Bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW

Audio-Technica pomyślała o sportowcach i zaproponowała im właśnie kolejne słuchawki, tym razem dosłownie bezprzewodowe z serii True Wireless - ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Dodano: 27 wrzesień 2018

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

ATH-CKR7TW obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię. Słuchawki są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC i wyposażone w specjalnie dostrojone, 11-milimetrowe przetworniki.

Dla zmaksymalizowania wydajności przetworników sekcje akustyczna i elektroniczna zostały odizolowane od siebie, co zminimalizowało przepływ powietrza, który mógłby negatywnie wpływać na jakość brzmienia. Rezultatem jest, jak zapewnia producent, czysty i precyzyjny dźwięk high-res. Za wysokiej jakości sygnał audio odpowiada wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy i starannie opracowane elementy wzmacniacza.

Słuhawki Audio-Technica ATH-CKR7TW po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora mogą odtwarzać dźwięk przez sześć godzin, a dzięki kompaktowemu etui ochronnemu z funkcją banku energii ten czas wydłuża się o dodatkowe dziewięć godzin. Informację o poziomie naładowania akumulatora słuchawek lub etui ochronnego przekazują diody LED.

Odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi można sterować z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android). Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór, itp. Pomaga też znaleźć słuchawkę, jeśli ta się zgubi.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuhawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW są odporne na pot, niekorzystne warunki pogodowe i można je opłukać pod wodą (mają certyfikat IPX5). Mają perfekcyjnie dopasowywać się do uszu, a to wszystko dzięki ergonomicznie zaprojektowanym końcówkom Freebit zapewniającym maksymalną stabilność i komfort.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

Audio-Technica ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki. Etui ochronne, czyli nasz bank energii, wydłuży ten czas do 14 godzin. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której dziesięciominutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Słuchawki są wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 5,8 mm. Obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami otrzymamy przewód USB do ładowania oraz silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), koocówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW zadebiutują na rynku jesienią br. i będą dostępne w kolorach czarnym i szarym. Ceny obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III dają możliwość poczucia klimatu lat 70. Właśnie pojawiły się w ofercie salonu Q21, zatem zainteresowani mogą przybywać na odsłuchy.
Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Najnowszy odtwarzacz płyt firmy Pioneer pozwala odtwarzać materiały o jakości Ultra HD Blu-ray™, rozdzielczości czterokrotnie większej niż 1080p Full HD, w kinie domowym. Urządzenie trafiło do oferty salonu Meloman z Lublina.
Słuchawki Mee Audio w sklep.RMS.pl taniej do 16 grudnia

Słuchawki Mee Audio w sklep.RMS.pl taniej do 16...

Sklep.RMS.pl wprowadził przedświąteczną obliżkę cen słuchawek Mee Audio, które teraz kosztują nawet 30% mniej. Promocja obowiązuje do 16 grudnia.
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Zobacz także
Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Fotoreportaż z Audio Video Show 2018 cz.1

Fotoreportaż z Audio Video Show 2018 cz.1

Kolejna edycja Audio Video Show za nami. W tym roku kolejny rekord został pobity, zarejestrowało się bowiem 180 wystawcó...