Słuchawki Ultrasone Edition 11

ULTRASONE zaprezentowałz Edition 11 - najnowsze słuchawki z limitowanej serii. Mają one konstrukcję otwartą, są wyposażone w nowo opracowany przetwornik o średnicy membrany 40 mm i są kompatybilne z technologią S-Logic Plus.

Dodano: 11 październik 2018

Ultrasone Edition 11- konstrukcja otwarta i nowy przetwornik

Otwarta konstrukcja oraz muszle otaczające ucho słuchacza to podstawowe cechy budowy Edition 11. Słuchawki zostały zbudowane wokół nowej, opracowanej przez Ultrasone membrany o średnicy 40 mm wykonanej z włókien biocelulozy TruText. Membrana jest napędzana przez silne magnesy neodymowo-żelazowo-borowe.

Pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 6 do 42 000 Hz. Ma to zagwarantować, że każdy niuans muzyczny zostanie oddany w wierny sposób.

Czytaj również testy słuchawek Ultrasone

Słuchawki Ultrasone Edition 11

Słuchawki Ultrasone Edition 11

Technologie S-Logic® Plus i ULE

Słuchawki obsługują technikę S-Logic Plus poprawiającą przestrzenność przekazu. Dźwięk dochodzący ze słuchawek nie jest już lokowany wewnątrz głowy słuchacza, ale został przesunięty do przodu, przed słuchacza. Oznacza to, że trafia najpierw do ucha zewnętrznego, co przekłada się na fantastyczną - jak mówi producent - separację przestrzenną. Zastosowanie techniki S-Logic Plus pozwala na zmniejszenie ciśnienia powietrza, bez zmiany poziomu dźwięku.

Technika ULE (Ultra Low Emission) oraz ekranowanie membran stopem MU zmniejsza niskoczęstotliwościowe promieniowanie, redukując promieniowanie elektromagnetyczne, w porównaniu z klasycznymi słuchawkami, aż o 98%.

Słuchawki Ultrasone Edition 11 są dostarczane z odłączanym kablem słuchawkowym, przejściówką z mini-jacka 3,5 mm na duży jack 6,3 mm, ściereczką z mikrofibry służącą do pielęgnacji metalowych elementów i pięknym statywem. W zestawie znajduje się także woreczek chroniący słuchawki przed uszkodzeniem w czasie podróży.

Źródło: Audio Center Poland

Podstawowe dane

  • 4 290 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Pylon Audio Ruby 25 MKII w Q21

Pylon Audio Ruby 25 MKII w Q21

Kolejna nowość od Pylon Audio w ofercie Q21 - tym razem model Ruby 25 doczekał się poprawionej wersji MKII i ta właśnie na odsłuchy tych kolumn głośnikowych zaprasza pabianicki salon audio-video.
Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Zniżki na kolumny głośnikowe w salonie Meloman

Lubelski salon audio-video Meloman ma na swojej stronie internetowej długą listę urządzeń, które możemy kupić taniej. Wśród nich znajduje się 10 modeli kolumn głośnikowych.
Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio System

Kolumny Dynavoice Definition DF-8 taniej w Audio...

Definition DF-8 to kolumny podłogowe, największe w serii. Audio System oferuje je teraz w cenie 3300 zł, o 1000 zł taniej niż dotychczas.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Telewizory Samsung OLED 8K

Telewizory Samsung OLED 8K

Nowy telewizor Samsunga oferuje obraz w jakości 8K, który uzyskano dzięki wykorzystaniu licznych technologii i rozwiązań...