Słuchawki Ultrasone Edition 11

ULTRASONE zaprezentowałz Edition 11 - najnowsze słuchawki z limitowanej serii. Mają one konstrukcję otwartą, są wyposażone w nowo opracowany przetwornik o średnicy membrany 40 mm i są kompatybilne z technologią S-Logic Plus.

Dodano: 11 październik 2018

Ultrasone Edition 11- konstrukcja otwarta i nowy przetwornik

Otwarta konstrukcja oraz muszle otaczające ucho słuchacza to podstawowe cechy budowy Edition 11. Słuchawki zostały zbudowane wokół nowej, opracowanej przez Ultrasone membrany o średnicy 40 mm wykonanej z włókien biocelulozy TruText. Membrana jest napędzana przez silne magnesy neodymowo-żelazowo-borowe.

Pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 6 do 42 000 Hz. Ma to zagwarantować, że każdy niuans muzyczny zostanie oddany w wierny sposób.

Czytaj również testy słuchawek Ultrasone

Słuchawki Ultrasone Edition 11

Słuchawki Ultrasone Edition 11

Technologie S-Logic® Plus i ULE

Słuchawki obsługują technikę S-Logic Plus poprawiającą przestrzenność przekazu. Dźwięk dochodzący ze słuchawek nie jest już lokowany wewnątrz głowy słuchacza, ale został przesunięty do przodu, przed słuchacza. Oznacza to, że trafia najpierw do ucha zewnętrznego, co przekłada się na fantastyczną - jak mówi producent - separację przestrzenną. Zastosowanie techniki S-Logic Plus pozwala na zmniejszenie ciśnienia powietrza, bez zmiany poziomu dźwięku.

Technika ULE (Ultra Low Emission) oraz ekranowanie membran stopem MU zmniejsza niskoczęstotliwościowe promieniowanie, redukując promieniowanie elektromagnetyczne, w porównaniu z klasycznymi słuchawkami, aż o 98%.

Słuchawki Ultrasone Edition 11 są dostarczane z odłączanym kablem słuchawkowym, przejściówką z mini-jacka 3,5 mm na duży jack 6,3 mm, ściereczką z mikrofibry służącą do pielęgnacji metalowych elementów i pięknym statywem. W zestawie znajduje się także woreczek chroniący słuchawki przed uszkodzeniem w czasie podróży.

Źródło: Audio Center Poland

Podstawowe dane

  • 4 290 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim...

Salon Meloman z Lublina zaprasza na prezentację nowych urządzeń brytyjskiej firmy ARCAM z serii HDA: wzmacniaczy zintegrowanych SA10 i SA20 oraz odtwarzacza CD/SACD/plików CDS50.
Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w...

Salon Q21 zaprasza na prezentacje najnowszej, limitowanej wersji kolumn Kef R700 Black Edition Limited.
Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w show-room salonu Q21. Zainteresowani mogą zaglądać na odsłuchy.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Bluesound przedstawia Gen 2i: nową generację bezprzewodowego, strumieniowego ekosystemu multiroom obsługującego high-res...