Słuchawki Mee Audio M7 Pro

Do sprzedaży wchodzą właśnie nowe słuchawki od Mee Audio - dokanałowe M7 Pro. Ich cena to 699 zł.

Dodano: 25 wrzesień 2017

W słuchawkach zastosowano dwa przetworniki: klasyczny dynamiczny do reprodukcji niskich tonów oraz zbalansowany armaturowy do reprodukcji wysokich i średnich tonów.

10 mm o bardzo membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) napędzanej lekką i wydajną aluminiową cewką znany z modelu M6 Pro niskotonowy, jak zapewnia producent, znakomicie różnicuje różnorodność basu". Za przejrzystość średnich i wysokich tonów odpowiada przetwornik armaturowy. Tego typu konstrukcje oferują dokładny i szybki dźwięk.

Budowa słuchawek Mee Audio M7 Pro jest modułowa - z odpinanymi kablami zakończonymi złączem MMCX (zamienne kable dostępne od ręki, także od innych producentów). Prowadzenie kabla i instalacja słuchawki na uchu zostały przejęte z linii słuchawek przeznaczonych do sportów wyczynowych.

Czytaj również: Mee Audio Matrix 3

Słuchawki Mee Audio M7 Pro

Obrotowa słuchawka jest zainstalowana na wysokiej klasy kablu z pamięcią ułożenia - Mee Audio M7 Pro z czasem coraz lepiej przystosowują się do budowy ucha oraz głowy.

Ze słuchawkami dostajemy dwa komplety okablowania - jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie jest także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3 mm - a także siedem par wkładek dokanałowych.

Źródło: Rafko

Podstawowe dane

  • 699 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...