Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™, zapewniają klasyczne brzmienie Sound of Koss® teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku.

Dodano: 2 lipiec 2018

Chociaż od chwili debiutu modelu minęło aż 34 lata, projektanci firmy Koss nie spoczęli na laurach i sukcesywnie rozwijają słuchawki Porta Pro®, dopasowując je do zmieniających się potrzeb nowoczesnych miłośników muzyki. Koss Porta Pro® popularność zawdzięczają przede wszystkim przetwornikom.

W bezprzewodowej wersji Porta Pro® Wireless projektanci umieścili głośniki sprawdzone na przestrzeni ponad trzech dekad. Membrany są napędzane przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują mocny, bogaty bas oraz czyste, detaliczne tony z zakresów średnio- i wysokotonowego. Całości dopełniazrównoważenie obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless  są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, z łatwością się składają, a specjalny zaczep i haczyk na końcach pałąka pozwalają zamienić ten element w pierścień chroniący je, gdy są złożone. Wygodę codziennego korzystania zwiększa Comfort Zone – 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy.

Koss Porta Pro® Wireless są połączone przewodem, na którym został umieszczony moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Za pomocą 3-przyciskowego pilota możemy m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne oraz regulować poziom głośności. Wbudowany mikrofon dodatkowo umożliwia nagrywanie dźwięku i pozwala sterować głosowo kompatybilnymi urządzeniami.

Czytaj również testy słuchawek Koss

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless

Koss Porta Pro® Wireless już trafiły do sieci Top Hi-Fi & Video Design i dostępne są zarówno w sklepie internetowym www.tophifi.pl, jak i w 14 salonach stacjonarnych w 11 miastach Polski. Cena słuchawek obejmuje sztywne etui ochronne.

Słuchawki są dostępne wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

  • 449 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Salon Focal: Zniżki na cały asortyment z okazji French Touch 2018

Salon Focal: Zniżki na cały asortyment z okazji...

W ramach kampanii French Touch 2018 promującej francuskie produkty powstała aplikacja na iOS i Android pomagająca w znalezieniu sklepów sprzedających produkty premium pochodzące z kraju nad Loarą. Są wśród nich także salony audio, które mają w swojej ofercie produkty FOCAL.
Prezentacje głośnika Naim Mu-So Special Edition w salonie Q21

Prezentacje głośnika Naim Mu-So Special Edition...

Salon Q21 z Pabianic aprasza na prezentacje limitowanej do 2000 szt. wersji głośnika Naim Mu-So Special Edition. Urządzenie jest dostępne w ekskluzywnym wykończeniu Champagne.
Kolumny i subwoofery Klipsch z serii Reference i Reference Premiere w salonie Meloman

Kolumny i subwoofery Klipsch z serii Reference i...

Salon Meloman z Lublina zaprasza wszystkich zainteresowanych na prezentację kolumn podłogowych Klipsch R-820F oraz RP-8000F oraz subwooferów Klipsch R-100SW oraz R-120SW nowej generacji popularnych serii Reference oraz Reference Premiere.
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Dodano: 12 lipiec 2018
Od 1 lipca 2018 roku firma Q21 została wyłącznym przedstawicielem marki Audiolab w Polsce. Zapowiada też niższe ceny urządzeń detalicznych.
Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Dodano: 2 lipiec 2018
Philips TV oraz Bowers & Wilkins zainicjowały współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów.
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala. Całość składa się w dwóch kolumn Focal Aria 926 Black High...