Denon HEOS AVR

Denon ma nowego członka rodziny HEOS multiroom - jest nim HEOS AVR. Urządzenie dostarcza przestrzenny dźwięk bez konieczności stosowania tylnych głośników efektowych i ciągnących się wzdłuż ścian kabli. A do tego jest proste w obsłudze jak soundbar.

Dodano: 2 marzec 2017

W instalacji i konfiguracji urządzenia z domowym systemem muzycznym pomaga inteligentna aplikacja HEOS, która pozwala przejść przez cały proces w kilku kliknięciach.

Denon HEOS AVR oferuje dźwięk przestrzenny 5.1 z bezprzewodowym streamingiem muzyki HEOS multiroom i może być użyty z bezprzewodowymi głośnikami surround, by stworzyć wolny od przewodów system wielokanałowy. Można go również wykorzystać do współpracy z tradycyjnymi głośnikami dzięki mocnemu wzmacniaczowi klasy D.

Jego cztery automatycznie wykrywające sygnał źródła wejścia HDMI są kompatybilne z najnowszymi formatami 4K UltraHD TV, Blu-ray oraz formatami strumieniowania wideo online. Do współpracy z urządzeniem można "nauczyć" pilota do telewizora.

Poza odtwarzaniem programów telewizyjnych Denon HEOS AVR może również odtwarzać muzykę bezpośrednio z komputera czy też serwisów takich jak Napster, Spotify Connect czy Tidal.

Dodatkowe głośniki z serii HEOS mogą być dołączone do systemu w każdej chwili za pomocą kilku kliknięć w aplikacji HEOS. Można odtwarzać inną muzykę w każdym pomieszczeniu lub też połączyć głośniki w całym domu w trybie Party, nagłaśniając jednocześnie każdy pokój tym samym utworem. Sześć przycisków w menu szybkiego wyboru pomoże zaś w łatwym użytkowaniu najpopularniejszych funkcji, a wbudowany moduł Bluetooth umożliwi odtwarzanie muzyki bezpośrednio z telefonu lub tabletu.

Czytaj również test Denon Heos AVR

Denon HEOS AVR

Denon HEOS AVR

Źródło: Horn Distribution

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach promocyjnych w salonie Q21

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach...

Salon Q21 przygotował dla swoich klientów kolejną promocyjną ofertę. Tym razem w atrakcyjnych cenach znalazły się zestawy stereo.
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...