuje kolejne ciekawe prezentacje - tym razem zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor.
Zobacz także
Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so zrobił furorę. Oryginalne urządzenie zawiera odtwarzacz strumieniowy, wzmacniacz i komplet głośników, ale prz...