Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
 Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Dodano: 23 listopad 2017

Polk Audio wprowadza na polski rynek kolumny Signature American Hi-Fi w białym kolorze.

Pozostałe newsy POLK AUDIO

Seria Polk Audio Signature składa się z trzech kolumn podłogowych, dwóch rodzajów monitorów oraz kolumn surround do kina domowego. Zastosowano w nich rozwiązania zapożyczone z droższych serii RTi oraz LSiM.

 Seria Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

Najważniejsze cechy serii Signature:

• Terylenowy głośnik wysokotonowy - zdolny do pracy przy częstotliwości nawet 40 000 Hz, co pozwala mu spełnić normy "High Resolution Audio" wspomagające odtwarzanie "gęstych" plików cyfrowych.
• Antydyfrakcyjne super cienkie maskownice montowane magnetycznie - poprawiają estetykę kolumny dzięki wyeliminowaniu otworów montażowych do maskownicy. Wzorowane na maskownicach z serii LSiM, gwarantują - jak mówi producent - praktycznie niesłyszalny wpływ na zmiany w przenoszeniu pasma przenoszenia.
• Autorskie przetworniki kompozytowe z polipropylenu wzmocnione minerałem mica - kompozytowe sztywne przetworniki znane z serii RTi poprawiono, stosując nowy składnik wzmacniający w postaci minerału mica, który służy do produkcji między innymi ceramiki.
• Głośnik napędzany jest czterowarstwową cewką; zawieszenie zbudowano z wytrzymałego włókna aramidowego Conex (posiada podobne właściwości jak Kevlar oraz Nomex).
• Power Port Deep Bass - opatentowana technologia wentylacji komory głośników niskotonowych bazująca na systemie rozpraszania nadmiernego ciśnienia, które zagłusza barwę, detaliczność i zróżnicowanie niskich tonów.
• Cokół zaprojektowany pod kątem współpracy zarówno z twardą posadzką, jak i miękkimi dywanami i wykładzinami - dostajemy komplet wkręcanych kolców i gumowanych stóp. Budowa cokołu gwarantuje możliwość wypoziomowania kolumny i zablokowania jej na podłożu.

 Polk Audio Signature w nowym białym kolorze

 Polk Audio Signature - kolumna wolnostojąca

Polk Audio Signature - cokół

 

Źródło: Rafko

Podstawowe dane

POLK AUDIO POLK AUDIO Marka
Pozostałe newsy sprzętowe Zobacz wszystkie
Promocje i prezentacje

Haiku Audio w salonie Q21

Dodano: 15 maj 2018
Haiku Audio w salonie Q21
Haiku Audio - nowa marka pojawiła się w ofercie salonu Q21. Nazwa wywodzi się z japońskiej poezji, tak w skrócie uzasadnia swój projekt konstruktor. Sama marka pochodzi z Krakowa i śmiało można podkreślić, że jest w 100% made in Poland.

Kolumny AudioSolutions z serii Figaro w ofercie...

Dodano: 14 maj 2018
Kolumny AudioSolutions z serii Figaro w ofercie salonu Premium Sound
Nowe kolumny od AudioSolutions, a konkretnie - model Figaro - pojawiły się w ofercie salonu Premium Sound, który - przypominamy - teraz mieści się w Sopocie. Zainteresowani mogą przybywać na odsłuchy.

McIntosh w ofercie salonu Audiotrendt

Dodano: 8 maj 2018
McIntosh w ofercie salonu Audiotrendt
W krakowskim salonie Audiotrendt pojawiła się legenda HiEndu - McIntosh - będący jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek audio na świecie, oferującą precyzję, rozdzielczość i separację.
Zobacz wszystkie
Newsy branżowe
TCI Cables w ofercie Trimex

TCI Cables w ofercie Trimex

Dodano: 15 maj 2018
W ofercie firmy Trimex pojawiły się przewody TCI Cables (True Colours Industries). Produkowane od ponad 25 lat są przeznaczone dla wysokiej jakości systemów Hi-Fi.
Urządzenia marki Audio Physic w dystrybucji E.I.C.

Urządzenia marki Audio Physic w dystrybucji E.I.C.

Dodano: 5 marzec 2018
Z początkiem marca urządzenia niemieckiego producenta kolumn klasy high-end, marki Audio Physic, pojawiły się dystrybucji firmy E.I.C. Sp. z o.o.
Urządzenia marki AVI w ofercie Triple M Audio

Urządzenia marki AVI w ofercie Triple M Audio

Dodano: 23 luty 2018
Od niedawna w ofercie firmy Triple M Audio możemy kupować urządzenia marki AVI. Triple M Audio jest jedynym w europie dystrybutorem produktów brytyjskiej manufaktury.
Thöress w dystrybucji Audio Atelier

Thöress w dystrybucji Audio Atelier

Dodano: 19 styczeń 2018
Od tego miesiąca dystrybutorem marki Thöress będzie Audio Atelier z Łodzi.
Zobacz wszystkie
Zobacz także
Jakie parametry najlepiej określają jakość poszczególnych rodzajów urządzeń? Dlaczego kopia cyfrowa płyty CD brzmi inaczej niż oryginał? Jakie urządzenia są potrzebne do kalibracji gramofonu? Co oznacza Single Ended?
Audio - maj 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tradycyjne, wysokiej klasy kolumny głośnikowe, nowoczesne słuchawki bezprzewodowe i najnowsze amplitunery AV z wyższej półki - w każdym z tych trzech testów po trzy modele, a na potężną dokładkę wielki test wielkich kolumn: tubowych Blumenhoferów Gioia. I ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Nowe amplitunery Yamaha z serii RX-V85

Nowe amplitunery Yamaha z serii RX-V85

Yamaha poszerza swoją serię amplitunerów kina domowego o konstrukcje z najnowszej serii RX-V85. Całą linię tworzy pięć m...