KEF Q Series teraz 20% taniej

Okazja dla tych, którzy mieli chrapkę na kolumny z serii Q, ale z jakichś powodów nie zrealizowali marzenia i nie zrobili zakupów - teraz KEF wychodzi im naprzeciw i obniża ceny o 20 %.

Dodano: 27 maj 2019

Seria Q utrwaliła swoją reputację w ciągu ponad dwóch dekad, w czasie których pojawiło się wiele jej generacji. zaoferowałą zarówno udoskonalenia techniczne, jak i zmiany wzornicze, dostosowane do wymagań współczesnego klienta.

Stylowe konstrukcje są wyraźnie naznaczone przez koncentryczny układ Uni-Q, dzięki któremu cały zakres średnich i wysokich częstotliwości dociera do słuchacza z akustycznie zintegrowanego źródła.

Mocny bas dostarcza głośnik i para membran biernych, zainstalowanych w KEF Q750. Centralny KEF Q650c i surroundowe KEF Q350 gwarantują dokładne i spójne odtworzenie dialogów, sceny i panoramy dźwięku dookólnego. Specjalne rozciągnięcie basu zapewnia zaś aktywny subwoofer KEF Kube12b, podczas gdy głośniki KEF Q50, promieniujące do góry, pozwalają entuzjastom rozwinąć system do formatu Dolby Atmos 5.1.4.

O szczegóły należy pytać autoryzowanych dealerów KEF.

 

Newsy sprzętowe

NDH-20 - pierwsze słuchawki...

Swoją premierę miały na targach NAMM 2019 w Anaheim, USA. Teraz NDH 20 - pierwsze słuchawki ...

Słuchawki JBL Tune 120 TWS

Nie ma chyba miesiąca, aby JBL nie wprowadzał na rynek nowych suchawek - tym razem do naszych ...

Wzmacniacz mocy Moon by...

Kanadyjski producent elektroniki wprowadza do sprzedaży nową końcówkę mocy. Po raz pierwszy ...
Pioneer VSX-LX504 z rabatem w Q21

Pioneer VSX-LX504 z rabatem w Q21

Dodano: 17 czerwiec 2019
Najnowszy, zaawansowany amplituner wielokanałowy Pioneer VSX-LX504 pojawił się w salonie w Q21. Dla pierwszych osób zdecydowanych na kupno amplitunera salon przygotował atrakcyjną ofertę. Wystarczy...
Czas Na Awans! Promocja marki Sonus faber

Czas Na Awans! Promocja marki Sonus faber

Dodano: 17 czerwiec 2019
Czy brzmienie starych kolumn głośnikowych może się znudzić? Jeśli tak, jest na to sposób. 
Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Dodano: 10 czerwiec 2019
Salon Q21 z Pabianic organizuje kolejne ciekawe prezentacje - tym razem zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor.
Zobacz także
Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Aurender A30

Aurender A30

A30 to streamer i serwer z funkcją rippowania płyt oraz wzmacniaczem słuchawkowym - flagowy model z cyfrowych odtwarzacz...