Bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW

Audio-Technica pomyślała o sportowcach i zaproponowała im właśnie kolejne słuchawki, tym razem dosłownie bezprzewodowe z serii True Wireless - ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Dodano: 27 wrzesień 2018

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

ATH-CKR7TW obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię. Słuchawki są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC i wyposażone w specjalnie dostrojone, 11-milimetrowe przetworniki.

Dla zmaksymalizowania wydajności przetworników sekcje akustyczna i elektroniczna zostały odizolowane od siebie, co zminimalizowało przepływ powietrza, który mógłby negatywnie wpływać na jakość brzmienia. Rezultatem jest, jak zapewnia producent, czysty i precyzyjny dźwięk high-res. Za wysokiej jakości sygnał audio odpowiada wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy i starannie opracowane elementy wzmacniacza.

Słuhawki Audio-Technica ATH-CKR7TW po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora mogą odtwarzać dźwięk przez sześć godzin, a dzięki kompaktowemu etui ochronnemu z funkcją banku energii ten czas wydłuża się o dodatkowe dziewięć godzin. Informację o poziomie naładowania akumulatora słuchawek lub etui ochronnego przekazują diody LED.

Odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi można sterować z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android). Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór, itp. Pomaga też znaleźć słuchawkę, jeśli ta się zgubi.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuhawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW są odporne na pot, niekorzystne warunki pogodowe i można je opłukać pod wodą (mają certyfikat IPX5). Mają perfekcyjnie dopasowywać się do uszu, a to wszystko dzięki ergonomicznie zaprojektowanym końcówkom Freebit zapewniającym maksymalną stabilność i komfort.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

Audio-Technica ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki. Etui ochronne, czyli nasz bank energii, wydłuży ten czas do 14 godzin. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której dziesięciominutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Słuchawki są wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 5,8 mm. Obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami otrzymamy przewód USB do ładowania oraz silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), koocówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW zadebiutują na rynku jesienią br. i będą dostępne w kolorach czarnym i szarym. Ceny obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim...

Salon Meloman z Lublina zaprasza na prezentację nowych urządzeń brytyjskiej firmy ARCAM z serii HDA: wzmacniaczy zintegrowanych SA10 i SA20 oraz odtwarzacza CD/SACD/plików CDS50.
Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w...

Salon Q21 zaprasza na prezentacje najnowszej, limitowanej wersji kolumn Kef R700 Black Edition Limited.
Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w show-room salonu Q21. Zainteresowani mogą zaglądać na odsłuchy.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Bluesound przedstawia Gen 2i: nową generację bezprzewodowego, strumieniowego ekosystemu multiroom obsługującego high-res...