Prezentacje najnowszych subwooferów SVS serii 3000 w salonie Q21

Pabianicki salon Q21 nie pozwala się nudzić. Tuż po Świętach zaprasza na kolejne prezentaje, tym razem subwooferów SVS - PB3000 i SB-3000.

Dodano: 27 grudzień 2018

Subtelne przedłużanie niskich częstotliwości, szybkość w przejściach i precyzyjna kontrola - to cechy modelu SVS PB-3000, który zawiera całkowicie nowy, 13-calowy przetwornik SVS o wysokim współczynniku skoku, oferuje moc RMS 800 W, moc szczytową 2 500 W, mocny wzmacniacz Sledge z całkowicie dyskretnym wyjściem MOSFET do zejścia poniżej progu ludzkiego słuchu.

SVS PB-3000 jest pierwszym subwooferem SVS zoptymalizowanym z dwoma portami bass-reflex, aby zmaksymalizować przepływ powietrza, ruch przetwornika i moc wzmacniacza, eliminując jednocześnie ryzyko turbulencji portów.

Jeśli poszukujemy subwoofera precyzyjnego, dokładnego, szybkiego, przeznaczonego także do zestawów stereofonicznych klasy hi-end, rozwiązaniem jest model SVS SB-3000. Ma on oferować ekstremalnie niskie częstotliwości z "oszałamiającym wyrafinowaniem i muzykalnością".

SVS SB-3000 ma całkowicie nowy, 13-calowy przetwornik SVS o wysokim skoku. Wzmacniacz generuje moc RMS 800 W, moc szczytową 2 500 W, z całkowicie dyskretnym wyjściem MOSFET. Oferuje, jak mówi producent, "głęboką moc niskich częstotliwości z bezbłędną dokładnością tonalną".

Źródło: Q21

Newsy sprzętowe

Polk Assist - inteligentny...

Polk Audio zaprezentował dziś nowy inteligentny głośnik sterowany głosem, model Polk Assist, ...

Wzmacniacz zintegrowany...

W marcu na rynku pojawią się dwa nowe urządzenia japońskiego Rotela - stereofoniczny wzmacniacz ...

Monitor Audio Seria Gold 5

Monitor Audio zaprezentował nową serię kolumn Gold. Składają się na nią modele Gold ...
Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Dodano: 15 styczeń 2019
Lubelski salon audio-video Meloman ma na swojej stronie internetowej długą listę urządzeń, które możemy kupić taniej. Wśród nich znajduje się 10 modeli kolumn głośnikowych.
Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Dodano: 15 styczeń 2019
Definition DF-8 to kolumny podłogowe, największe w serii. Audio System oferuje je teraz w cenie 3300 zł, o 1000 zł taniej niż dotychczas.
Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Dodano: 15 styczeń 2019
Salon Q21 z Pabianic czeka na dostawę kolumn Audiovector QR5, zaplanowaną na drugą połowę stycznia. Jednocześnie planuje już odsłuchy, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych najnowszym...
Zobacz także
Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Telewizory Samsung OLED 8K

Telewizory Samsung OLED 8K

Nowy telewizor Samsunga oferuje obraz w jakości 8K, który uzyskano dzięki wykorzystaniu licznych technologii i rozwiązań...