Słuchawki Beoplay H8i i H9i

Firma B&O PLAY zaprezentowała dwa nowe modele flagowych słuchawek: H8i i Beoplay H9i.

Dodano: 15 styczeń 2018

Beoplay H9i

Beoplay H9i mają solidną i lekką aluminiową ramę, którą pokrywa naturalna skóra. Oprócz tego anodowane, aluminiowe nauszniki z adaptacyjną pianką z pamięcią kształtu oraz miękką poduszką z owczej skóry.

Słuchawki są bardziej smukłe niż ich poprzedniczki i mają powiększone muszle w kształcie dysków umożliwiające dotykowe sterowanie. Ponadto, na obudowie została zmodernizowana kratka mikrofonu ANC. Ułatwiono także wyjmowanie baterii, w czym pomaga zdejmowalna, aluminiowa tarcza na lewej muszli słuchawkowej.

Poprawiono też skuteczność hybrydowego systemu aktywnego tłumienia. Wyłączanie muzyki i systemu aktywnego tłumienia ANC realizowane jest jednym szybkim gestem (Tryb Transparency). Wprowadzono port basowy zapewniający optymalny i mocniejszy bas.

Nowe Beoplay dają możliwość sparowania słuchawek z dwoma urządzeniami naraz - bez konieczności odłączania jednego z nich. Są ponadto wyposażone w czujnik zbliżeniowy - inteligentną funkcję, która automatycznie przerywa odtwarzanie muzyki lub wideo po zdjęciu słuchawek. Sygnał ponownie jest odtwarzany po ich założeniu. Dodatkowy mikrofon poprawia jakość głosu.

Beoplay H9i mogą pracować nawet 18 godzin.

Czytaj również test: B&O PLAY A2

Słuchawki Beoplay H9i

Beoplay H8i

Beoplay H8i są wyposażone w przyciski sterujące na obu słuchawkach. Podobnie jak H9i oferują tryb Transparency, mają czujnik zbliżeniowy i umożliwiają parowanie dwóch urządzeń.

Dla osób chcących idealnie dopasować funkcjonalność słuchawek do własnych oczekiwań przygotowano aplikację Beoplay App. Dzięki niej można precyzyjniej dostroić słuchawki. Aplikacje działają w środowisku urządzeń Android, współpracują z telefonami iPhone`a i urządzeniami Apple Watch.

B&O PLAY ToneTouch pozwala dostosować barwę oraz kształt sceny dźwiękowej, wybierać między, stworzonymi specjalnie dla Beoplay H8i i Beoplay H9i, różnymi profilami. Pozwala to również dopasować brzmienie do różnych rodzajów aktywności.

Beoplay H8i

Źródło: Horn Distribution

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...