Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Wzmacniacze TAGA Harmony HTA-1200 i TTA-1000

Wzmacniacze TAGA Harmony HTA-1200 i TTA-1000

Dodano: 15 wrzesień 2017

TAGA Harmony poszerzyła swoją ofertę o nowe wzmacniacze - hybrydowy HTA-1200 i lampowy TTA-1000.

Pozostałe newsy TAGA HARMONY

TAGA Harmony HTA-1200

TAGA Harmony HTA-1200 to zintegrowany hybrydowy wzmacniacz o mocy 80W/8 Ω wykorzystujący lampy 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza z układem ze wspólną katodą oraz lampami 12AU7 (które pełnią funkcję wzmacniacza buforowego) i czterech tranzystorów firmy Toshiba na wyjściu. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i realistyczny dźwięk o wysokiej dynamicznej prezentacji.

Wzmacniacz jest wyposażony w lampy oraz precyzyjny tranzystorowy stopień mocy, które zapewniają napięciową stabilność i bardzo niskie tętnienia prądu. Toroidalny transformator ma moc 300 W. Wydajny tranzystor wykorzystany w 0dB obwodzie wzmocnienia prądowego uwalnia więcej brzmienia w muzyce, a obwód lampowy połączony z kondensatorami MKP o audiofilskiej jakości zapewnia stabilne odtwarzanie dźwięku.

Zintegrowany hybrydowy wzmacniacz TAGA Harmony HTA-1200

Audiofilskiej klasy potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe oraz oferuje doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza błędy międzykanałowe. Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do głośników.

Wejścia analogowe RCA z wysokiej klasy mosiądzu mogą pomieścić do 4 urządzeń stereofonicznych, w tym gramofon (obydwie wkładki MM i MC). Dzięki wejściom optycznym i koaksjalnym podłączymy wiele cyfrowych urządzeń. Wbudowany przetwornik DAC wysokiej rozdzielczości 24bit / 192kHz zapewni zawsze najwyższą jakość dźwięku.

Zintegrowany hybrydowy wzmacniacz TAGA Harmony HTA-1200 - tylna ścianka

TAGA Harmony HTA-1200 jest wyposażony w high-endowy przedwzmacniacz słuchawek. Wyjście przedwzmacniacza jest przeznaczone dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza lub zasilania subwooferów i głośników. Wymienny kabel zasilający IEC daje możliwość uaktualniania swojego systemu kablem zasilającym klasy premium w dowolnym momencie.

Taga Harmony TTA-1000

Taga Harmony TTA-1000 jest 60W / 8 Ω zintegrowanym wzmacniaczem lampowym klasy high-end pracującym w czystej klasie A, wykorzystującym lampy KT88 w stopniu wyjściowym (ze stałym napięciem siatki) i sekcji przedwzmacniacza opartym na lampach 12AZ7 oraz 6SN7 z inwerterem różnicowym w układzie parafazowym o sprzężeniu katodowym.

Taga Harmony TTA-1000 wykorzystuje audiofilskiej klasy kondensatory sprzęgające: Evox dla lamp wejściowych i Wima do połączenia lamp sterujących z wyjściem wzmacniacza, oraz kondensatory Rubycon w sekcji wzmocnienia.

Taga Harmony TTA-1000

Tetroidalny transformator typu El zapewnia napięciową stabilizację i ciągłość oraz natychmiastowo dostępną energię na każdym poziomie głośności. Oba kanały wykorzystują niezależne przetwornice i układy filtrów w stopniu zasilania.

Potencjometr ALPS zapewnia - jak mówi producent - minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe. Jest również gwarantem doskonałej precyzji ustawień poziomu głośności i ogranicza błędy między kanałami.

Zintegrowany wzmacniacz lampowy Taga Harmony TTA-1000

Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end i pozłacane ceramiczne gniazda lamp zapewniają niemal bezstratną transmisję sygnału audio do głośników. Gniazda RCA typu high-end dla wejść analogowych są solidnie wykonane z maszynowo obrabianego mosiądzu i pozwalają obsługiwać 3 urządzenia stereo wliczając w to gramofon (wkładki MM i MC).

Wyjście przedwzmacniacza funkcjonuje jako opcjonalne poszerzenie systemu o dodatkowy wzmacniacz mocy, aktywny subwoofer i głośniki. Odłączany przewód zasilania pozwala na ulepszenie systemu przy zastosowaniu audiofilskiego kabla zasilania.

 

Zintegrowany wzmacniacz lampowy Taga Harmony TTA-1000 - tylna ścianka

Ceny:

- Taga Harmony HTA-1200: 4299 zł
- Taga Harmony TTA-1000: 6999 zł

Źródło: Polpak Poland

Zobacz też:

Podstawowe dane

TAGA HARMONY TAGA HARMONY Marka
Pozostałe newsy sprzętowe Zobacz wszystkie
Promocje i prezentacje

U2 "Songs of Experience" przy zakupie gramofonu...

Dodano: 11 grudzień 2017
U2 "Songs of Experience" przy zakupie gramofonu Rega
Najnowsza płyta LP U2 "Songs of Experience" w prezencie od Q21 przy zakupie wybranych modeli gramofonów Rega.

Focal Kanta No2 w salonie Audiotrendt

Dodano: 11 grudzień 2017
Focal Kanta No2 w salonie Audiotrendt
W krakowskim salonie audio-video Audiotrendt pojawiły się najnowsze kolumny marki Focal.

Słuchawki w prezencie przy zakupie kolumn...

Dodano: 11 grudzień 2017
Słuchawki w prezencie przy zakupie kolumn Monitor Audio
W okresie świątecznym, tj. od 1 grudnia 2017, przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio dostaniemy w prezencie słuchawki. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Zobacz wszystkie
Newsy branżowe
Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem soundbarów i głośników mobilnych marki POLK AUDIO

Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem soundbarów i głośników mobilnych marki POLK AUDIO

Dodano: 23 listopad 2017
Wraz z tegoroczną edycją Audio Video Show 2017 firma Horn rozpoczęła wyłączną dystrybucję w Polsce soundbarów i głośników przenośnych marki POLK AUDIO.
Audio Video Show 2017

Audio Video Show 2017

Dodano: 3 listopad 2017
Dwadzieścia lat temu zorganizowaliśmy pierwsze AUDIO Show. Impreza nie tylko przetrwała, nie tylko odbywała się systematycznie, corocznie, ale też wyrosła na jedną z najważniejszych w Europie. Jest...
Miliony winyli na Audio Video Show

Miliony winyli na Audio Video Show

Dodano: 18 październik 2017
W trakcie targów Audio Video Show, które odbędą się w dniach 17-19 listopada, odwiedzający będą mieli niepowtarzalną możliwość zaopatrzenia się w najlepsze płyty winylowe w niezwykle atrakcyjnych...
STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

Dodano: 18 październik 2017
Strefa HFS została oficjalnym dystrybutorem urządzeń greckiej firmy Simply Analog produkującej akcesoria gramofonowe bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze.
Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Audio Research przedstawił nowy wzmacniacz mocy z serii Foundation, model VT80SE. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie zo...