Telewizory LG na mundial 2018

Firma LG przygotowała telewizory na mundial. Specjalnie z tej okazji wprowadza modele Super UHD 4K SK7900 i LG UHD TV UK6100 oraz nową serię OLED i UHD. Co więcej dodatkowo na czas święta kibiców firma przygotowała promocje w konsolami Xbox oraz produktami sportowymi marki New Balance.

Dodano: 4 czerwiec 2018

Telewizory LG SK7900 i LG UK6100

Telewizor LG SK7900 jest wyposażony w ekran LG Nano Cell, który charakteryzuje się szeroką paletą wiernie odwzorowanych kolorów, oraz (tak samo jak model UK6100) panel IPS zapewniający szerokie kąty widzenia. Dzięki temu zarówno osoby siedzące naprzeciwko telewizora i te patrzące na niego z boku będą widzieć obraz o identycznej jakości.

LG SK7900 i LG UK6100 zostały wyposażone w tryb piłki nożnej oferujący specjalnie ustawienia ekranu, dzięki którym obraz ma być ostry i płynny, nawet przy najbardziej dynamicznych dryblingach czy długich crossowych podaniach, a murawa intensywnie zielona. Telewizory oferują też tryb Ultra Stadium Surround, którego zadaniem jest dbałość o efekty dźwiękowe oddające stadionowe emocje.

LG Super UHD 4K SK7900 jest dostępny w trzech rozmiarach: 49, 55 oraz 65 cali, natomiast LG UHD TV UK6100 w rozmiarach 55 i 65 cali.

LG Super UHD 4K SK7900

LG Super UHD 4K SK7900

Telewizor LG OLED C8 ThinQ AI

LG OLED C8 ThinQ AI został wyposażony w najnowszy procesor α (Alpha) 9 (umożliwia oglądanie idealnie odwzorowanego obrazu z perfekcyjnymi kolorami) oraz technologię sztucznej inteligencji LG ThinQ, dzięki której można za pomocą poleceń głosowych wypowiadanych bezpośrednio do mikrofonu pilota np. sprawdzić wyniki poszczególnych meczy, wyszukać powtórki najciekawszych akcji na Youtube, a w przerwie meczu przełączyć głosowo telewizor na konsolę oraz sterować funkcjami telewizora w naturalnym języku polskim.

Flagowe telewizory LG OLED na 2018 rok są dostępne w Polsce w 77, 65 i 55 calach.

W ofercie LG pojawił się także model OLED B7. To najlepszy, a jednocześnie przystępny cenowo wybór wśród nowoczesnych telewizorów LG OLED. Telewizor obsługuje technologie Dolby Vision, Active HDR i Dolby Atmos.

W tym roku po raz pierwszy mundial będziemy mogli obejrzeć w jakości 4K. Telewizory LG UHD UJ6517 (od 1999 zł), UHD UJ635V (od 1699 zł), UHD UK6100 (od 2999 zł) i Super UHD SK7900 (od 2799 zł) są wyposażone w panele IPS 4K. Panele IPS to również Sports Viewing Angle. O atmosferę prosto ze stadionu zadba zaawansowany system symulacji dźwięku przestrzennego LG z siedmioma wirtualnymi kanałami.

Tryb piłki nożnej w LG Super UHD 4K SK7900

Tryb piłki nożnej w LG Super UHD 4K SK7900

Promocja

W ramach kampanii "Telewizor powołany na mundial" LG przygotowało także dwie promocje sprzedaży. Każdy kibic, który w okresie od 21 maja 2018 roku do 15 lipca 2018 roku kupi telewizor 65” z linii LG OLED TV ThinQ AI, otrzyma w zestawie konsolę Xbox One S. Kupując telewizor 55" LG OLED TV ThinkQ AI klienci otrzymają konsolę w zestawie za 50% jej ceny. Dodatkowo, do każdego telewizora UHD oraz OLED z linii 2017 oraz 2018, powyżej 49”, dodawany jest 50% rabat na wybrany produkt z linii piłkarskiej New Balance*. Więcej informacji i regulamin promocji można znaleźć na stronie: http://www.lg.com/pl/lg-magazine/mundial.

LG OLED C8 ThinQ AI

LG OLED C8 ThinQ AI

 

Źródło: LG

Podstawowe dane

  • Dystrybutor LG Electronics Polska
  • Marka dostępna w 6 sklepach

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Lubelski salon audio-video Meloman ma na swojej stronie internetowej długą listę urządzeń, które możemy kupić taniej. Wśród nich znajduje się 10 modeli kolumn głośnikowych.
Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio...

Definition DF-8 to kolumny podłogowe, największe w serii. Audio System oferuje je teraz w cenie 3300 zł, o 1000 zł taniej niż dotychczas.
Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Audiovector QR5 w salonie Q21

Salon Q21 z Pabianic czeka na dostawę kolumn Audiovector QR5, zaplanowaną na drugą połowę stycznia. Jednocześnie planuje już odsłuchy, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych najnowszym dziełem duńskiego producenta.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Telewizory Samsung OLED 8K

Telewizory Samsung OLED 8K

Nowy telewizor Samsunga oferuje obraz w jakości 8K, który uzyskano dzięki wykorzystaniu licznych technologii i rozwiązań...