Tydzień otwarty z monitorami Acoustiqe Quality Passion w sklep.RMS.pl

Czeski film? Nie, czeskie kolumny. "Małe w rozmiarze, wielkie dźwiękiem", pisze na swojej stronie producent monitorów Teen z serii Passion. Na ich prezentacje zaprasza białostocki salon RMS.pl. Odsłuchy będą się odbywać od 7 do 12 stycznia.

Dodano: 7 styczeń 2019

6,5 calowy Scan-Speak Revelator to pełnoprawny przetwornik zdolny do zejścia na basie do 30 Hz dzięki możliwości 13-centymetrowego wychyłu. Nacinana (a następnieponownie sklejana) membrana średnio niskotonowa z celulozy zapewnia ponadprzeciętne rozpraszanie i nadzwyczajne zróżnicowanie barw. Jest to jedyna tego typu konstrukcja na świecie.

Wysokotonowiec stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Najwyższą serię Scan-Speak Illuminator zbudowano w systemie "krótka cewka - długa szczelina", który przygotowuje zespół głośnikowy na przenoszenie skrajnie wysokich poziomów głośności.

Pasmo przenoszenia wysokotonówki przesądza o możliwościach tych monitorów. Zawiera się w paśmie od 1 do 30 kHz przy tolerancji +/-2 decybele. Jak zawsze - znajdująca uznanie w audiofilskim świecie kopułkapierścieniowa - została wyposażona w aż sześć magnesów. A wieńczący dzieło korektor fazyodlewany z aluminium gwarantuje lepsze oddawanie ciepła z wnętrza magnetycznego napędu.

Do dyspozycji gości RMS.pl oddaje czeskie kolumny z duńskimi głośnikami wyposażone w średnio niskotonowe membrany, które ktoś pociął tylko po to, aby je ponownie skleić. Acoustique Quality zamknął przetworniki w 21-litrowej obudowie, którą zbudował z płyt o grubości 5 centymetrów i uparcie nazywa kolumny małymi. - Tak, robimy to z pełną (trzeźwą) odpowiedzialnością! - mówią konstruktorzy.

Monitory Acoustiqe Quality Passion

- Konstrukcja: dwudrożna z przednim basrefleksem
- Pasmo przenoszenia: 30 - 45 000Hz (-4dB)
- Impedancja: 6 Ω
- Skuteczność: 88 dB
- Moc RMS: 70W / 160W maksymalna
- Waga: 15,kg sztuka
- Wymiary: 22,6 x 45 x 36 cm

Cena: 25 500 zł/para

Zainteresowani odsłuchami są proszeni o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 85 747 97 50.

Źródło: RMS

Newsy sprzętowe

Polk Assist - inteligentny...

Polk Audio zaprezentował dziś nowy inteligentny głośnik sterowany głosem, model Polk Assist, ...

Wzmacniacz zintegrowany...

W marcu na rynku pojawią się dwa nowe urządzenia japońskiego Rotela - stereofoniczny wzmacniacz ...

Monitor Audio Seria Gold 5

Monitor Audio zaprezentował nową serię kolumn Gold. Składają się na nią modele Gold ...
Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Dodano: 15 styczeń 2019
Lubelski salon audio-video Meloman ma na swojej stronie internetowej długą listę urządzeń, które możemy kupić taniej. Wśród nich znajduje się 10 modeli kolumn głośnikowych.
Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Dodano: 15 styczeń 2019
Definition DF-8 to kolumny podłogowe, największe w serii. Audio System oferuje je teraz w cenie 3300 zł, o 1000 zł taniej niż dotychczas.
Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Dodano: 15 styczeń 2019
Salon Q21 z Pabianic czeka na dostawę kolumn Audiovector QR5, zaplanowaną na drugą połowę stycznia. Jednocześnie planuje już odsłuchy, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych najnowszym...
Zobacz także
Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Telewizory Samsung OLED 8K

Telewizory Samsung OLED 8K

Nowy telewizor Samsunga oferuje obraz w jakości 8K, który uzyskano dzięki wykorzystaniu licznych technologii i rozwiązań...