Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i ATH-SR30BT

Audio-Technica wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych - ATH-SR50BT i ATH-SR30BT.

Dodano: 11 październik 2018

Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR50BT to wokółuszne słuchawki klasy premium. Pozwalają nieco odciąć się od świata, ponieważ są wyposażone w układ redukcji hałasu. Wystarczy jednak nacisnąć przycisk na lewej muszli i można usłyszeć otaczające nas dźwięki. Funkcjami kontroli dostępu do dźwięków otoczenia zarządza się za pomocą aplikacji Connect. Szybki dostęp do powyższych udogodnień zapewniają również sensory dotykowe na muszli słuchawek. Sterowanie dotykiem i gestami umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki (45 mm) dostarczają naturalny, precyzyjny i dynamiczny dźwięk poprzez połączenie bezprzewodowe (Bluetooth 5.0), mamy też do wyboru standardową, przewodową łączność. Słuchawki wspierają kodeki aptX, AAC i SBC.

Audio-Technica ATH-SR50BT mogą pracować 28 godzin pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora. Są dostępne w klasycznej czerni lub brązowo-szarym wykończeniu, i dostarczane z przewodem o długości 1,2 m, kablem USB do ładowania (30 cm) oraz etui ochronnym.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR30BT

Wokółuszne ATH-SR30BT to słuchawki idealne do zabrania w podróż. Co je wyróżnia? Z w pełni naładowanym akumulatorem będą działały 70 godzin. Skrywają przy tym specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 40 mm. Producent zapewnia, że te dostarczają mocny bas i wysoką czystość brzmienia zakresów średnio- i wysokotonowego. Nowa konstrukcja izolacji, separująca przestrzeń akustyczną od układów elektrycznych, ma gwarantować lepszą klarowność dźwięku.

Słuchawki obsługują najnowszą łączność Bluetooth 5.0, wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię, wraz z kodekami AAC i SBC wykorzystywanymi do bezprzewodowego strumieniowania dźwięku. W opakowaniu znajduje się 30-centymetrowy kabel USB do ładowania.

Audio-Technica ATH-SR30BT są oferowane w wykończeniu w kolorach czarnym i naturalnej szarości.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR30BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i Audio-Technica ATH-SR30BT będą dostępne pod koniec br. Nominalne ceny detaliczne powyższych modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Tesi 661 to najnowsza, flagowa konstrukcja Indiana Line. Jest już dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach wykończenia - cz...