Słuchawki z redukcją szumu do 99%

DENON wprowadza zaawansowane słuchawki klasy hi-fi z redukcją szumu: AH-NC732. Są one pierwszymi słuchawkami firmy, w pełni kompatybilnymi z Apple iPhone i nie wymagającymi używania dodatkowych przejściówek.
Dodano: 1 wrzesień 2008

DENON wprowadza zaawansowane słuchawki klasy hi-fi z redukcją szumu: AH-NC732. Są one pierwszymi słuchawkami firmy, w pełni kompatybilnymi z Apple iPhone i nie wymagającymi używania dodatkowych przejściówek.

Obwód aktywnej redukcji szumu umożliwia redukcję zewnętrznego hałasu nawet do 99%, cały czas oferując najwyższą jakość dźwięku. AH-NC732 wyposażone są dodatkowo w ergonomicznie nauszniki wykonane z miękkiej pianki pokrytej skórzaną wyściółką - komfortowo dopasowujące się do ciała i dodatkowo izolujące od hałasu.

Aby jeszcze bardziej poprawić pozytywne wrażenia odsłuchowe, specjalnie zaprojektowany Optymalizator Akustyczny (dostępny we wszystkich modelach słuchawek DENON) zapewnia odpowiednią dynamikę i głęboki bas, zachowując jednocześnie optymalną charakterystykę akustyczną osiąganą poprzez regulację ciśnienia akustycznego przed i za membraną. 40-milimetrowy przetwornik zapewnia naturalną równowagę tonalną w całym zakresie częstotliwości.

Użytkownicy docenią również wysoce wydajne obwody w AH-NC732 zapewniające przedłużoną żywotność baterii (średnio 40 godzin przy użyciu pojedynczej baterii AAA).

AH-NC732 są pierwszymi słuchawkami firmy DENON, w pełni kompatybilnymi z Apple iPhone i nie wymagającymi używania dodatkowych przejściówek. Pozostałymi dołączonymi akcesoriami są podwójna złączka samolotowa, 3,5-milimetrowa stereofoniczna przejściówka oraz przewody o długości 0,7 i 1,5 m. Słuchawki dostępne będą we wrześniu w kolorach czarnym i srebrnym. W komplecie otrzymamy sztywny futerał na słuchawki i akcesoria. Znajdzie się także dodatkowe miejsce na przenośny odtwarzacz MP3.

Cena: 995 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Prezentacje głośnika Naim Mu-So Special Edition w salonie Q21

Prezentacje głośnika Naim Mu-So Special Edition...

Salon Q21 z Pabianic aprasza na prezentacje limitowanej do 2000 szt. wersji głośnika Naim Mu-So Special Edition. Urządzenie jest dostępne w ekskluzywnym wykończeniu Champagne.
Kolumny i subwoofery Klipsch z serii Reference i Reference Premiere w salonie Meloman

Kolumny i subwoofery Klipsch z serii Reference i...

Salon Meloman z Lublina zaprasza wszystkich zainteresowanych na prezentację kolumn podłogowych Klipsch R-820F oraz RP-8000F oraz subwooferów Klipsch R-100SW oraz R-120SW nowej generacji popularnych serii Reference oraz Reference Premiere.
Superoferty na koniec lata w Top Hi-Fi & Video Design

Superoferty na koniec lata w Top Hi-Fi & Video...

W ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design trwa promocja "Superoferty na koniec lata".
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Dodano: 12 lipiec 2018
Od 1 lipca 2018 roku firma Q21 została wyłącznym przedstawicielem marki Audiolab w Polsce. Zapowiada też niższe ceny urządzeń detalicznych.
Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Dodano: 2 lipiec 2018
Philips TV oraz Bowers & Wilkins zainicjowały współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów.
Zobacz także
Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala. Całość składa się w dwóch kolumn Focal Aria 926 Black High...