Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Mee Audio wkracza na rynek ze swoją nową propozycją. Tym razem wypuszcza dokanałowe słuchawki Bluetooth EarBoost EB1, które współpracują z aplikacją Ear Boost umożliwiającą strojenie brzmienia w czasie rzeczywistym.

Dodano: 8 październik 2018

Mee Audio EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS i zapewniają - jak z kolei zapewnia producent - "czysty i wolny od zniekształceń dźwięk wzbogacony o dynamiczny, sprężysty bas". Słuchawki wykorzystują kodek Qualcomm® aptX Low Latency, co zapewnia brak opóźnień w transmisji audio. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa jest idealnie zgrana z obrazem, gdy oglądamy fimy czy programy TV.

Jak działa aplikacja EarBoost w połączeniu z MEE Audio? Wbudowane narzędzie pozwala stworzyć spersonalizowany profil audio dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu. Profil ten możemy wyregulować sami, a następnie te indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia zapisać, by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost.

Czytaj również: MEE Audio Connect Hub

Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Słuchawki bezprzewodowe MEE Audio EarBoost EB1

Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas jej pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie standby nawet do 180 h.

Słuchawki Mee Audio EarBoost EB1 są wyposażone w pilot trzema przyciskami i mikrofon umożliwiający wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego. W zestawie znajdują się wymienne gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach.

Źródło: Rafko

Podstawowe dane

  • 459 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Tesi 661 to najnowsza, flagowa konstrukcja Indiana Line. Jest już dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach wykończenia - cz...