Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i ATH-SR30BT

Audio-Technica wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych - ATH-SR50BT i ATH-SR30BT.

Dodano: 11 październik 2018

Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR50BT to wokółuszne słuchawki klasy premium. Pozwalają nieco odciąć się od świata, ponieważ są wyposażone w układ redukcji hałasu. Wystarczy jednak nacisnąć przycisk na lewej muszli i można usłyszeć otaczające nas dźwięki. Funkcjami kontroli dostępu do dźwięków otoczenia zarządza się za pomocą aplikacji Connect. Szybki dostęp do powyższych udogodnień zapewniają również sensory dotykowe na muszli słuchawek. Sterowanie dotykiem i gestami umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki (45 mm) dostarczają naturalny, precyzyjny i dynamiczny dźwięk poprzez połączenie bezprzewodowe (Bluetooth 5.0), mamy też do wyboru standardową, przewodową łączność. Słuchawki wspierają kodeki aptX, AAC i SBC.

Audio-Technica ATH-SR50BT mogą pracować 28 godzin pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora. Są dostępne w klasycznej czerni lub brązowo-szarym wykończeniu, i dostarczane z przewodem o długości 1,2 m, kablem USB do ładowania (30 cm) oraz etui ochronnym.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR30BT

Wokółuszne ATH-SR30BT to słuchawki idealne do zabrania w podróż. Co je wyróżnia? Z w pełni naładowanym akumulatorem będą działały 70 godzin. Skrywają przy tym specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 40 mm. Producent zapewnia, że te dostarczają mocny bas i wysoką czystość brzmienia zakresów średnio- i wysokotonowego. Nowa konstrukcja izolacji, separująca przestrzeń akustyczną od układów elektrycznych, ma gwarantować lepszą klarowność dźwięku.

Słuchawki obsługują najnowszą łączność Bluetooth 5.0, wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię, wraz z kodekami AAC i SBC wykorzystywanymi do bezprzewodowego strumieniowania dźwięku. W opakowaniu znajduje się 30-centymetrowy kabel USB do ładowania.

Audio-Technica ATH-SR30BT są oferowane w wykończeniu w kolorach czarnym i naturalnej szarości.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR30BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i Audio-Technica ATH-SR30BT będą dostępne pod koniec br. Nominalne ceny detaliczne powyższych modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...