Tydzień otwarty z monitorami Acoustiqe Quality Passion w sklep.RMS.pl

Czeski film? Nie, czeskie kolumny. "Małe w rozmiarze, wielkie dźwiękiem", pisze na swojej stronie producent monitorów Teen z serii Passion. Na ich prezentacje zaprasza białostocki salon RMS.pl. Odsłuchy będą się odbywać od 7 do 12 stycznia.

Dodano: 7 styczeń 2019

6,5 calowy Scan-Speak Revelator to pełnoprawny przetwornik zdolny do zejścia na basie do 30 Hz dzięki możliwości 13-centymetrowego wychyłu. Nacinana (a następnieponownie sklejana) membrana średnio niskotonowa z celulozy zapewnia ponadprzeciętne rozpraszanie i nadzwyczajne zróżnicowanie barw. Jest to jedyna tego typu konstrukcja na świecie.

Wysokotonowiec stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Najwyższą serię Scan-Speak Illuminator zbudowano w systemie "krótka cewka - długa szczelina", który przygotowuje zespół głośnikowy na przenoszenie skrajnie wysokich poziomów głośności.

Pasmo przenoszenia wysokotonówki przesądza o możliwościach tych monitorów. Zawiera się w paśmie od 1 do 30 kHz przy tolerancji +/-2 decybele. Jak zawsze - znajdująca uznanie w audiofilskim świecie kopułkapierścieniowa - została wyposażona w aż sześć magnesów. A wieńczący dzieło korektor fazyodlewany z aluminium gwarantuje lepsze oddawanie ciepła z wnętrza magnetycznego napędu.

Do dyspozycji gości RMS.pl oddaje czeskie kolumny z duńskimi głośnikami wyposażone w średnio niskotonowe membrany, które ktoś pociął tylko po to, aby je ponownie skleić. Acoustique Quality zamknął przetworniki w 21-litrowej obudowie, którą zbudował z płyt o grubości 5 centymetrów i uparcie nazywa kolumny małymi. - Tak, robimy to z pełną (trzeźwą) odpowiedzialnością! - mówią konstruktorzy.

Monitory Acoustiqe Quality Passion

- Konstrukcja: dwudrożna z przednim basrefleksem
- Pasmo przenoszenia: 30 - 45 000Hz (-4dB)
- Impedancja: 6 Ω
- Skuteczność: 88 dB
- Moc RMS: 70W / 160W maksymalna
- Waga: 15,kg sztuka
- Wymiary: 22,6 x 45 x 36 cm

Cena: 25 500 zł/para

Zainteresowani odsłuchami są proszeni o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 85 747 97 50.

Źródło: RMS

Newsy sprzętowe

Odtwarzacz plików Zappiti...

Francuska firma Zappiti, specjalizująca się w produkcji odtwarzaczy plików wideo, zaprezentowała ...

Słuchawki MEE Audio M6 PRO...

Słuchawki MEE Audio drugiej generacji pojawią się w sprzedaży dwóch nowych kolorach - ...

Wzmacniacze EGG-SHELL TanQ i...

Firma Encore Seven, producent wzmacniaczy lampowych EGG-SHELL, oficjalnie umieściła w swojej ...
Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Dodano: 19 marzec 2019
Dziś pierwszy dzień odsłuchów, jakie przygotował lubelski salon audio-video Meloman. Dla fanów kolumn Focal i elektroniki Naim to okazja, aby posłuchać zestawów bazujących na urządzeniach tych...
Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Dodano: 18 marzec 2019
Salon Q21 z Pabianic zaprasza na prezentacje najnowszego przetwornika z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym Chord HUGO TT 2.
Darmowa wysyłka w sklep.RMS.pl

Darmowa wysyłka w sklep.RMS.pl

Dodano: 6 marzec 2019
Sklep.RMS.pl wprowadza stałą darmową dostawę dla wybranych produktów aż siedmiu marek. Wśród nich znajdują się Musical Fidelity i Triangle.
Zobacz także
Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Dziś pierwszy dzień odsłuchów, jakie przygotował lubelski salon audio-video Meloman. Dla fanów kolumn Focal i elektronik...