Wodoodporne głośniki Triangle Secret EXT7

Niestraszne mu deszcze. Ofertę głośników poszerza właśnie firma Triangle, prezentując model EX77 - wodoodporny.

Dodano: 19 wrzesień 2018

Triangle EXT7 to głośnik zewnętrzny uniwersalnego zastosowania, spełniający najwyższą normę pyło- i wodoszczelności IP66, jaka może być narzucona głośnikom zewnętrznym. Jego obudowa jest więc absolutnie szczelna. Można go instalować miejscach, które są odsłonięte i narażone na kontakt z deszczem. Za stuprocentową szczelność obudowy odpowiadają specjalne mocowania uchwytu oraz kabli z wodoszczelnymi zatrzaskami, co jednoczenie chroni okablowanie oraz gniazda głośnikowe przed korozją.

Triangle EXT7 nadaje się także do zastosowania we wnętrzach domów oraz wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki, np. w saunie czy w łazience.

Czytaj również testy zespołów głośnikowych Triangle

Wodoodporne głośniki zewnętrzne Triangle Secret EXT7 - czarne

Wodoodporne głośniki zewnętrzne Triangle Secret EXT7 - białe

Pomimo zamkniętej, pozbawionej bas-refleksu obudowy, bas Triangle EXT7 schodzi w pomiarach producenta do 60Hz, a skuteczność całego układu osiągnęła wynik aż 88 decybeli. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii zawieszenia Triangle oraz membranie wykonanej superlekkiego i sztywnego aluminium (jednocześnie odpornego na korozję).

Z aluminium wykonano także głośnik wysokotonowy uzupełniony o korektor fazy, co wydatnie poprawia rozpraszanie wysokich tonów. W poprawnym odbiorze dźwięku pomaga regulowany w zakresie 180 stopni odłączany uchwyt.

Źródło: Rafko

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Dziś pierwszy dzień odsłuchów, jakie przygotował lubelski salon audio-video Meloman. Dla fanów kolumn Focal i elektroniki Naim to okazja, aby posłuchać zestawów bazujących na urządzeniach tych marek.
Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Odsłuchy Chord HUGO TT 2 w salonie Q21

Salon Q21 z Pabianic zaprasza na prezentacje najnowszego przetwornika z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym Chord HUGO TT 2.
Darmowa wysyłka w sklep.RMS.pl

Darmowa wysyłka w sklep.RMS.pl

Sklep.RMS.pl wprowadza stałą darmową dostawę dla wybranych produktów aż siedmiu marek. Wśród nich znajdują się Musical Fidelity i Triangle.
Nichicon Muse Acoustic w ofercie TME

Nichicon Muse Acoustic w ofercie TME

Dodano: 19 marzec 2019
Polski dystrybutor części elektronicznych Transfer Multisort Elektronik w swojej ofercie ma kondensatory elektrolityczne marki Nichicon, umożliwiające uzyskanie świetnych efektów dla audiofilów.
Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox

Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox

Dodano: 13 marzec 2019
Audeze, producent planarnych słuchawek magnetycznych, ogłosił oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox.
Audio Forum - Nowy specjalistyczny salon audio-video w Warszawie

Audio Forum - Nowy specjalistyczny salon audio-video w Warszawie

Dodano: 7 marzec 2019
Na ulicy Poznańskiej 24 otworzył się właśnie nowy salon specjalistycznej sprzedaży sprzętu audiovideo, akcesoriów i wiedzy eksperckiej - Audio Forum.
Zobacz także
Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Odsłuchy zestawów Focal + Naim w salonie Meloman

Dziś pierwszy dzień odsłuchów, jakie przygotował lubelski salon audio-video Meloman. Dla fanów kolumn Focal i elektronik...