Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT

Już niebawem na rynku pojawią się trzy nowe modele dousznych słuchawek Bluetooth Audio-Techniki z serii CKR: ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT.

Dodano: 18 wrzesień 2017

Flagowym modelem jest Audio-Technica ATH-CKR75BT. Słuchawki mają obudowę z lekkiego i wytrzymałego aluminium, które pomaga ograniczyć wewnętrzne wibracje, i są wyposażone w 11,8-milimetrowe przetworniki. Kupimy je w wykończeniu gun metal.

Audio-Technica ATH-CKR75BT

Audio-Technica ATH-CKR75BT

Audio-Technica ATH-CKR55BT to z kolei lekka konstrukcja douszna, skutecznie izolująca od hałasu. Wewnątrz obudów pracują 10,7-milimetrowe przetworniki, które w celu zminimalizowania niepożądanego wewnętrznego rezonansu wyposażono w mosiężne stabilizatory. Modelem podstawowym jest, dostępny w czarnym lub srebrnym wykończeniu, Audio-Technica ATH-CKR35BT z 9,8-milimetrowymi przetwornikami.

Audio-Technica ATH-CKR55BT

Audio-Technica ATH-CKR55BT

Wszystkie modele słuchawek są wyposażone w Bluetooth 4.1. ATH-CKR75BT i ATH-CKR55BT dodatkowo obsługują kodeki aptX i AAC (ATH-CKR35BT tylko AAC). Wszystkie mają ponadto akumulatory zapewniające energię na siedem godzin pracy (ładowanie odbywa się poprzez USB) oraz wbudowane mikrofony i moduły zdalnego sterowania. Jest też specjalny klips, który umożliwia bezpieczne, dyskretne przypięcie słuchawek do odzieży.

Audio-Technica ATH-CKR35BT

Audio-Technica ATH-CKR35BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT będą dostępne w październiku, wtedy też poznamy ich ceny.

Źródło: Audio Klan

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...