Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™, zapewniają klasyczne brzmienie Sound of Koss® teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku.

Dodano: 2 lipiec 2018

Chociaż od chwili debiutu modelu minęło aż 34 lata, projektanci firmy Koss nie spoczęli na laurach i sukcesywnie rozwijają słuchawki Porta Pro®, dopasowując je do zmieniających się potrzeb nowoczesnych miłośników muzyki. Koss Porta Pro® popularność zawdzięczają przede wszystkim przetwornikom.

W bezprzewodowej wersji Porta Pro® Wireless projektanci umieścili głośniki sprawdzone na przestrzeni ponad trzech dekad. Membrany są napędzane przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują mocny, bogaty bas oraz czyste, detaliczne tony z zakresów średnio- i wysokotonowego. Całości dopełniazrównoważenie obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Słuchawki Koss Porta Pro® Wireless  są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, z łatwością się składają, a specjalny zaczep i haczyk na końcach pałąka pozwalają zamienić ten element w pierścień chroniący je, gdy są złożone. Wygodę codziennego korzystania zwiększa Comfort Zone – 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy.

Koss Porta Pro® Wireless są połączone przewodem, na którym został umieszczony moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Za pomocą 3-przyciskowego pilota możemy m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne oraz regulować poziom głośności. Wbudowany mikrofon dodatkowo umożliwia nagrywanie dźwięku i pozwala sterować głosowo kompatybilnymi urządzeniami.

Czytaj również testy słuchawek Koss

Słuchawki Koss Porta Pro Wireless

Koss Porta Pro® Wireless już trafiły do sieci Top Hi-Fi & Video Design i dostępne są zarówno w sklepie internetowym www.tophifi.pl, jak i w 14 salonach stacjonarnych w 11 miastach Polski. Cena słuchawek obejmuje sztywne etui ochronne.

Słuchawki są dostępne wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

  • 449 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Słuchawki Meze Empyrean w salonie Q21

Słuchawki Meze Empyrean w salonie Q21

Jednym z największych tegorocznych wydarzeń w świecie słuchawek była premiera najnowszego modelu Meze Empyrean, pierwszych na świecie słuchawek isodynamicznych. Do swojej oferty dołącza je właśnie salon Q21 z Pabianic.
Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III dają możliwość poczucia klimatu lat 70. Właśnie pojawiły się w ofercie salonu Q21, zatem zainteresowani mogą przybywać na odsłuchy.
Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Najnowszy odtwarzacz płyt firmy Pioneer pozwala odtwarzać materiały o jakości Ultra HD Blu-ray™, rozdzielczości czterokrotnie większej niż 1080p Full HD, w kinie domowym. Urządzenie trafiło do oferty salonu Meloman z Lublina.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Apple AirPlay 2 w urządzeniach Bluesound

Apple AirPlay 2 w urządzeniach Bluesound

Seria odtwarzaczy sieciowych Bluesound Generation 2i uzyskała certyfikat zgodności z technologią Apple AirPlay 2. Pozwal...