Tydzień otwarty z monitorami Acoustiqe Quality Passion w sklep.RMS.pl

Czeski film? Nie, czeskie kolumny. "Małe w rozmiarze, wielkie dźwiękiem", pisze na swojej stronie producent monitorów Teen z serii Passion. Na ich prezentacje zaprasza białostocki salon RMS.pl. Odsłuchy będą się odbywać od 7 do 12 stycznia.

Dodano: 7 styczeń 2019

6,5 calowy Scan-Speak Revelator to pełnoprawny przetwornik zdolny do zejścia na basie do 30 Hz dzięki możliwości 13-centymetrowego wychyłu. Nacinana (a następnieponownie sklejana) membrana średnio niskotonowa z celulozy zapewnia ponadprzeciętne rozpraszanie i nadzwyczajne zróżnicowanie barw. Jest to jedyna tego typu konstrukcja na świecie.

Wysokotonowiec stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Najwyższą serię Scan-Speak Illuminator zbudowano w systemie "krótka cewka - długa szczelina", który przygotowuje zespół głośnikowy na przenoszenie skrajnie wysokich poziomów głośności.

Pasmo przenoszenia wysokotonówki przesądza o możliwościach tych monitorów. Zawiera się w paśmie od 1 do 30 kHz przy tolerancji +/-2 decybele. Jak zawsze - znajdująca uznanie w audiofilskim świecie kopułkapierścieniowa - została wyposażona w aż sześć magnesów. A wieńczący dzieło korektor fazyodlewany z aluminium gwarantuje lepsze oddawanie ciepła z wnętrza magnetycznego napędu.

Do dyspozycji gości RMS.pl oddaje czeskie kolumny z duńskimi głośnikami wyposażone w średnio niskotonowe membrany, które ktoś pociął tylko po to, aby je ponownie skleić. Acoustique Quality zamknął przetworniki w 21-litrowej obudowie, którą zbudował z płyt o grubości 5 centymetrów i uparcie nazywa kolumny małymi. - Tak, robimy to z pełną (trzeźwą) odpowiedzialnością! - mówią konstruktorzy.

Monitory Acoustiqe Quality Passion

- Konstrukcja: dwudrożna z przednim basrefleksem
- Pasmo przenoszenia: 30 - 45 000Hz (-4dB)
- Impedancja: 6 Ω
- Skuteczność: 88 dB
- Moc RMS: 70W / 160W maksymalna
- Waga: 15,kg sztuka
- Wymiary: 22,6 x 45 x 36 cm

Cena: 25 500 zł/para

Zainteresowani odsłuchami są proszeni o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 85 747 97 50.

Źródło: RMS

Newsy sprzętowe

Kable 2xRCA Melodika Purple...

Melodika zaprezentowała właśnie swoje nowe, kierunkowe kable 2x RCA MD2RD z dodatkowym, czarnym oplotem.

Kabel słuchawkowy Cardas...

Voice wprowadza do sprzedaży nowy model kabla słuchawkowego Cardas. Zasila on wysoko ocenianą ...

Soundbar Samsung Harman...

Nowy soundbar właśnie wchodzi do sprzedaży. Tym razem ofertę poszerzył Samsung, który ...
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Dodano: 19 lipiec 2019
Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Dodano: 17 lipiec 2019
Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Dodano: 8 lipiec 2019
W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...