Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™, zapewniają klasyczne brzmienie Sound of Koss® teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku.

Dodano: 2 lipiec 2018

Chociaż od chwili debiutu modelu minęło aż 34 lata, projektanci firmy Koss nie spoczęli na laurach i sukcesywnie rozwijają słuchawki Porta Pro®, dopasowując je do zmieniających się potrzeb nowoczesnych miłośników muzyki. Koss Porta Pro® popularność zawdzięczają przede wszystkim przetwornikom.

W bezprzewodowej wersji Porta Pro® Wireless projektanci umieścili głośniki sprawdzone na przestrzeni ponad trzech dekad. Membrany są napędzane przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują mocny, bogaty bas oraz czyste, detaliczne tony z zakresów średnio- i wysokotonowego. Całości dopełniazrównoważenie obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless  są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, z łatwością się składają, a specjalny zaczep i haczyk na końcach pałąka pozwalają zamienić ten element w pierścień chroniący je, gdy są złożone. Wygodę codziennego korzystania zwiększa Comfort Zone – 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy.

Koss Porta Pro® Wireless są połączone przewodem, na którym został umieszczony moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Za pomocą 3-przyciskowego pilota możemy m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne oraz regulować poziom głośności. Wbudowany mikrofon dodatkowo umożliwia nagrywanie dźwięku i pozwala sterować głosowo kompatybilnymi urządzeniami.

Czytaj również testy słuchawek Koss

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless

Koss Porta Pro® Wireless już trafiły do sieci Top Hi-Fi & Video Design i dostępne są zarówno w sklepie internetowym www.tophifi.pl, jak i w 14 salonach stacjonarnych w 11 miastach Polski. Cena słuchawek obejmuje sztywne etui ochronne.

Słuchawki są dostępne wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Dziś pierwszy dzień odsłuchów, jakie przygotował lubelski salon audio-video Meloman. Dla fanów kolumn Focal i elektroniki Naim to okazja, aby posłuchać zestawów bazujących na urządzeniach tych marek.
Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Salon Q21 z Pabianic zaprasza na prezentacje najnowszego przetwornika z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym Chord HUGO TT 2.
Darmowa wysyłka w sklep.RMS.pl

Darmowa wysyłka w sklep.RMS.pl

Sklep.RMS.pl wprowadza stałą darmową dostawę dla wybranych produktów aż siedmiu marek. Wśród nich znajdują się Musical Fidelity i Triangle.
Nichicon Muse Acoustic w ofercie TME

Nichicon Muse Acoustic w ofercie TME

Dodano: 19 marzec 2019
Polski dystrybutor części elektronicznych Transfer Multisort Elektronik w swojej ofercie ma kondensatory elektrolityczne marki Nichicon, umożliwiające uzyskanie świetnych efektów dla audiofilów.
Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox

Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox

Dodano: 13 marzec 2019
Audeze, producent planarnych słuchawek magnetycznych, ogłosił oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox.
Audio Forum - Nowy specjalistyczny salon audio-video w Warszawie

Audio Forum - Nowy specjalistyczny salon audio-video w Warszawie

Dodano: 7 marzec 2019
Na ulicy Poznańskiej 24 otworzył się właśnie nowy salon specjalistycznej sprzedaży sprzętu audiovideo, akcesoriów i wiedzy eksperckiej - Audio Forum.
Zobacz także
Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Dziś pierwszy dzień odsłuchów, jakie przygotował lubelski salon audio-video Meloman. Dla fanów kolumn Focal i elektronik...