Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i ATH-SR30BT

Audio-Technica wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych - ATH-SR50BT i ATH-SR30BT.

Dodano: 11 październik 2018

Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR50BT to wokółuszne słuchawki klasy premium. Pozwalają nieco odciąć się od świata, ponieważ są wyposażone w układ redukcji hałasu. Wystarczy jednak nacisnąć przycisk na lewej muszli i można usłyszeć otaczające nas dźwięki. Funkcjami kontroli dostępu do dźwięków otoczenia zarządza się za pomocą aplikacji Connect. Szybki dostęp do powyższych udogodnień zapewniają również sensory dotykowe na muszli słuchawek. Sterowanie dotykiem i gestami umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki (45 mm) dostarczają naturalny, precyzyjny i dynamiczny dźwięk poprzez połączenie bezprzewodowe (Bluetooth 5.0), mamy też do wyboru standardową, przewodową łączność. Słuchawki wspierają kodeki aptX, AAC i SBC.

Audio-Technica ATH-SR50BT mogą pracować 28 godzin pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora. Są dostępne w klasycznej czerni lub brązowo-szarym wykończeniu, i dostarczane z przewodem o długości 1,2 m, kablem USB do ładowania (30 cm) oraz etui ochronnym.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR30BT

Wokółuszne ATH-SR30BT to słuchawki idealne do zabrania w podróż. Co je wyróżnia? Z w pełni naładowanym akumulatorem będą działały 70 godzin. Skrywają przy tym specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 40 mm. Producent zapewnia, że te dostarczają mocny bas i wysoką czystość brzmienia zakresów średnio- i wysokotonowego. Nowa konstrukcja izolacji, separująca przestrzeń akustyczną od układów elektrycznych, ma gwarantować lepszą klarowność dźwięku.

Słuchawki obsługują najnowszą łączność Bluetooth 5.0, wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię, wraz z kodekami AAC i SBC wykorzystywanymi do bezprzewodowego strumieniowania dźwięku. W opakowaniu znajduje się 30-centymetrowy kabel USB do ładowania.

Audio-Technica ATH-SR30BT są oferowane w wykończeniu w kolorach czarnym i naturalnej szarości.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR30BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i Audio-Technica ATH-SR30BT będą dostępne pod koniec br. Nominalne ceny detaliczne powyższych modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III dają możliwość poczucia klimatu lat 70. Właśnie pojawiły się w ofercie salonu Q21, zatem zainteresowani mogą przybywać na odsłuchy.
Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Najnowszy odtwarzacz płyt firmy Pioneer pozwala odtwarzać materiały o jakości Ultra HD Blu-ray™, rozdzielczości czterokrotnie większej niż 1080p Full HD, w kinie domowym. Urządzenie trafiło do oferty salonu Meloman z Lublina.
Słuchawki Mee Audio w sklep.RMS.pl taniej do 16 grudnia

Słuchawki Mee Audio w sklep.RMS.pl taniej do 16...

Sklep.RMS.pl wprowadził przedświąteczną obliżkę cen słuchawek Mee Audio, które teraz kosztują nawet 30% mniej. Promocja obowiązuje do 16 grudnia.
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Zobacz także
Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Fotoreportaż z Audio Video Show 2018 cz.1

Fotoreportaż z Audio Video Show 2018 cz.1

Kolejna edycja Audio Video Show za nami. W tym roku kolejny rekord został pobity, zarejestrowało się bowiem 180 wystawcó...