Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Polk Audio wprowadza na polski rynek kolumny Signature American Hi-Fi w białym kolorze.

Dodano: 23 listopad 2017
Pozostałe newsy POLK AUDIO

Seria Polk Audio Signature składa się z trzech kolumn podłogowych, dwóch rodzajów monitorów oraz kolumn surround do kina domowego. Zastosowano w nich rozwiązania zapożyczone z droższych serii RTi oraz LSiM.

 Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Najważniejsze cechy serii Signature:

• Terylenowy głośnik wysokotonowy - zdolny do pracy przy częstotliwości nawet 40 000 Hz, co pozwala mu spełnić normy "High Resolution Audio" wspomagające odtwarzanie "gęstych" plików cyfrowych.
• Antydyfrakcyjne super cienkie maskownice montowane magnetycznie - poprawiają estetykę kolumny dzięki wyeliminowaniu otworów montażowych do maskownicy. Wzorowane na maskownicach z serii LSiM, gwarantują - jak mówi producent - praktycznie niesłyszalny wpływ na zmiany w przenoszeniu pasma przenoszenia.
• Autorskie przetworniki kompozytowe z polipropylenu wzmocnione minerałem mica - kompozytowe sztywne przetworniki znane z serii RTi poprawiono, stosując nowy składnik wzmacniający w postaci minerału mica, który służy do produkcji między innymi ceramiki.
• Głośnik napędzany jest czterowarstwową cewką; zawieszenie zbudowano z wytrzymałego włókna aramidowego Conex (posiada podobne właściwości jak Kevlar oraz Nomex).
• Power Port Deep Bass - opatentowana technologia wentylacji komory głośników niskotonowych bazująca na systemie rozpraszania nadmiernego ciśnienia, które zagłusza barwę, detaliczność i zróżnicowanie niskich tonów.
• Cokół zaprojektowany pod kątem współpracy zarówno z twardą posadzką, jak i miękkimi dywanami i wykładzinami - dostajemy komplet wkręcanych kolców i gumowanych stóp. Budowa cokołu gwarantuje możliwość wypoziomowania kolumny i zablokowania jej na podłożu.

 Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

 Polk Audio Signature - kolumna wolnostojąca

Polk Audio Signature - cokół

 

Źródło: Rafko

Odsłuchy wzmacniacza zintegrowanego Moon 340i X w salonie Q21

Odsłuchy wzmacniacza zintegrowanego Moon 340i X...

Salon audio-video Q21 z Pabianic zaprasza na prezentację flagowej integry Moon 340i X.
Głośniki bezprzewodowe JBL Xtreme taniej w Audiohicie

Głośniki bezprzewodowe JBL Xtreme taniej w...

Bezprzewodowy głośnik JBL Xtreme teraz w nieco niższej cenie do kupienia na www.audiohit.pl. Jego cena została obniżona o 300 zł i wynosi 999 zł.
Odsłuchy słuchawek HiFiMAN Ananda w salonie Q21

Odsłuchy słuchawek HiFiMAN Ananda w salonie Q21

Salon audio-video Q21 z Pabianic zaprasza na premierowe odsłuchy słuchawek HiFiMan Ananda.
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Dodano: 12 lipiec 2018
Od 1 lipca 2018 roku firma Q21 została wyłącznym przedstawicielem marki Audiolab w Polsce. Zapowiada też niższe ceny urządzeń detalicznych.
Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Dodano: 2 lipiec 2018
Philips TV oraz Bowers & Wilkins zainicjowały współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów.
Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nadszedł jak co roku wyczekiwany moment - wraz z kilkoma urządzeniami audio przenośnego prezentujemy w sumie 35 najlepsz...