Bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW

Audio-Technica pomyślała o sportowcach i zaproponowała im właśnie kolejne słuchawki, tym razem dosłownie bezprzewodowe z serii True Wireless - ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Dodano: 27 wrzesień 2018

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

ATH-CKR7TW obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię. Słuchawki są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC i wyposażone w specjalnie dostrojone, 11-milimetrowe przetworniki.

Dla zmaksymalizowania wydajności przetworników sekcje akustyczna i elektroniczna zostały odizolowane od siebie, co zminimalizowało przepływ powietrza, który mógłby negatywnie wpływać na jakość brzmienia. Rezultatem jest, jak zapewnia producent, czysty i precyzyjny dźwięk high-res. Za wysokiej jakości sygnał audio odpowiada wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy i starannie opracowane elementy wzmacniacza.

Słuhawki Audio-Technica ATH-CKR7TW po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora mogą odtwarzać dźwięk przez sześć godzin, a dzięki kompaktowemu etui ochronnemu z funkcją banku energii ten czas wydłuża się o dodatkowe dziewięć godzin. Informację o poziomie naładowania akumulatora słuchawek lub etui ochronnego przekazują diody LED.

Odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi można sterować z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android). Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór, itp. Pomaga też znaleźć słuchawkę, jeśli ta się zgubi.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuhawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW są odporne na pot, niekorzystne warunki pogodowe i można je opłukać pod wodą (mają certyfikat IPX5). Mają perfekcyjnie dopasowywać się do uszu, a to wszystko dzięki ergonomicznie zaprojektowanym końcówkom Freebit zapewniającym maksymalną stabilność i komfort.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

Audio-Technica ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki. Etui ochronne, czyli nasz bank energii, wydłuży ten czas do 14 godzin. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której dziesięciominutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Słuchawki są wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 5,8 mm. Obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami otrzymamy przewód USB do ładowania oraz silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), koocówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW zadebiutują na rynku jesienią br. i będą dostępne w kolorach czarnym i szarym. Ceny obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Tesi 661 to najnowsza, flagowa konstrukcja Indiana Line. Jest już dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach wykończenia - cz...