Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i ATH-SR30BT

Audio-Technica wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych - ATH-SR50BT i ATH-SR30BT.

Dodano: 11 październik 2018

Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR50BT to wokółuszne słuchawki klasy premium. Pozwalają nieco odciąć się od świata, ponieważ są wyposażone w układ redukcji hałasu. Wystarczy jednak nacisnąć przycisk na lewej muszli i można usłyszeć otaczające nas dźwięki. Funkcjami kontroli dostępu do dźwięków otoczenia zarządza się za pomocą aplikacji Connect. Szybki dostęp do powyższych udogodnień zapewniają również sensory dotykowe na muszli słuchawek. Sterowanie dotykiem i gestami umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki (45 mm) dostarczają naturalny, precyzyjny i dynamiczny dźwięk poprzez połączenie bezprzewodowe (Bluetooth 5.0), mamy też do wyboru standardową, przewodową łączność. Słuchawki wspierają kodeki aptX, AAC i SBC.

Audio-Technica ATH-SR50BT mogą pracować 28 godzin pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora. Są dostępne w klasycznej czerni lub brązowo-szarym wykończeniu, i dostarczane z przewodem o długości 1,2 m, kablem USB do ładowania (30 cm) oraz etui ochronnym.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR30BT

Wokółuszne ATH-SR30BT to słuchawki idealne do zabrania w podróż. Co je wyróżnia? Z w pełni naładowanym akumulatorem będą działały 70 godzin. Skrywają przy tym specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 40 mm. Producent zapewnia, że te dostarczają mocny bas i wysoką czystość brzmienia zakresów średnio- i wysokotonowego. Nowa konstrukcja izolacji, separująca przestrzeń akustyczną od układów elektrycznych, ma gwarantować lepszą klarowność dźwięku.

Słuchawki obsługują najnowszą łączność Bluetooth 5.0, wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię, wraz z kodekami AAC i SBC wykorzystywanymi do bezprzewodowego strumieniowania dźwięku. W opakowaniu znajduje się 30-centymetrowy kabel USB do ładowania.

Audio-Technica ATH-SR30BT są oferowane w wykończeniu w kolorach czarnym i naturalnej szarości.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR30BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i Audio-Technica ATH-SR30BT będą dostępne pod koniec br. Nominalne ceny detaliczne powyższych modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim...

Salon Meloman z Lublina zaprasza na prezentację nowych urządzeń brytyjskiej firmy ARCAM z serii HDA: wzmacniaczy zintegrowanych SA10 i SA20 oraz odtwarzacza CD/SACD/plików CDS50.
Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w...

Salon Q21 zaprasza na prezentacje najnowszej, limitowanej wersji kolumn Kef R700 Black Edition Limited.
Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w show-room salonu Q21. Zainteresowani mogą zaglądać na odsłuchy.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Bluesound przedstawia Gen 2i: nową generację bezprzewodowego, strumieniowego ekosystemu multiroom obsługującego high-res...