Słuchawki Ultrasone Edition 11

ULTRASONE zaprezentowałz Edition 11 - najnowsze słuchawki z limitowanej serii. Mają one konstrukcję otwartą, są wyposażone w nowo opracowany przetwornik o średnicy membrany 40 mm i są kompatybilne z technologią S-Logic Plus.

Dodano: 11 październik 2018

Ultrasone Edition 11- konstrukcja otwarta i nowy przetwornik

Otwarta konstrukcja oraz muszle otaczające ucho słuchacza to podstawowe cechy budowy Edition 11. Słuchawki zostały zbudowane wokół nowej, opracowanej przez Ultrasone membrany o średnicy 40 mm wykonanej z włókien biocelulozy TruText. Membrana jest napędzana przez silne magnesy neodymowo-żelazowo-borowe.

Pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 6 do 42 000 Hz. Ma to zagwarantować, że każdy niuans muzyczny zostanie oddany w wierny sposób.

Czytaj również testy słuchawek Ultrasone

Słuchawki Ultrasone Edition 11

Słuchawki Ultrasone Edition 11

Technologie S-Logic® Plus i ULE

Słuchawki obsługują technikę S-Logic Plus poprawiającą przestrzenność przekazu. Dźwięk dochodzący ze słuchawek nie jest już lokowany wewnątrz głowy słuchacza, ale został przesunięty do przodu, przed słuchacza. Oznacza to, że trafia najpierw do ucha zewnętrznego, co przekłada się na fantastyczną - jak mówi producent - separację przestrzenną. Zastosowanie techniki S-Logic Plus pozwala na zmniejszenie ciśnienia powietrza, bez zmiany poziomu dźwięku.

Technika ULE (Ultra Low Emission) oraz ekranowanie membran stopem MU zmniejsza niskoczęstotliwościowe promieniowanie, redukując promieniowanie elektromagnetyczne, w porównaniu z klasycznymi słuchawkami, aż o 98%.

Słuchawki Ultrasone Edition 11 są dostarczane z odłączanym kablem słuchawkowym, przejściówką z mini-jacka 3,5 mm na duży jack 6,3 mm, ściereczką z mikrofibry służącą do pielęgnacji metalowych elementów i pięknym statywem. W zestawie znajduje się także woreczek chroniący słuchawki przed uszkodzeniem w czasie podróży.

Źródło: Audio Center Poland

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...