Soundbar Samsung N650 teraz w promocyjnej cenie

Soundbar Samsung N650 to pierwszy model w ofercie Samsunga z technologią Acoustic Beam i trybem Gra. Do 21 kwietnia br. w wybranych sieciach sprzedaży będzie oferowany w promocyjnej cenie.

Dodano: 12 kwiecień 2019

Z promocji można skorzystać kupując ten wszechstronny soundbar w wybranych sieciach sprzedaży, takich jak RTV EURO AGD, Media Markt oraz Brand Store`ach Samsung w całej Polsce. Szczegóły oferty dostępne są na stronach partnerów.

Samsung N650 to pierwszy soundbar Samsunga wyposażony w nową technologię Samsung Acoustic Beam odpowiedzialną za panoramiczny dźwięk, który wypełnia przestrzeń. Efekt ten osiągnięto m.in. poprzez zastosowanie dodatkowych 56 otworów (po 28 z każdej strony), które zostały równomiernie rozmieszczone w górnej części listwy dźwiękowej. W listwę wbudowanych jest 8 głośników (w tym jeden centralny).

Czytaj również testy z kategorii: Soundbary

Soundbar Samsung N650

W zestawie znajduje się bezprzewodowy subwoofer, który potęguje wrażenia słuchowe za sprawą mocnych i głębokich basów. Dodatkowo, system Surround Sound Expansion pozwala rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, zwiększając przy tym efekt dźwięku przestrzennego.

Łączność przez Bluetooth pozwala połączyć soundbar z domowym sprzętem AV, a także urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu muzykę można będzie odtworzyć ze smartfona oraz popularnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal.

Samsung N650 i tryb gra

Jeśli konsola podłączona jest do telewizora za pośrednictwem kabla HDMI, tryb gra uruchomi się automatycznie.

Źródło: Samsung

Newsy sprzętowe

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet ...

Bezprzewodowe słuchawki...

We wrześniu do naszych rąk trafią nowe douszne słuchawki Sennheiser, model IE 80S BT. Bazuje ...

Głośnik bezprzewodowy Vifa...

Do oferty duńskiej Vify trafił właśnie kolejny (szósty już) głośnik bezprzewodowy - ...
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i...
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Dodano: 9 sierpień 2019
Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...