Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
NAD C338

NAD C338

Dodano: 16 sierpień 2017

NAD C 338 jest pierwszym na świecie wzmacniaczem zintegrowanym kompatybilnym z Chromecast. Ponadto urządzenie obsługuje serwisy internetowe i jest wyposażone w wejścia niemal wszystkich standardów, a także łączność Bluetooth. Potwierdzeniem bezkonkurencyjności tego modelu w swojej klasie jest nagroda "WZMACNIACZ „BEST VALUE” EISA 2017-2018".

Pozostałe newsy NAD

NAD C 338 jest jednym z trzech najnowszych hybrydowych cyfrowych wzmacniaczy zintegrowanych NAD z serii Classic. Model ten łączy ze sobą najważniejsze elementy nowoczesnego systemu muzycznego, pozwalając odtwarzać muzykę z praktycznie dowolnego źródła. To także pierwszy na świecie wzmacniacz stereofoniczny, który wyróżnia się kompatybilnością z Chromecast. Potwierdzeniem wysokiej wartości urządzenia jest nagroda "WZMACNIACZ BEST VALUE EISA 2017-2018".

O przyznaniu wyróżnienia zadecydowało m.in. połączenie bogatego wyposażenia, wysokiej jakości konstrukcji i atrakcyjnej ceny. Oprócz zgodności z Chromecast urządzenie może pochwalić się kompatybilnością z większością serwisów muzycznych, dostępem do radia internetowego i możliwością pracy jako klient UPnP (Wi-Fi). Ponadto model ten obsługuje Bluetooth aptX, dzięki czemu pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona lub tabletu przy zachowaniu jakości dźwięku zbliżonej do jakości CD.

NAD C338

NAD C 338 jest jednym z trzech najnowszych hybrydowych cyfrowych wzmacniaczy zintegrowanych NAD z serii Classic.

Doskonałym dopełnieniem bezprzewodowej wszechstronności jest możliwość współpracy z niemal dowolnymi tradycyjnymi źródłami. Urządzenie udostępnia wejścia prawie wszystkich standardów – optyczne, koncentryczne i analogowe liniowe. Na pokładzie jest wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy NAD MM Phono. Moduł ten cechuje się szerokim zakresem dynamiki, wysokim marginesem przeciążenia i niskim szumem, a także precyzyjną korekcją RIAA.

NAD C 338 dzięki hybrydowej, cyfrowej technologii wzmocnienia NAD, dostarcza moc ciągłą 50 W na kanał (8 Ω lub 4 Ω), praktycznie bez szumu i zniekształceń. W odwzorowaniu dynamiki nagrań pomaga najnowszy układ Asymmetrical PowerDrive NAD, który pozwala w ułamku sekundy dostarczyć moc przekraczającą 300 W. Równie dopracowana jest także sekcja przedwzmacniacza. Projektanci zastosowali m.in. półprzewodnikowym układ regulacji głośności z zakresem dynamiki sięgającym 120 dB. Poziom głośności, tak jak w najlepszych konstrukcjach klasy high-end, regulowany jest w precyzyjnych krokach co 0,5 dB.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 338 jest dostępny w salonach ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Tophifi.pl

Podstawowe dane

NAD NAD Marka
Pozostałe newsy sprzętowe Zobacz wszystkie
Promocje i prezentacje

Odsłuchy kolumn Kef Blade TWO w salonie...

Dodano: 15 marzec 2018
Odsłuchy kolumn Kef Blade TWO w salonie Audiotrendt
Salon audio-video Audiotrendt z Krakowa zaprasza wszystkich zainteresowanych brzmieniem kolumn KEF na odsłuchy modelu Blade TWO.

Nowości Fezz Audio w Q21

Dodano: 15 marzec 2018
Nowości Fezz Audio w Q21
W ofercie salonu audio-video Q21 pojawiły się nowości polskiej marki Fezz Audio, której to wzmacniacze powstają z myślą o sentymentalnych czasach minionych.

Kolumny JBL4312SE w ofercie salonu Audiotrendt

Dodano: 14 marzec 2018
Kolumny JBL4312SE w ofercie salonu Audiotrendt
W ofercie krakowskiego salonu audio-video Audiotrendt pojawiły się kolumny JBL4312SE, które zostały wyprodukowane na 70-lecie firmy JBL.
Zobacz wszystkie
Newsy branżowe
Urządzenia marki Audio Physic w dystrybucji E.I.C.

Urządzenia marki Audio Physic w dystrybucji E.I.C.

Dodano: 5 marzec 2018
Z początkiem marca urządzenia niemieckiego producenta kolumn klasy high-end, marki Audio Physic, pojawiły się dystrybucji firmy E.I.C. Sp. z o.o.
Urządzenia marki AVI w ofercie Triple M Audio

Urządzenia marki AVI w ofercie Triple M Audio

Dodano: 23 luty 2018
Od niedawna w ofercie firmy Triple M Audio możemy kupować urządzenia marki AVI. Triple M Audio jest jedynym w europie dystrybutorem produktów brytyjskiej manufaktury.
Thöress w dystrybucji Audio Atelier

Thöress w dystrybucji Audio Atelier

Dodano: 19 styczeń 2018
Od tego miesiąca dystrybutorem marki Thöress będzie Audio Atelier z Łodzi.
Bezprzewodowe systemy multi-room iEAST w dystrybucji AUDIO CENTER POLAND

Bezprzewodowe systemy multi-room iEAST w dystrybucji AUDIO CENTER POLAND

Dodano: 4 styczeń 2018
Firma Audio Center Poland, dystrybutor takich marek, jak: Monitor Audio, Roksan, Cambridge Audio, Chord czy Wireworld, została przedstawicielem w Polsce firmy iEAST specjalizującej się w...
Zobacz wszystkie

 

 

 
Zobacz także
Czy przetworniki koncentryczne wymagają zwrotnicy do podziału pasma? Co to jest i jak działa skaler obrazu (upscalling)? Jakie parametry najlepiej określają jakość poszczególnych rodzajów urządzeń? W amplitunerach i procesorach jest regulacja kanału LFE (subwooferowego); jaką rolę pełnią regulacje w samym subwooferze?
Audio - marzec 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Obok armady głośnikowych liniowców (pięciu kolumn za ok. 80 000 zł), przepływają dwie szybkie eskadry, liczące po trzy jednostki, znacznie mniejszych, niedrogich (ok. 2000 zł), ale bardzo pożytecznych jednostek grających - amplitunerów stereo i gramofonów. Pierwsze ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Słuchawki Focal Clear

Słuchawki Focal Clear

W ofercie Focala pojawiły się nowe słuchawki - Clear. Są to półotwarte słuchawki wokółuszne o bardziej zaawansowanej kon...