Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Salon Q21 z Pabianic zaprasza na prezentacje najnowszego przetwornika z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym Chord HUGO TT 2.

Dodano: 18 marzec 2019

Chord HUGO TT 2 został gruntownie przeprojektowany. Od poprzednika odróżnia go miedzy innymi nowa obudowa autorstwa głównego projektanta Johna Franksa, pięciokrotna moc przetwarzania oryginalnego Hugo TT i podwójna moc wielokrotnie nagradzanego Hugo.

Czytaj również test: Chord Mojo

Chord HUGO TT 2

Chord HUGO TT 2 oferuje większe korzyści dźwiękowe w porównaniu z poprzednikiem, włączając przetwarzanie PCM 768 kHz i DSD 512. Obudowa urządzenia skrywa chipy DAC Xilinxem Artix 7 FPGA. Konstrukcja Hugo jest teraz 10-elementowa i działa w harmonii z poprawionym układem FPGA.

Czytaj również test: Chord Hugo 2

Chord HUGO TT 2 - tylna ścianka

Do znacznego zmniejszenia zniekształceń jest wykorzystywany nowy dyskretny stopień wyjściowy o dużej mocy w połączeniu z kształtowaniem szumów drugiego rzędu zintegrowanym między wyjściem DAC. Wprowadzono również dalsze ulepszenia w dostarczaniu mocy. Chord HUGO TT 2 unika oryginalnego zasilania z akumulatora Li-Po i oferuje sześć superkondensatorów zdolnych do dostarczania ogromnych, liniowych prądów dynamicznych, gdy muzyka tego wymaga, przy maksymalnej mocy 5A, 9,3V RMS.

Źródło: Q21

Newsy sprzętowe

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet ...

Bezprzewodowe słuchawki...

We wrześniu do naszych rąk trafią nowe douszne słuchawki Sennheiser, model IE 80S BT. Bazuje ...

Głośnik bezprzewodowy Vifa...

Do oferty duńskiej Vify trafił właśnie kolejny (szósty już) głośnik bezprzewodowy - ...
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i...
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Dodano: 9 sierpień 2019
Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...