Prezentacje najnowszych subwooferów SVS serii 3000 w salonie Q21

Pabianicki salon Q21 nie pozwala się nudzić. Tuż po Świętach zaprasza na kolejne prezentaje, tym razem subwooferów SVS - PB3000 i SB-3000.

Dodano: 27 grudzień 2018

Subtelne przedłużanie niskich częstotliwości, szybkość w przejściach i precyzyjna kontrola - to cechy modelu SVS PB-3000, który zawiera całkowicie nowy, 13-calowy przetwornik SVS o wysokim współczynniku skoku, oferuje moc RMS 800 W, moc szczytową 2 500 W, mocny wzmacniacz Sledge z całkowicie dyskretnym wyjściem MOSFET do zejścia poniżej progu ludzkiego słuchu.

SVS PB-3000 jest pierwszym subwooferem SVS zoptymalizowanym z dwoma portami bass-reflex, aby zmaksymalizować przepływ powietrza, ruch przetwornika i moc wzmacniacza, eliminując jednocześnie ryzyko turbulencji portów.

Jeśli poszukujemy subwoofera precyzyjnego, dokładnego, szybkiego, przeznaczonego także do zestawów stereofonicznych klasy hi-end, rozwiązaniem jest model SVS SB-3000. Ma on oferować ekstremalnie niskie częstotliwości z "oszałamiającym wyrafinowaniem i muzykalnością".

SVS SB-3000 ma całkowicie nowy, 13-calowy przetwornik SVS o wysokim skoku. Wzmacniacz generuje moc RMS 800 W, moc szczytową 2 500 W, z całkowicie dyskretnym wyjściem MOSFET. Oferuje, jak mówi producent, "głęboką moc niskich częstotliwości z bezbłędną dokładnością tonalną".

Źródło: Q21

Newsy sprzętowe

Kable 2xRCA Melodika Purple...

Melodika zaprezentowała właśnie swoje nowe, kierunkowe kable 2x RCA MD2RD z dodatkowym, czarnym oplotem.

Kabel słuchawkowy Cardas...

Voice wprowadza do sprzedaży nowy model kabla słuchawkowego Cardas. Zasila on wysoko ocenianą ...

Soundbar Samsung Harman...

Nowy soundbar właśnie wchodzi do sprzedaży. Tym razem ofertę poszerzył Samsung, który ...
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Dodano: 19 lipiec 2019
Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Dodano: 17 lipiec 2019
Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Dodano: 8 lipiec 2019
W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...