Filtr zasilania TAGA Harmony PF-200

Nowość Tagi Harmony to PF-2000 - pełnowymiarowy filtr zasilania. Właśnie wchodzi do sprzedaży i będzie kosztował 999 zł.

Dodano: 19 październik 2018

Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy jest narażona na różne zakłócenia, np. elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia do niej jednocześnie podłączone (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.). Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, lecz także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim. Mogą się także różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej. Zakłócenia te nazywamy szumami. Mogą się one dostać do źródeł zasilających nasz system i generować niechciane efekty. Ta "brudna" energia elektryczna może mieć więc negatywny wpływ na wydajność systemu audio-wideo.

Czytaj również testy urządzeń Taga Harmony

Filtr zasilania TAGA Harmony PF-200

Filtr zasilania TAGA Harmony PF-200 ma pomóc w ograniczeniu negatywnych efektów wywołanych przez sieć elektryczną i odizolować system od zanieczyszczonej mocy. PF-2000 oferuje dodatkowo funkcję wskazującą prawidłową fazę zasilania. Zanieczyszczona energia elektryczna ma również negatywny wpływ na obwody wewnętrzne i zasilacze sprzętu, a ponieważ PF-2000 działa jako bufor między gniazdkiem ściennym a sprzętem, pomoże to w wydłużeniu żywotności podłączonych komponentów.

Wskaźnik napięcia umieszczony na przednim panelu filtra zasilania Taga Harmony PF-2000 pomaga kontrolować, czy napięcie w gniazdku ściennym jest stabilne.

Wymienny przewód zasilający typu IEC daje możliwość upgrade`u systemu o kabel jakości audiofilskiej w dowolnym momencie.

Filtr zasilania TAGA Harmony PF-200 - tylna ścianka

Dane techniczne:

- Max skok napięcia 3000V
- Max skok natężenia 1000A
- Max obciążenie napięciowe 470V
- Filtr szumów >-10dB (2-100 MHz)
- Ilość gniazd 2 bezpośrednie, 5 filtrowane
- Max całkowite obciążenie (dla wszystkich gniazd) 10A, 2500 W
- Zasilanie, zużycie energii 230V~240V 50/60Hz, <0.1W
- Wymiary (W/S/G) 10 x 44 x 31 cm
- Waga (netto) 5.1 kg / szt.

Dostępne wykończenia: czarne

Źródło: Polpak

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...