Soundbar Samsung N650 teraz w promocyjnej cenie

Soundbar Samsung N650 to pierwszy model w ofercie Samsunga z technologią Acoustic Beam i trybem Gra. Do 21 kwietnia br. w wybranych sieciach sprzedaży będzie oferowany w promocyjnej cenie.

Dodano: 12 kwiecień 2019

Z promocji można skorzystać kupując ten wszechstronny soundbar w wybranych sieciach sprzedaży, takich jak RTV EURO AGD, Media Markt oraz Brand Store`ach Samsung w całej Polsce. Szczegóły oferty dostępne są na stronach partnerów.

Samsung N650 to pierwszy soundbar Samsunga wyposażony w nową technologię Samsung Acoustic Beam odpowiedzialną za panoramiczny dźwięk, który wypełnia przestrzeń. Efekt ten osiągnięto m.in. poprzez zastosowanie dodatkowych 56 otworów (po 28 z każdej strony), które zostały równomiernie rozmieszczone w górnej części listwy dźwiękowej. W listwę wbudowanych jest 8 głośników (w tym jeden centralny).

Czytaj również testy z kategorii: Soundbary

Soundbar Samsung N650

W zestawie znajduje się bezprzewodowy subwoofer, który potęguje wrażenia słuchowe za sprawą mocnych i głębokich basów. Dodatkowo, system Surround Sound Expansion pozwala rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, zwiększając przy tym efekt dźwięku przestrzennego.

Łączność przez Bluetooth pozwala połączyć soundbar z domowym sprzętem AV, a także urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu muzykę można będzie odtworzyć ze smartfona oraz popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal.

Samsung N650 i tryb gra

Jeśli konsola podłączona jest do telewizora za pośrednictwem kabla HDMI, tryb gra uruchomi się automatycznie.

Źródło: Samsung

Newsy sprzętowe

Wzmacniacz Ars-sonum...

Oferta salonu audio-video z Pabianic wzbogaciła się o najnowszy wzmacniacz Ars-sonum Filarmonia SM.

Wzmacniacz stereo Triangle...

Triangle wypuszcza na rynek nowy instalacyjny wzmacniacz stereo multiroom z Wi-Fi i Bluetooth, ...

Streamer Auralic Altair G1

AURALiC zaprezentował na monachijskich targach Hi-End 2019 unowocześniony streamer ALTAIR G1.
Telewizory Samsung QLED z soundbarami za 1 zł

Telewizory Samsung QLED z soundbarami za 1 zł

Dodano: 22 maj 2019
W ramach najnowszej promocji Samsunga wybrane telewizory QLED 2019 możemy teraz kupić w zestawie z soundbarem za 1 zł*. Oferta promocyjna jest dostępna w wybranych sieciach handlowych do 30 czerwca...
Kolumna głośnikowa podstawkowa Klipsch B-20 taniej w Audiohicie

Kolumna głośnikowa podstawkowa Klipsch B-20 taniej w Audiohicie

Dodano: 22 maj 2019
Na stronie internetowej sklepu Audiohit znajduje się bogata lista urządzeń, które aktualnie możemy kupić po mniej lub bardziej obniżonych cenach. Wśród produktów w promocji znajdują się kolumny...
Nowe kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 w ofercie salonu Q21

Nowe kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 w ofercie salonu Q21

Dodano: 21 maj 2019
Q21 wprowadził do swojej oferty nowe kolumny Indiana Line, model Tesi 661. Przy okazji do końca maja obowiązują w salonie specjalne ceny wszystkich kolumn tej marki.
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Trzy nowe amplitunery AV Denon z serii X

Trzy nowe amplitunery AV Denon z serii X

Trzy nowe amplitunery AV z serii X zasilą portflio Denona. Wszystkie oferują technologię Dolby Atmos Height Virtualizati...