Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Mee Audio wkracza na rynek ze swoją nową propozycją. Tym razem wypuszcza dokanałowe słuchawki Bluetooth EarBoost EB1, które współpracują z aplikacją Ear Boost umożliwiającą strojenie brzmienia w czasie rzeczywistym.

Dodano: 8 październik 2018

Mee Audio EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS i zapewniają - jak z kolei zapewnia producent - "czysty i wolny od zniekształceń dźwięk wzbogacony o dynamiczny, sprężysty bas". Słuchawki wykorzystują kodek Qualcomm® aptX Low Latency, co zapewnia brak opóźnień w transmisji audio. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa jest idealnie zgrana z obrazem, gdy oglądamy fimy czy programy TV.

Jak działa aplikacja EarBoost w połączeniu z MEE Audio? Wbudowane narzędzie pozwala stworzyć spersonalizowany profil audio dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu. Profil ten możemy wyregulować sami, a następnie te indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia zapisać, by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost.

Czytaj również: MEE Audio Connect Hub

Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas jej pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie standby nawet do 180 h.

Słuchawki Mee Audio EarBoost EB1 są wyposażone w pilot trzema przyciskami i mikrofon umożliwiający wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego. W zestawie znajdują się wymienne gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach.

Źródło: Rafko

Podstawowe dane

  • 459 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...