Bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW

Audio-Technica pomyślała o sportowcach i zaproponowała im właśnie kolejne słuchawki, tym razem dosłownie bezprzewodowe z serii True Wireless - ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Dodano: 27 wrzesień 2018

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

ATH-CKR7TW obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię. Słuchawki są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC i wyposażone w specjalnie dostrojone, 11-milimetrowe przetworniki.

Dla zmaksymalizowania wydajności przetworników sekcje akustyczna i elektroniczna zostały odizolowane od siebie, co zminimalizowało przepływ powietrza, który mógłby negatywnie wpływać na jakość brzmienia. Rezultatem jest, jak zapewnia producent, czysty i precyzyjny dźwięk high-res. Za wysokiej jakości sygnał audio odpowiada wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy i starannie opracowane elementy wzmacniacza.

Słuhawki Audio-Technica ATH-CKR7TW po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora mogą odtwarzać dźwięk przez sześć godzin, a dzięki kompaktowemu etui ochronnemu z funkcją banku energii ten czas wydłuża się o dodatkowe dziewięć godzin. Informację o poziomie naładowania akumulatora słuchawek lub etui ochronnego przekazują diody LED.

Odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi można sterować z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android). Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór, itp. Pomaga też znaleźć słuchawkę, jeśli ta się zgubi.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuhawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW są odporne na pot, niekorzystne warunki pogodowe i można je opłukać pod wodą (mają certyfikat IPX5). Mają perfekcyjnie dopasowywać się do uszu, a to wszystko dzięki ergonomicznie zaprojektowanym końcówkom Freebit zapewniającym maksymalną stabilność i komfort.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

Audio-Technica ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki. Etui ochronne, czyli nasz bank energii, wydłuży ten czas do 14 godzin. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której dziesięciominutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Słuchawki są wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 5,8 mm. Obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami otrzymamy przewód USB do ładowania oraz silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), koocówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW zadebiutują na rynku jesienią br. i będą dostępne w kolorach czarnym i szarym. Ceny obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...