Urządzenia Denon serii 800NE w sklepie Meloman z Lublina

W ofercie lubelskiego salonu audio-wideo Meloman pojawiły się najnowsze urządzenia firmy Denon serii 800NE. Są nimi wzmacniacz zintegrowany PMA-800NE i odtwarzacz CD, model DCD-800NE. Trzeci z tria, odtwarzacz sieciowy DNP-800NE, będzie dostępny już niebawem.

Dodano: 13 wrzesień 2018

Denon PMA-800NE to wzmacniacz zintegrowany o mocy 85 W na kanał (4 omy) z wysokiej jakości przedwzmacniaczem gramofonowym MM / MC, liniowymi wejściami analogowymi oraz czterema wejściami cyfrowymi z obsługą 192 kHz / 24 bit.

Denon DNP-800NE jest z kolei odtwarzaczem sieciowym obsługującym streaming w częstotliwości do 192 kHz / 24 bit oraz DSD 2.8 / 5,6 MHz, oferującym dostęp do wielu serwisów muzycznych online, takich jak Amazon Music, Deezer, Spotify, Tidal, TuneIn i stacji radia internetowego. Ma wbudowany moduł AirPlay 2 oraz Bluetooth, wykorzystuje technologię HEOS dla bezprzewodowego audio multiroom oraz sterowanie głosowe Amazon Alexa. Jest wyposażony w wyjścia analogowe o stałym i zmiennym poziomie dla podłączenia wzmacniaczy mocy lub aktywnych głośników.

Denon DCD-800NE to odtwarzacz CD z wejściem USB typu A. Umożliwia odtwarzanie treści do 192 kHz / 24 bit oraz DSD 2,8 / 5,6 MHz. Technologia Advanced AL32 Processing Plus (DCD-800NE / DNP-800NE) zapewnia płynny, bardzo szczegółowy dźwięk zarówno z płyt CD jak i z formatów audio wysokiej rozdzielczości. Konstrukcja antywibracyjna zapewnia minimalne zniekształcenia oraz maksymalną rozdzielczość dźwięku.

Urządzenia są dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym premium w cenie: PMA-800NE (2 195 zł), DCD-800NE (1 695 zł), DNP-800NE (2 195 zł).

Newsy sprzętowe

Kable 2xRCA Melodika Purple...

Melodika zaprezentowała właśnie swoje nowe, kierunkowe kable 2x RCA MD2RD z dodatkowym, czarnym oplotem.

Kabel słuchawkowy Cardas...

Voice wprowadza do sprzedaży nowy model kabla słuchawkowego Cardas. Zasila on wysoko ocenianą ...

Soundbar Samsung Harman...

Nowy soundbar właśnie wchodzi do sprzedaży. Tym razem ofertę poszerzył Samsung, który ...
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Dodano: 19 lipiec 2019
Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Dodano: 17 lipiec 2019
Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Dodano: 8 lipiec 2019
W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...