Blaupunkt MB06 i MB10

Blaupunkt wprowadza na polski rynek dwa modele urządzeń z nowej linii systemów Power Audio - MB06 i MB10.

Dodano: 27 czerwiec 2017

Oba urządzenia umożliwiają odtwarzanie muzyki zapisanej w formacie MP3/WMA na kompatybilnych nośnikach (do 32 GB). Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth wystarczy tylko smartfon lub tablet. Do dyspozycji jest też wejście AUX w postaci gniazd RCA pozwalające na podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Nie zabrakło radia FM z możliwością zapamiętania aż 99 stacji.

Systemy są wzbogacone o equalizer, więc jesteśmy w stanie dostosować brzmienie do danego gatunku muzycznego w zakresie zaprogramowanych ustawień: normal, rock, pop, classic, jazz oraz news. Dodatkowo, z poziomu przedniego panelu, można regulować wysokie i niskie częstotliwości.

Blaupunkt MB06 i MB10 oferują funkcję karaoke z niezależną regulacją głośności mikrofonu. Funkcja ECHO eliminuje ewentualny pogłos, który może się pojawiać w zależności od warunków, w jakich używany jest system audio.

Głośniki w łatwy sposób można przenosić z miejsca na miejsce za pomocą znajdującego się na górze uchwytu. Blaupunkt MB10 dodatkowo został wyposażony w kółka z miękkiego materiału oraz wysuwaną teleskopową rączkę, dzięki której głośnik można przenosić jak walizkę podróżną i zabrać go ze sobą w podróż, na wakacje czy na miejski piknik.

Akumulator, w który wyposażone zostały systemy grające, umożliwia bezprzewodowe działanie urządzeń przez 3,5 godziny, a pełne ładowanie trwa 5 godzin w modelu MB06 oraz 7 godzin w MB10. Do obu systemów został dołączony pilot zdalnego sterowania.

Blaupunkt MB06

- Całkowita moc muzyczna: 500 W
- Czas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 5 godzin
- Wymiary: 310 (szer.) x 418 (wys.) x 203 (gł.) mm
- Waga: 8 kg

Blaupunkt MB06

Cena: 549 zł

Blaupunkt MB10

- Całkowita moc muzyczna: 600 W
- Czas pracy na baterii: 3,5 godziny / Czas ładowania: 7 godzin
- Wymiary: 442 (szer.) x 580 (wys.) x 258 (gł.) mm
- Waga: 16 kg

Blaupunkt MB10

Cena: 799 zł

Źródło: 2N-Everpol

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...