Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Polk Audio wprowadza na polski rynek kolumny Signature American Hi-Fi w białym kolorze.

Dodano: 23 listopad 2017

Seria Polk Audio Signature składa się z trzech kolumn podłogowych, dwóch rodzajów monitorów oraz kolumn surround do kina domowego. Zastosowano w nich rozwiązania zapożyczone z droższych serii RTi oraz LSiM.

 Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Najważniejsze cechy serii Signature:

• Terylenowy głośnik wysokotonowy - zdolny do pracy przy częstotliwości nawet 40 000 Hz, co pozwala mu spełnić normy "High Resolution Audio" wspomagające odtwarzanie "gęstych" plików cyfrowych.
• Antydyfrakcyjne super cienkie maskownice montowane magnetycznie - poprawiają estetykę kolumny dzięki wyeliminowaniu otworów montażowych do maskownicy. Wzorowane na maskownicach z serii LSiM, gwarantują - jak mówi producent - praktycznie niesłyszalny wpływ na zmiany w przenoszeniu pasma przenoszenia.
• Autorskie przetworniki kompozytowe z polipropylenu wzmocnione minerałem mica - kompozytowe sztywne przetworniki znane z serii RTi poprawiono, stosując nowy składnik wzmacniający w postaci minerału mica, który służy do produkcji między innymi ceramiki.
• Głośnik napędzany jest czterowarstwową cewką; zawieszenie zbudowano z wytrzymałego włókna aramidowego Conex (posiada podobne właściwości jak Kevlar oraz Nomex).
• Power Port Deep Bass - opatentowana technologia wentylacji komory głośników niskotonowych bazująca na systemie rozpraszania nadmiernego ciśnienia, które zagłusza barwę, detaliczność i zróżnicowanie niskich tonów.
• Cokół zaprojektowany pod kątem współpracy zarówno z twardą posadzką, jak i miękkimi dywanami i wykładzinami - dostajemy komplet wkręcanych kolców i gumowanych stóp. Budowa cokołu gwarantuje możliwość wypoziomowania kolumny i zablokowania jej na podłożu.

 Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

 Polk Audio Signature - kolumna wolnostojąca

Polk Audio Signature - cokół

 

Źródło: Rafko

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...