Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Mee Audio wkracza na rynek ze swoją nową propozycją. Tym razem wypuszcza dokanałowe słuchawki Bluetooth EarBoost EB1, które współpracują z aplikacją Ear Boost umożliwiającą strojenie brzmienia w czasie rzeczywistym.

Dodano: 8 październik 2018

Mee Audio EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS i zapewniają - jak z kolei zapewnia producent - "czysty i wolny od zniekształceń dźwięk wzbogacony o dynamiczny, sprężysty bas". Słuchawki wykorzystują kodek Qualcomm® aptX Low Latency, co zapewnia brak opóźnień w transmisji audio. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa jest idealnie zgrana z obrazem, gdy oglądamy fimy czy programy TV.

Jak działa aplikacja EarBoost w połączeniu z MEE Audio? Wbudowane narzędzie pozwala stworzyć spersonalizowany profil audio dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu. Profil ten możemy wyregulować sami, a następnie te indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia zapisać, by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost.

Czytaj również: MEE Audio Connect Hub

Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas jej pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie standby nawet do 180 h.

Słuchawki Mee Audio EarBoost EB1 są wyposażone w pilot trzema przyciskami i mikrofon umożliwiający wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego. W zestawie znajdują się wymienne gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach.

Źródło: Rafko

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim...

Salon Meloman z Lublina zaprasza na prezentację nowych urządzeń brytyjskiej firmy ARCAM z serii HDA: wzmacniaczy zintegrowanych SA10 i SA20 oraz odtwarzacza CD/SACD/plików CDS50.
Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w...

Salon Q21 zaprasza na prezentacje najnowszej, limitowanej wersji kolumn Kef R700 Black Edition Limited.
Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w show-room salonu Q21. Zainteresowani mogą zaglądać na odsłuchy.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Bluesound przedstawia Gen 2i: nową generację bezprzewodowego, strumieniowego ekosystemu multiroom obsługującego high-res...