Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Amplituner kina domowego NAD T 758 V3

Amplituner kina domowego NAD T 758 V3

Dodano: 26 wrzesień 2017

NAD wprowadza do sprzedaży amplituner kina domowego T 758 V3. Urządzenie oferuje kompatybilność z Dolby Atmos, Dirac Live®, systemem multiroom high-res audio BluOS® i wideo 4K UHD. Ma spełnić oczekiwania audiofilów oraz entuzjastów kina domowego.

Pozostałe newsy NAD

NAD T 758 V3 - obraz i dźwięk

Cyfrowe obwody audio i wideo znajdują się na wymiennych modułach MDC. Rozwiązanie to zapewnia unikalną możliwość łatwej aktualizacji T 758 V3 pod kątem przyszłych formatów cyfrowych.

Popularne formaty dźwięku przestrzennego, wliczając formaty HD Dolby Atmos i DTS Master Audio, dekodowane są przy użyciu najnowszej generacji wielordzeniowego układu DSP o wysokiej szybkości. Stereofoniczny materiał źródłowy może zostać przekonwertowany na dźwięk przestrzenny korzystając z unikatowego trybu przestrzennego EARS, chwalonego przez recenzentów za naturalną jakość brzmienia.

NAD T 758 V3 to UltraHD wideo w rozdzielczości do aż 3840 x 2160 pikseli przy szybkości 60 klatek na sekundę ze wsparciem przestrzeni barwnej 4:4:4 i HDR. Urządzenie obsługuje także analogowe źródła, a proste, jednoprzewodowe połączenie z płaskim telewizorem lub projektorem ułatwia umożliwia HDMI.

NAD przekazuje przetwarzanie wideo tam, gdzie powinno się ono odbywać, tj. do wyświetlacza, chroniąc przed wieloma konwersjami formatu, które spotykane są w mniej zaawansowanych amplitunerach AV. Urządzenie wyposażone jest także w popularne funkcje HDMI, kanał zwrotny audio (ARC) i CEC (Consumer Electronic Control).

Czytaj również: Wzmacniacze hybrydowe NAD C 338, C 368 i C 388

Amplituner kina domowego NAD T 758 V3

Amplituner kina domowego NAD T 758 V3 - tylna ścianka

NAD Speaker iQ

NAD Speaker iQ to zautomatyzowana konfiguracja głośników surround, która dzięki dołączonemu mikrofonowi i pilotowi zdalnego sterowania NAD jest precyzyjna i łatwa w obsłudze. Urządzenie obsługuje także drugą niezależną strefę, która może być zasilana przez wewnętrzne wzmacniacze tylnego kanału. Łatwy dostęp do zaawansowanych systemów multiroom gwarantuje pełen zestaw połączeń dla automatyki domowej.

System cyfrowej korekcji akustyki

Do zapewnienia systemowi kina domowego optymalnej jakości dźwięku NAD T 758 V3 wykorzystuje oprogramowanie Dirac Live Room Correction. Wbudowana wersja Lite z opcją uaktualnienia do pełnej wersji, mierzy akustyczną wydajność systemu w pomieszczeniu odsłuchowym i optymalizuje parametry odtwarzania, aby zapewnić najwyższą możliwą czystość odwzorowania muzyki. Proces konfiguracji jest zautomatyzowany i bardzo prosty.

Czytaj również test: NAD M50.2 + M32

Amplituner kina domowego NAD T 758 V3 - wizualizacja

Amplituner kina domowego NAD T 758 V3 - wizualizacja

Strumieniowanie high-res audio BluOS

NAD T 758 V3 wykorzystuje wbudowaną technologię strumieniowania bezprzewodowego BluOS, umożliwiając strumieniowanie bezstratnej muzyki z lokalnych bibliotek i radia internetowego poprzez domowy system AV. Rozwiązanie to zapewnia także dostęp do popularnych serwisów muzycznych. Muzyką można sterować z dowolnego miejsca w domu, wykorzystując w tym celu smartfon, tablet lub komputer z zainstalowaną aplikacją BluOS Controller. Aplikacja pozwala połączyć amplituner z innymi komponentami NAD lub Bluesound kompatybilnymi z BluOS.

Automatyczne aktualizacje

Auto Software Update automatycznie aktualizuje najnowsze wersje oprogramowania. Poprzez internetową aktualizację dla użytkowników dostępne będą Speaker iQ i Dirac Live. Aby aktywować powyższe funkcje, należy podłączyć urządzenie do sieci internetowej i wykonać wyświetlane instrukcje. Można także zarejestrować się na stronie internetowej NAD, aby uzyskiwać powiadomienia i na bieżąco śledzić dostępność oprogramowania.

Źródło: Audio Klan

Zobacz też:

Podstawowe dane

  • 6 499 zł Cena
NAD NAD Marka
Pozostałe newsy sprzętowe Zobacz wszystkie
Promocje i prezentacje

U2 "Songs of Experience" przy zakupie gramofonu...

Dodano: 11 grudzień 2017
U2 "Songs of Experience" przy zakupie gramofonu Rega
Najnowsza płyta LP U2 "Songs of Experience" w prezencie od Q21 przy zakupie wybranych modeli gramofonów Rega.

Focal Kanta No2 w salonie Audiotrendt

Dodano: 11 grudzień 2017
Focal Kanta No2 w salonie Audiotrendt
W krakowskim salonie audio-video Audiotrendt pojawiły się najnowsze kolumny marki Focal.

Słuchawki w prezencie przy zakupie kolumn...

Dodano: 11 grudzień 2017
Słuchawki w prezencie przy zakupie kolumn Monitor Audio
W okresie świątecznym, tj. od 1 grudnia 2017, przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio dostaniemy w prezencie słuchawki. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Zobacz wszystkie
Newsy branżowe
Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem soundbarów i głośników mobilnych marki POLK AUDIO

Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem soundbarów i głośników mobilnych marki POLK AUDIO

Dodano: 23 listopad 2017
Wraz z tegoroczną edycją Audio Video Show 2017 firma Horn rozpoczęła wyłączną dystrybucję w Polsce soundbarów i głośników przenośnych marki POLK AUDIO.
Audio Video Show 2017

Audio Video Show 2017

Dodano: 3 listopad 2017
Dwadzieścia lat temu zorganizowaliśmy pierwsze AUDIO Show. Impreza nie tylko przetrwała, nie tylko odbywała się systematycznie, corocznie, ale też wyrosła na jedną z najważniejszych w Europie. Jest...
Miliony winyli na Audio Video Show

Miliony winyli na Audio Video Show

Dodano: 18 październik 2017
W trakcie targów Audio Video Show, które odbędą się w dniach 17-19 listopada, odwiedzający będą mieli niepowtarzalną możliwość zaopatrzenia się w najlepsze płyty winylowe w niezwykle atrakcyjnych...
STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

STREFA HFS dystrybutorem Simply Analog

Dodano: 18 październik 2017
Strefa HFS została oficjalnym dystrybutorem urządzeń greckiej firmy Simply Analog produkującej akcesoria gramofonowe bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze.
Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Wzmacniacz Audio Research VT80SE

Audio Research przedstawił nowy wzmacniacz mocy z serii Foundation, model VT80SE. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie zo...